Skocz do zawartości

[DZIEŃ 5] - Masowe UB, a nawet z wilczego biletu


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, podejrzewam, ze jestem jedyną osobą, która myśli o masowych UB i jest w stanie napisać tego typu temat, ale no. Ktoś musi proponować, żeby coś się działo, także:
Proponuję masowe UB oraz zdjęcie wilczego biletu każdej osobie, która otrzymała tą piękną rangę.

Nie ma co się oszukiwać, ludzi jest co raz mniej i nieważne czy @ RumcajsJumper czy @ Mesharsky czy ktokolwiek stanie na głowie. Takie są fakty, ludzie po prostu odchodzą nie tylko od csa, ale również z sieci ponieważ liczba dobrych sieci zmniejszyła się, ograniczyła się do kilku sztuk, a w głównej mierze propozycja jest pisana z myślą o osobach, które otrzymały bana/wilczy bilet bo zbłądziły, niektórzy raz, niektórzy kilka razy, ale to bez znaczenia. 

Nie wiem, czy przez całą egzystencje sieci, ktokolwiek proponował coś takiego, tymbardziej nie wiem czy kiedykolwiek odbyło się masowe UB, ale warto zadać sobie pytanie:
- Czy coś złego się stanie?
Najwyżej pojawi się kilka starych botów czy też akustycznych użytkowników, których szybko będzie można się pozbyć. Jak to mówi sam włodarz sieci "Śmieci się same wynoszą".

A co sieć mogła by zyskać? Chociażby potencjalny powrót użytkówników, którzy:
- mogli by wrócić i tworzyć serwery
- mogli by wspomóc sieć swoimi umiejętnościami
- zwiększyliby siłę forum, aktywność chatboxa, aktywność forumową itp


Zdaję sobie sprawę, że dużo tych użytkowników zrezygnowało z działania na forach i jest to zrozumiałe, ale to kolejne argumeny do wprowadzenia takich zmian:
- niezbyt dobrze czyta się stare posty, komentarze osób z przekreślonym nickiem
- być może znajdą się osoby, które skorzystają z "drugiej szansy"
- być może znajdą się osoby, które z ciekawości wejdą na forum zobaczyć czy forum jeszcze dycha

Nie wiem czy jest możliwość (pewnie tak), ale przykładowo można by wysłać takim użytkownikom maila z informacją o UB i kto wie. Może ktoś sobie przypomni o zabawie w sieci i postanowi "wrócić na stare śmieci". 

Osobiście widzę więcej zalet, niż wad tego pomysłu dlatego piszę tą propozycję. Być może znajdą się osoby, które jakkolwiek sensownie zauważą kolejne zalety (pewnie też wady).

 

Wiadomo, z propozycji można wykluczyć osoby, które otrzymały bana w ostatnim czasie, vivor się nie zalicza XD

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem bo jestem gruby i leniwy ale jaki jest cel masowego UB skoro na sieci jest kilku strażników którzy robią masowe zgłoszenia i ludziom nie chce się też przez takie sytuacje udzielać/siedzieć na sieci xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo, przed chwilą sami żeście nawoływali do banowania i warnowania za "bezsensowne" posty by teraz napisać taką propozycję?

Skoro w to weszliście to z tego nie wychodźcie.

Edytowane przez The end.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heyka,

Dziękujemy za przedstawienie tej intrygującej propozycji i zaangażowanie w dyskusję na temat rozwoju naszej społeczności. Doceniamy każdą inicjatywę, która ma na celu ożywienie naszego forum i przyciągnięcie nowych, jak i starych użytkowników.
 

Rozumiemy i podzielamy chęć dawania drugich szans. Przez lata naszego istnienia, społeczność ta wiele przeszła, w tym ataki DDoS, próby oszustw, a nawet działania mające na celu zniszczenie naszej sieci zarówno od wewnątrz, jak i z zewnątrz. Nie chcę zliczyć ile nocek musiałem zarwać żeby ponaprawiać szkody, przenosić forum jak i przywracać i czyścić je z ukrytych backdoorów bądź innych smaczków pozostawionych przez indywidualne osoby...

Wielokrotnie banowani użytkownicy, problem z multikontami, a także nieustająca walka z toksycznością są realnymi wyzwaniami, przed którymi stoimy na co dzień. Wręcz męczą i przez to mamy mniej czasu na faktyczny rozwój sieci.
 

Nasze ostatnie zmiany w polityce banowania i wprowadzenie nowego taryfikatora są krokami w kierunku budowania zdrowszej, bardziej wspierającej się społeczności. Wierzymy, że przestrzeganie prostych zasad dobrego wychowania i kultury osobistej powinno być proste dla każdego człowieka, jednak jak widać przez codzienne nasze interewencję ludzie nie potrafią zachować prostej kultury, na tym polega 90% nasz regulamin.
 

Rozumiemy także, że nasza sieć wymaga ciągłych ulepszeń, aby dostosować się do zmieniających się potrzeb użytkowników i konkurencji z nowocześniejszymi platformami komunikacji (NP: Discord). Prace nad ulepszeniem forum i adaptacją do nowych realiów są dla nas priorytetem.
 

Jednakże, pomysł masowego UB, choć kuszący jako potencjalny sposób na ożywienie społeczności, niesie ze sobą szereg wyzwań i potencjalnych niesprawiedliwości. Ważne jest, aby pamiętać o tych, którzy przez lata lojalnie przestrzegali zasad, a także o tym, że nie każdy jest gotowy na zmianę swojego zachowania, nawet po latach.

Bo co z tymi, którzy płacili za ostrzeżenia czy mieli rangi, które to ułatwiały? To nie byłoby w porządku wobec nich.

Forum zmienia się, tak jak zmienia się świat dookoła nas. Pracujemy nad tym, by było lepiej, ale potrzebujemy czasu i współpracy od wszystkich, zarówno starych, jak i nowych użytkowników.

Proszę pamiętać że my naprawdę nie chcemy banować nikogo, po to upominamy kilkukrotnie jak i dajemy szansę aby tych banów faktycznie było jak najmniej, jednak nie możemy tolerować wiecznej toksyczności i zaśmiecania naszego forum dokładając nam masy przy tym pracy.

Pozdrawiam

5dc6f9b08569d475115a53d2350b75c62966e471_hq.gifc3a102c7820664e4c4c32dc38cf0f419.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pomysł to takie chwytanie się brzytwy przez tonącego, nie będę rozwodzić się, bo @ Mesharskyuprzedził mnie i większość dobrze ujął. 

Co do plusów, które dostrzegłem to jest to, że w przypadku takiej masowej amnestii, po comebacku toxic people ranga moderator miałaby znów sens isnienia.

 

SAMCRO.gif

𝕹𝖔 𝖕𝖆𝖎𝖓, 𝖓𝖔 𝖌𝖆𝖎𝖓.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdecydowanie na NIE a dlaczego? Nie po to niektóre osoby toxyczne, oszuści, złodzieje siedzą na wilczym aby nagle dostać 2 szanse xD Co do wypowiedzi o vivorze to jednak wszyscy mają dostać ub czy kogoś pomijamy? Wiem że tęsknisz @ Boski Z Polskiza niektórymi swoimi kolegami których od początku Twojego ub chcesz tutaj przywrócić no ale najwidoczniej na to zasługują aby być tymi najgorszymi z super rangami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę się nad tym zastanawiałem i jak na moje oko masowe nie ma w ogóle sensu. Jak zostało wspomniane wcześniej po co nam np. Oszuści dzięki którym niektórzy stracili nawet pieniądze? 
 

Byłbym skłonny pomyśleć nad osobami z banami z przed kilku lat czy też wilczymi z mniejszymi przewinieniami. Ale to również decyzja należy do reszty administracji jak się na to zapatruje. 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zdecydowanie na NIE, po co dawać masowe UB, jak ludzie i tak zaraz Ci sami wylecą z banem. Jednak tak pomyśleć to poprę @ RumcajsJumper co do przemyślenia sprawy i dania UB tylko tym co mało zagrabili sobie. 

Mr.Damiano (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak rumcajs pisze tych z  lekkim banem moznaby odblokowac i  range zrobic specjalna ktorej uprawnienia na forum poczatkowo nie pozowla na pisanie postow a jedynie na reakcje i czatboxa dla tych ktorzy dostaliby UB za male przewinienia a jak sie sprawdza to przywrocic do pelnego dostepu uzytkownika  zeby nie bylo poworotu i spamu zemsty :P

tlo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie