Skocz do zawartości

Zablokowane Aktualizacja Skinow - Wyjasnienie z wejsciem na serwer.


^Yoshi^

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Jeśli widzicie , że są wgrywane nowe skiny i za długo wam się one pobierają wystarczy chwilka moment reset cska , i pobiera wam się one w 

ciągu kilku sekund!

Niestety ale większosc ludzi po naszych tlumaczeniach nadal nie wie co robić także ośmieliłem się wstawić w dziale post wyjaśniający to :D 

 

*** Post Informacyjny ***

@ Użytkownik@ Kobieta

Edytowane przez ^Yoshi^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, don P Z X napisał:

NIE MA SENSU ROBIC RESTARTU PO PROSTU KLIKASZ ZAMKNIJ POBIERANIE  RETRY W KONSOLi 1 sek i jestes na serwerze  zamiaszt 50sek 

Niestety to nie prawda ostatnio jeden z naszych adminow chyba @ visi0nEerwpisywal retry w konsoli i mu nie pomoglo takze wydaje mi sie ze spoczko ze dalem ten temat ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ^Yoshi^ napisał:

Niestety to nie prawda ostatnio jeden z naszych adminow chyba @ visi0nEerwpisywal retry w konsoli i mu nie pomoglo takze wydaje mi sie ze spoczko ze dalem ten temat ;) 

testowalem z  Do Spodu, wystarczy zamknac i retry  20/20 skutecznosc, problem jest w  grze i przy zmianie mapy/restarcie mapy  nie dziala fast dl natomiast jak mapa zaladuje sie to sciaga normalnie  kazdy komu to polecilem wbija w sek na serwer 

tlo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, don P Z X napisał:

testowalem z  Do Spodu, wystarczy zamknac i retry  20/20 skutecznosc, problem jest w  grze i przy zmianie mapy/restarcie mapy  nie dziala fast dl natomiast jak mapa zaladuje sie to sciaga normalnie  kazdy komu to polecilem wbija w sek na serwer 

Spoczko ale wydaje mi sie ze i tak temat powinien tu wisiec , dla poczatkujacych bo wiesz ludzie sa rozni ale propsy za opinie ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, don P Z X napisał:

 

 

No rzeczywiscie , proposy dla ciebie ziomuś . Nie spojrzalem wiec nie wiedzialem , ale dzieki za info hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BaRdZiEjSzY napisał:

W dalszym ciągu nie mogę wejść na serwer. Pomocy 🤓

Proponuje ci wylogowac sie ze steam i zalogowac sie raz jeszcze , moze pomoze :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie