Skocz do zawartości

Zablokowane [Moderator] Ilovehotmilfs:3


Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, że tak :pepeserduszko:

Poza administracją jest chyba najaktywniejszą osobą na forum, prace redaktorskie na wysokim poziomie, widać, że wkłada w nie serce.  Kiedy nie wejdzie się na czatboxa ona tam jest. Nigdy nie widziałem żeby wchodziła z kimś w niepotrzebną potyczkę słowną co jako moderator jest ogromnym plusem.  Aktualnie nie ma żadnego moderatora, więc chociaż jeden na pewno by się przydał. Jeżeli na moderatorze będziesz spisywała się tak jak na redaktorze to ode mnie masz zielone światlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej na TAK:

1. Jest chyba najaktywniejszym użytkownikiem i nawet admini tyle czasu na forum nie spędzają co ona.

2. Jest nienagannym użytkownikiem co oznacza , że jest bezkonfliktowa , nie robi trzody ani patoli i zarzutów do jej złego zachowania mieć nie można!

3. Powierzane jej zadania (czyt. Redaktor) są wykonywane sumiennie i rzetelnie.

4. Jest ambitna i to widać gołym okiem że przykłada się jak może w życie forum , które wielu z was tak bardzo uważa jako umierające, są dni że dzięki niej coś można poczytać, zajrzeć , dowiedzieć się.

5. Moderatora nie ma żadnego więc chęć wykazania się przez nią na tej funkcji i wzięcie kolejnych obowiązków by wesprzeć zapracowaną administrację również uważam na plus!

6. Jest dojrzała jak na swój wiek i sądzę że można jej zaufać a zaufanie to podstawa do tego by dać na TAK na tej radzę.

 

Mógłbym tak pisać i pisać ale i tak większość tego nie przeczyta więc ... Powodzenia Marysia! 😎

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie, a spytasz dlaczego? Już wyjaśniam, wymagania spełniasz plus/minus. Piszesz o aktywności - fakt jest aktywna, ale w tematach "mniej znaczących" czyt. Kto napisze po tobie.

 

Napisałaś, że chcesz zrobić coś więcej dla sieci... podaj przykłady 

8 godzin temu, ilovehotmilfs:3 napisał:

Chciałabym również zrobić coś więcej dla sieci, dlatego jestem gotowa przyjąć nowe obowiązki.

 

Poniżej napisałaś, ze uważasz się za osobę odpowiedzialną, a zdanie dalej za osobę roztrzepaną 😵‍💫

 

Co do plusów, podanie przejrzyście napisane, reklamy.

 

Spróbuj za dwa miesiące, pozdrawiam.

giffirst.gif.60eb4a7d3668d4418e1b656354800f55.gif.ac75ad75724fa441f58774f6d5317d7d.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety jestem na NIE 

 

- Staż  (  2 miesiące na Forum )

-/- Czas online na forum  

-/+ Z tą bezstronoscia i konfliktowością nie jestem pewny. 

- Zachowanie za wysokie ego

Dzisiaj udowodniłaś na chatboxie, że nie podobała. Ci się emotka :facepalm  pod twoim pytaniu dnia.  Czemu ja daje widocznie mam powód.nie muszę się tłumaczyc.

Screenshot_20240409_042321_Chrome.jpg

+ Chęć pomocy

- Brak doświadczenia 

 

Tak sobie myślę, że na forum jesteś bardziej rozpoznawalna przez osoby z serwera DD2 i ts'a i Dc . Bo na forum trochę słabo to wygląda.  Bo jak widać skupiasz się tylko na redakcji a na forum mniej. Zacznijmy  od tego, że nie jesteś złą kandydatką.

Ostatni czas widać faktycznie, że dobrze wykonujesz swoją robotę, w dziale redakcji ale na chwilę obecną mamy o wiele lepszych kandydatów na stanowisko moderatora. Staraj się wciąż być aktywna, a kto wie może w następnej rekrutacji dostaniesz szansę.

Także to nie jest jeszcze twój czas.

 

 

Edytowane przez Lotencjusz

200w(3).webp.56a31db160fa7649242cef425db105cd.webp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając to całe pierdolamento z regulaminem i wymaganiami czy spełniasz je czy nie:

 

W redakcji działasz od początku z grubej pipy, jest ten FLOW,

widać jakość i sumienność w rzeczach, którymi zajmujesz się.
Ponadto sprawiasz wrażenie opanowanej osoby z zapałem do pracy.

Rozumiem Twoje motywacje, żeby pomóc, przydać się na coś więcej, 

dołożyć kolejną cegiełkę od siebie w byt CSowicze i tak dalej...

Mimo tego sądzę, że nazbyt szybko chcesz skoczyć do głębokiej wody.
Od momentu kiedy założyłaś konto do obecnej chwili, nawet jako ceniona redaktorka,

nie wypracowałaś sobie takiego autorytetu co dobrze zauważył przedmówca:

10 godzin temu, Boski Z Polski napisał:

Okay, bycie family-friendly to raczej argument negatywny niż pozytywny. Na moderatorze trzeba mieć przysłowiowe "jaja", charyzmę i przede wszystkim jakiś tam autorytet.

 

 

Godzinę temu, Lotencjusz napisał:

-/+ Z tą bezstronoscia i konfliktowością nie jestem pewny. 

Dzisiaj udowodniłaś na chatboxie, że nie podobała. Ci się emotka :facepalm  pod pytaniu dnia.

giphy (1).gif

Noo i pozamiatane!

 

 

~~~

Czatbox i dział ze skargami to ciekawe podwórka,

a pilnowanie porządku jako moderator to niekiedy czerstwy kawałek chleba.

 

Pozostanę neutral, żeby skrzydeł nie podcinać.

 

 

 

SAMCRO.gif

𝕹𝖔 𝖕𝖆𝖎𝖓, 𝖓𝖔 𝖌𝖆𝖎𝖓.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o mnie zawsze mam realistyczne podejscie  i zawsze chce zeby siec sie rozrosla bo mam wrazenie ze nie wykorzystuje potencjalu nasze forum  a zeby tak bylo musza osoby jak   lovehotmilfs:3  zaangazowane  moc dzialac w kierunku rozwoju, czy umie wszystko pewnie nie? czy sa lepsci? moze ale ma pasje do tego co robi poswieca sie w 100% dla forum a  takich ludzi trzeba zeby odbudowac tu community, ktore w ciagu roku podupadalo ludzie pouciekali po innych sieciac czas zaczac dzialac i stawiac na ludzi ktorzy moga przywrocic dobry vibe ( zeby czatbox  nie stal w miejscu albo nie polegal na psianiu freevivor)  i posciagac tych co pouciekali oraz nowych. Ja jestem na tak (jako uzytkownik tego forum)  i nie rozumiem tych bezsensownych wyolbryzmionych wymagan jakby miala miec posade w spacX u Muska , kazdy sie uczy i rozwija  dac szanse na 2tyg-4tyg i zdecydowac nic to nie kosztuje odciaza adminow. Dodam tez ze kiedys tez tak pisane bylo  ze moose sie nie nadaje bo na innej sieci byla niewidoczna a niedawno tutaj  zostala adminem  gdybysmy sluchali maruderow dzis nie byloby dobrego admina, Wracajac do  lovehotmilfs:3 uzytkownicy glosuja na nia w plebiscytach sprawdza sie na forum kazdy praktycznie ma do niej pozytywne nastawienie. Ktos tam wczesniej pisal ze trzeba miec jaja i to prawda ale ttrzeba tez miec empatie bo to forum dla ludzi od ludzi a  lovehotmilfs:3 spelnia te warunki. 

+zaangazowanie
+chec rozwoju forum pomyslowsoc
+empatia
+ludzie sa za nia (wygrywa konkursy) a ci co marudza to robia to zawsze pod kazdym postem 
+szybko przyswaja wiedze jesli am braki to nadrobi  regulaminy i inne sprawy
 i wiele wiecej 

Co tu duzo mowic trzeba zdecydowac czy chcemy isc do przodu i sie rozwijac dawac szanse czy wolimy stagnacje badz regres a osoby zaangazowane pozbawiamy checi :)

widze to tak  
lovehotmilfs:3   a nie tak lovehotmilfs:3

tlo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie warto dać szanse na okres próbny, a dlaczego?

+ Aktywność!

+ Brak osób na randze.

+ Dałam jej szansę w redakcji i się nie zawiodłam i mam nadzieję, że na tej randze też się nie zawiedziemy. 

+ Same chęci, ja też kiedyś zaczynałam i liczyłam na to by ktoś mi zaufał, bo inaczej jak zdobędzie doświadczenie?

- Boję się, że nie dźwignie presji Panów, którzy jak wiemy są dosyć ciężkimi przypadkami.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to patrząc na ciebie wydajesz się miłą i ambitną osobą która chce pomóc trzymać porządek na forum i pchać je w dalszy rozwój ale przeczucie mówi mi że możesz sobie nie poradzić z pewnymi aspektami.
Tak jak siedzę ostatnio aktywnie miesiąc mało cię widziałem np na chatboxie i nie mogłem dostrzec twojego zachowania w trakcie jakiś pseudo dymów, chociaż teraz jak zwrócili ci na to uwagę nawet cię tam widuje.
Jako zwykły użytkownik nie miałem okazji dowiedzieć się o tobie prawie nic tylko to co wyczytałem w podaniu i jakimś wywiadzie. Dajmy na przykład @ White Legend który na chatboxie jest cały czas i z jego wiadomości widać że np jest perversem który boi się kobiet :kekw: i ogólnie da się go poznać przesiadując tam.

dobra to może teraz jakieś sensowne argumenty a nie jakieś głupoty :pepepog:

+ Ambicje
+/- Aktywność
- Nie wiem jak się zachowasz jak przyjdzie ci się zmierzyć z smutnymi Panami z forum :pepepolicjant:

W dniu 8.04.2024 o 14:28, Boski Z Polski napisał:

Czy będziesz w stanie poradzić sobie z użytkownikami typu @ Boski Z Polski czy @ Mechu

- Staż który nie oszukujmy się jest dość ważny na takiej posadzie jak moderator
- Mam też wrażenie że jesteś zbyt miłą osobą na moderatora

Na ten moment jestem na nie lecz nie widzę przeszkód żebyś spróbowała następnym razem :pepeserduszko:

fgue8cR.png

"Granie na ich nerwach to najlepszy instrument, te dziewczyny jak im zagram robią piruet przez to ich chłopaki nienawidzą mnie"
Sexi baby mami let me feel u wet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.04.2024 o 14:28, Boski Z Polski napisał:

Czy będziesz w stanie poradzić sobie z użytkownikami typu @ Boski Z Polski czy @ Mechu

Takich należy banować. Nie można dopuszczać do rozpowszechniania się wirusa w postaci dwóch osób uwrażliwionych na punkcie zasad. Głównym celem tychże ludzi jest nadgorliwe egzekwowanie zasad, a konsekwencją tego jest zakłócenie harmonii społecznej. Administracja zapomina o elastyczności w interpretacji i stosowaniu jakże pięknych zasad, które sami napisali.

 

Podanie zostało napisane dosyć dobrze, ale nie uważam, że potrzebny jest moderator podczas gdy niejasny licznik osób wskazuje na malejące zainteresowanie forum:

keke.jpg.e30d796f89f3d6c819946b90c8d663e6.jpg

 

Forum ogranicza się do aktywności stałych użytkowników co przyczynia się do malejącego zapotrzebowania na interwencje moderacyjno-administracyjne.

Względnie słaba aktywność, bo ogranicza się do czatu i redakcji.

 

Więcej pisać mi się nie chce, cześć.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem oczywiscie na tak.

Widać w redakcji jak wdarła sie z buta , duża aktywnosc , kreatywnosc i pomyslowosc.

Jest ambitna , ciekawska , chetna pomocy , wiec wydaje mi sie ze ze na takim stanowisku by sie znalazla , ackzolwiek nie mi to oceniac.

Umie rowniez w graficzki co jest rowniez duzym plusikiem :3 

A co do panów jeśli pokaze pazurka kobitka to da rady ;p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, obiektiv persona

 

Jesteś zasadniczo świeża, co ma swoje plusy i minusy, w tym przypadku daje to na minut, wydaje mi się że obycie z forum może być za niskie a twój autorytet bardzo zaniżony

 

+/Na forum aktywna jeżeli chodzi o redakcję i chatbox, ale w działach serwerów nie udziela się za bardzo (nie licząc reakcji pod postem), skupiła się tak naprawdę na jednym temacie czyli rozbudowa redakcji co wyszło wspaniale, ale względem serwerów gdzie tak naprawdę ku nich składa się to forum nie czyniła za dużych zmian.

 

2 godziny temu, The end. napisał:

Forum ogranicza się do aktywności stałych użytkowników co przyczynia się do malejącego zapotrzebowania na interwencje moderacyjno-administracyjne.

Zacytując kolegę, nowych jest coraz mniej, przez co zmniejsza się ilość tak jak to napisał interwencji 

 

Nie wiem w jaki sposób poradzić sobie z przydzieleniem nowych funkcji, bo nie da się tego sprawdzić ale myślę że każdy zasługuje na szansę sprawdzenia się, nie da się czegoś nauczyć nie próbując czegoś robić bo nie ma do tego pola popisu.

 

Próbować można In My Opinion, szansa należy się każdemu wiec próbny okres sprawdzi działanie koleżanki, gdy zaznajomi się dokładnie ze wszystkim i nabierze chociaż trochę rozpoznania wśród forum, zbierz jeszcze troszkę czasu, działaj jak działasz i spróbuj następnym razem, jak utrzymasz taki styl działania jak dotychczas będziesz w stanie powiedzieć że nadajesz się w 100%

Werdykt: NA NIE

Sukces wydaje się być w dużej mierze kwestią wytrwania, gdy inni rezygnują.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.04.2024 o 23:08, Lotencjusz napisał:

ale na chwilę obecną mamy o wiele lepszych kandydatów na stanowisko moderatora

loool jakich??? :teedybear:

 

W dniu 8.04.2024 o 14:28, Boski Z Polski napisał:

Czy będziesz w stanie poradzić sobie z użytkownikami typu @ Boski Z Polski czy @ Mechu, którzy z pewnością wytkną ci kiedyś jakiś Twój błąd w najmniej spodziewanym momencie czy też sprowokują Cię w sposób zgodny z regulaminem?

Zgadzam sie, jest taki uzytkownik @2qCrhmr.png serrrnikktory pisze jakies ranomowe komentarze. Ciekawe czy @JX5Db0Y.png ilovehotmilfs:3poradziłaby sb z czym takim :zły2:

 

 

 

Tak już na powaznie. Znam cie dobrze i wiem ze jestes mega ambitna pracowita i przede wszystkim nie dajesz sobie w kasze dmuchac. mialam przyjemnosc z toba wspolpracowac na wielu plaszczyznach i troche skromna jestes z tym doswiadczeniem w pracy moderatora w szczegolnosci ze bylas wlasicicelem serwera ktory mial 2k czlonkow i jako pierwsza warnowalas ludzi tak ze az sie dymilo konfidentko :D

 

Moze i nie masz 100 sensownych postow, ale trudno nabic na tym forum posty jak z tego co widze glownie ta siec zyje z postow redakcji.. juz pomijajac fakt ze jest ci zarzucane ze twoja aktywnosc jest tylko w redakcji typerce i jakis zabawach ale w sumie to gdzie indziej masz byc aktywna skoro tu na forum jest troche stypa a jakies biezace tematy komentujesz wiec te argumenty ze jestes malo aktywna to troche naciagane bo nawet ja tu siedze kilka min w ciagu dnia i widze ze nic sie nie dzieje i oprocz redaktorki nie ma co komentowac xdd

 

Za bardzo nie wiem jak sie odniesc do tej charyzmy, autorytetu i jaj na randze moda bo jak ja patrze na administracje to nikt we mnie nie wzbudza takich doznan :kaczuchy: tylko takie normalne o tresci wow to admin. A jak tych dwoch panow zbudza postrach na forum to moze dodajcie w wymaganiach na moderatora specjalny podpis ze trzeba przejsc kursy szkoleniowe jak sie zachowywac kiedy ciebie prowokuja dwa bossy siecio czywiscie zgodnie z regulaminem aby nie szlo ich wanowac XD .Moze jak nie wiecie jak sie zachowa kiedy ktos ja zaczepia to ja zaczepcie i sie dowiedzie bo teraz to tak z fusow mozna powrozyc :przesuwanie:


 

<3 A z plusow to 

+ pracowita kreatywna ambitna 

+ widzi stopniowi upadek sieci i chce pomoc

+ nie ma zadnych korzysci z tej rangi oprocz masowego pochlaniacza czasu i doplaty 20 zl za moderatora wiec widze ze chyba robilas duzo ludziom krzywd i chcesz sie zrekompensowac wolonatriackiej pracy tutaj.. POZA TYM ta ranga moderatora jest taka brzydka ze na pewno nie lecisz na kolorki xdddd

+ ma homika grafika ktory jej grafiki robi i moze koncu beda ladniejsze do niekotryuch tematuw bo nie da sie patrzec na niektore

 

Z minusow

- w goracej wodze kapana i to akurat prawda bo masz adhd i robisz duzo rzeczy na raz a potem dziwisz sie ze sie osmieszysz 

-lecisz w kulki z wlasna przyjacoilka i nie powiedzialas mi ze startujesz na moderatora forum czyli jakby to lotencjusz napisal juz jestes konfliktowa wiec nie klam w podaniu. Zenujonce :bełt:

 

chyba nie mowilas mi ze kandydujesz na moda bo nie chcialas abym tu cos napisala ale masz poza tym jestem neutralna aby nie bylo ze kolesiostwo a patrz jak ladnie napisalam :* Badz wdzieczna :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy na okres próbny który będzie trwać 1 miesiąc.
Listę aktualnych obowiązków jak i wprowadzenie otrzymasz do dnia jutrzejszego

Życzymy powodzenia jak i witamy w ekipie.

5dc6f9b08569d475115a53d2350b75c62966e471_hq.gifc3a102c7820664e4c4c32dc38cf0f419.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie