Skocz do zawartości

Zablokowane Wywiad z ^Yoshi^


Zuzaa

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

0cff8e2e-b1eb-4909-869f-91a5229573f8.jpg

Dzień dobry/dobry wieczór miło mi was powitać w małym wywiadzie z @ ^Yoshi^

Zapraszamy was do czytania :pepeserduszko:!

259a764e-f165-4f69-a341-843ec9813549.gif

Hejka, dziękuję, że zgodziłeś się wziąć udział w wywiadzie. Powiedz nam jak Twoje samopoczucie w tym najbliższym czasie?

 

W najbliższym czasie czuję się w porządku , jest u mnie ostatnimi czasami na pewno lepiej ^^ . 

 

Bardzo się cieszę, że u ciebie dobrze. Dosyć standardowo, ale na początek poproszę Cię o przedstawienie swojej osoby.

 

W skrócie... Mam na imię Dominik , w lutym wpadło już 20 latek. Jest dość przyjacielski , miły , wyrozumiały i potrafię słuchać ludzi :D Nooo i co by tu jeszcze o mnie dodać , aktualnie uczę się w Liceum Ogólnokształcącym , w weekendy a w tygodniu pracuje :D  Wydaje mi się że jestem dość przyjazną i otwartą osoba na wszelakie sytuacje jak i na kontakt z rówieśnikami ^^ Interesuje się sportem , ale i również coś tam bawię się w graficzki :D 

 

Miło mi Cię poznać Dominik. Wspominasz, że interesujesz się sportem, rozszerzysz nieco dokładniej jaką dziedziną i czy też uprawiasz jakiś sport? 

 

Teoretycznie jaka dziedzina? Wydaje mi się, że to piłka nożna no i wiadomka typerka. Lubię stawiać kuponiki , czasem fakt faktem nie ukrywam ze tez grywam na Betclicku i stawiam jakieś ciekawe kursy to i pieniążki się zwracają. Tak zwane 2 w 1 i przyjemność i hobby i zarówno kaska. Również dodam, że lubię to robić, operować i stawiać kuponiki na forum lub na jakich platformach. Również mogę to liczyć jako pomoc i chęć zainteresowania dla innych użytkowników opartej owym sportem lub dyscypliną. A co do sportu grałem kiedyś w siatkówkę i piłkę nożna, ale aktualnie to tylko czasami sobie pobiegam, jestem takim typem lenia, że tak powiem hah.

 

Czyli przeszłość sportowa jest :rower:Jak zwracają się pieniążki to tylko dalej życzyć sukcesów z obstawianiem związanych. Czy nawiązałeś z kimś nieco lepszy lepszy kontakt tutaj na forum?

 

Oczywiście że tak, poznałem dużo różnych i miłych ludzi, w tym poznałem się z większością administracji jak i zarówno z użytkownikami z, którymi wydaje mi się, że nie mamy negatywnych stosunków.

 

Rzeczywiście bije od Ciebie ciepło, czy interesujesz się czymś jeszcze oprócz  sportem, grasz może w jakieś gierki? 

 

Jasne, najbardziej co do gierek typu na PC , lubię i opierdzieliłem już nie raz Trylogie Wieśka, Gothika. Gram również w League Of Legends, Fortnite no i czasem jak znajdę chwilkę to CS 2 wleci, ale nie jestem co do niego graficzne przekonany. Zdecydowanie wole CS:GO!  

 

Jakie grafiki lubisz najbardziej robić i ile czasu na to poświęcasz?

 

Szczerze ? Graficzki bardziej pod jakieś swoje prywatne serwery Discord, albo jeśli bym potrzebował grafik na serwer, a będę potrzebować, wiec będę je przygotowywać, bo działam nad postawieniem DD2, i idzie to już ogromnymi krokami także no. A co do czasu przy dobrej grafice siedzę z 30 minutek niecałe 40. Zależy od grafiki i jak ślicznie ma wyglądać.  

 

Ooo zdradzisz nam coś więcej na temat nowego serwera?

 

Mogę powiedzieć tyle, że będzie to zwykły ONLY DD2 KLASYK, paczka jest już w chwili obecnej w fazach końcowych. Zostało nam tylko wykupić reklamę i potrzebne do niego rzeczy i startujemy z serwerem. W kwestii forum mamy już faworyta :)

 

Bardzo fajnie, że dołączy do nas kolejny serwer! Nie myślałeś może o zastaniu grafikiem na forum?

 

Mhm , jakoś o tym nie myślałem , zazwyczaj graficzki robiłem znajomym albo na własne potrzeby. Na chwile obecna Typer / Admin DD2 i w przyszłości właściciel, nie chce mieć aż tylu obowiązków myślę ;)

 

Bardzo rozsądnie podchodzisz do tematu, przez co wydaje mi się, że zajdziesz daleko  :pepeserduszko: W jakiej serii na forum chciałbyś wystąpić? 

 

A dziękuje ślicznie młoda damo, kontynuując, jeśli chodzi o dana serie jestem otwarty na wszelakie propozycje. Mam czas wiec co mi zaoferujecie w tym wezmę udział, liczę na was :)

259a764e-f165-4f69-a341-843ec9813549.gif

@ Redaktorwarto zwrócić uwagę na chłopaka!  Odejdźmy troszkę od tematu forum, powiesz nam jakby wyglądała Twoja idealna, wymarzona randka, w dowolnym miejscu na Ziemi?

 

Wieczór, romantyczna kolacja przy świecach, jakieś kino a później na winko jakieś do domku i obejrzeć jakiś Netflix and chill heh ;p

   Albo jakiś spacereeek, przy gwiazdachhh i przy ładnych widoczkachh.

 

Romantyk :pepelove: Drogie Panie no chłopaczyna jest słodziakiem. Czy lubisz spędzać czas właśnie podziwiając widoki i oglądając gwiazdy wieczorami? 

 

Oczywiście ze tak, jeśli jest do tego miejsce i czas to jak najbardziej ;) Spacerki też są w sumie jak najbardziej okej najlepiej porami wieczornymi. 

259a764e-f165-4f69-a341-843ec9813549.gif

Umiesz gotować? Masz jakieś popisowe dania?

 

Oczywiście że tak, w końcu uczyłem się w Technikum z którego miałem pisać Maturkę z Podstaw Gastronomii. A moje popisowe dania, mhm ciasto 3but , ale zostaje i tak przy Carbonare.

 

Ojaaa brzmi pysznie :pepeserduszko: Poszedłeś właśnie w kierunku gastronomii czy jednak życie napisało Ci inny scenariusz? 

 

Napisało mi inny scenariusz , zapisałem się do prywatnego Licem.

 

Rozwój osobisty jest bardzo ważny, w takim razie co po ukończeniu go?

 

Nwm, może jakieś kursy / szkolenia, wiadomo po szkole praca, ale wyjdzie w praniu.   

 

Studiów nie zakładasz? 

 

Myślę, że nie, ale podejdę do próbnej maturki :3

259a764e-f165-4f69-a341-843ec9813549.gif

Warto może Ci dobrze pójdzie! Masz plany na tegoroczne wakacje?

 

Aktualnie jeszcze ooo tym nie myślę, ale chciałem pojechać do Włoch znowu, albo do Hiszpanii także :D

 

Właśnie te kraje są Twoimi ulubionymi? Dlaczego?

 

Ponieważ byłem na wakacjach we Włoszech. Jest tam bardzo dobre jedzenie, natomiast przeważnie Włosi lubią jeść makaron za co ich kocham <3 A co do Hiszpanii byłem na wymianie uczniowskiej kiedyś, i po prostu mi się spodobało :D

 

Podróżowanie jest super!!! Jesteś osobą tolerancyjną? Co akceptujesz w obecnych czasach a czego nie? 

 

Powiem ściśle, nie mam nic przeciwko temu, że facet był sobie z facetem okej spoczko ich życie, kobieta z kobieta również każdy ma inne poglądy na świat. Ale nie zdzierżyłbym widoku 2 całujących się facetów, Jezu Chryste ohyda XD. Ale w miarę myślę, że jestem tolerancyjny. Jak chcą to niech sobie żyją, powodzonka im życzę <3

 

Mam bardzo podobne podejście do tematu  Co powoduje u Ciebie nostalgię, gdy widzisz Twoje dzieciństwo a obecnej młodzieży?

 

Czasy jak latałem za gówniaka po podwórku i razem ze znajomymi lataliśmy byleby tylko przed siebie, bez żadnych zmartwień i problemów haha. Również się cieszę, że mamy wspólne zdanie <3

 

Gdybyś mógł przekazać małemu Tobie jedną radę, sugestię jak by ona brzmiała? 

 

Cytując klasyka " Patrz Komu Ufasz " , albo " Nie dawaj komuś palca , bo upierdzieli ci rękę..."

259a764e-f165-4f69-a341-843ec9813549.gif

Bardzo Ci dziękuję za część wywiadową, przejdziemy teraz do szybkich pytań. 

 

Ulubiony kolor?

Czarny/biały

Ile masz wzrostu?

182

Ulubiona marka butów?

Adidas

Ulubiona marka ubrań?

Hugo Boss

Ulubiony fast food?

Pizza

Ulubiona piosenka?

VKIE - Dam ci porady

Ulubiony wykonawca?

VKIE

Ulubiony użytkownik?

@VWy3GlY.png .Czika.

Jeden sport, który możesz wykonywać do końca życia?

Piłka nożna

Ulubiony mod serwerów?

ONLY DD2 

259a764e-f165-4f69-a341-843ec9813549.gif

Napiszę Ci 5 osób o których chciałbym byś napisał opinie, potem dodam je losowo by nie wiedzieli dokładnie o kogo chodzi :)

 

@ Uszatek@ EXTREME c(:@ psia dupa@ Rodeo Rita@JX5Db0Y.png ilovehotmilfs:3

 

#1 Spoko ziomek tylko szkoda ze nie umie w graficzki :3  

#2 Pozytywny wariat, wydaje mi się całkiem w porządku :3 

#3 Spoko babka, odnajduje się w tym co robi oby tak dalej. Trzymam kciuki:dupa:  

#4 Nie znam gałgana, ale stwierdzam ze jest okej, tak myślę. 

#5 Wrócił z krainy uszatków i jest spoko gościem <3

259a764e-f165-4f69-a341-843ec9813549.gif

Edytowane przez Zuzaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Zuzaa napisał:

#3 Spoko babka, odnajduje się w tym co robi oby tak dalej. Trzymam kciuki:dupa:  

czyżby to o mnie?? jestem jedyną dziewczyną spośród wszystkich Panów :kappa: 

 

Super wywiad!! Dobra robota @ Zuzaa:)

 

xd.jpg.7dc3b369bcc23d6f1b81d073368098e7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, EXTREME c(: napisał:

#1 to już wiadomo o kogo chodzi, w kwestii grafik, już miesiąc czekam na ten baner, doczekam się w końcu? :kappa: 

A no tak jakoś mi się nie chciało oo len mnie złapał 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Zuzaa napisał:

#5 Wrócił z krainy uszatków i jest spoko gościem <3

Tak myślę że to do mnie :pepeshy:

fgue8cR.png

"Granie na ich nerwach to najlepszy instrument, te dziewczyny jak im zagram robią piruet przez to ich chłopaki nienawidzą mnie"
Sexi baby mami let me feel u wet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie