Skocz do zawartości

Zablokowane [Multi Admin] Nick AimBot?


^Yoshi^

Rekomendowane odpowiedzi

Nick : AimBot? 
Wiek:20
Steam ID: ID Steam: 76561199365594210 

Na jakich serwerach chciałbyś być M@? [ CS 1.6 / CS 2 ]: JB, AWP i Zombie Plague u Lypsena. 
Na ilu serwerach posiadasz admina?: Na 1 (DD2) 
Znajomość komend AMXX / SOURCE MOD [ 1-10 ]: 8/10 coraz lepiej mi to idzie heh 
Znasz i zatwierdzasz regulaminy? [ TAK/NIE ]: TAK 
Mikrofon:? Tak
Dlaczego właśnie Ty?: Uważam że mógłbym odnaleźć się na tej posadzie iw skrócie w razie potrzeby wejść i uspokoić sytuację jeśli by coś się wymknęło z pod kontroli. Chciałbym również wspomóc inne serwery i pomagać trzymać tam porządku. 
Kilka słów o sobie: Jestem Dominik, jestem przyjazny, zazwyczaj  dużo śmieszku je i podchodzę do wszystkiego na luziku i na chillerce. Lubię pomagać nowym graczom, interesuje się sportem i również typerkq a także grafikami 😁
Kontakt [ Steam / Faceebok ]: Steam, FB, GG, DC, Forum, Telegram, Snapchat, TS. 

Edytowane przez ^Yoshi^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Nie

masz typera admina dd2 na jb osobiście nie widziałem cię ani razu a mieć admina zeby tylko mieć to bezsens na jb jest wystarczająco administracji przy aktualnej ilości graczy co do zm to jest tam więcej botów niż graczy. Pozdrawiam

 

HatefulScratchyBarebirdbat-size_restricted.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yoshi mordeczko , może byś się nadawał ale jak kilkadziesiąt innych osób tutaj z forum lecz myślę że po za DD2 nie przegrałeś wszędzie po 20h, jestem też ciekaw czy znasz bardzo dobrze zasady,regulamin panujece na naszym JB chociażby ;( Pograj na każdym z serwerów i myślę że wtedy pisz raz jeszcze bo myślę że jak na JB jest za dużo adminów moim zdaniem , na AWP na razie jest wystarczająco w stosunku do graczy. Na ten moment na NIE ale jeśli ogarniesz:

- znajomość i regulamin JB,

- pograsz na AWP chociaż 10 h,

To wtedy masz moje pełne TAK, powiedzenia 🍻 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

00e008a4108d88e2a78cc05e08567b46_podanie_odrzcuone.png

Popraw to co zostało wymienione w w.w wypowiedziach

i wtedy spróbuj swoich sił. Powodzenia :pika-wink:

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie