Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na Włada


Eziekk

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Eziekk


Nick oskarżonego: Bonesi


IP/SID oskarżonego: ?


Data i godzina zdarzenia: skarga ogólna + z tydzień temu, nie działa gametracker


Opis sytuacji: Zacznę do tego, że dostałem bana na CT za 1 freekilla od NACZELNEGO na moją prośbę, pod moim odwołaniem oskarżony napisał, że apeluje o jego przedłużenie (a nie było go nawet przy tej akcji). Dalej, wszedłem na serwer gdzie był okres kiedy grało tylko po 10 graczy, serwer upadał i owy admin nadał bana dla Mateusy za jakieś jedno lekkie wyzwisko w jego stronę, komentując coś w stylu, że uraził jego osobę. Mijają dwie rundy wchodzi jakiś noname z czilgejmu i zaczyna mnie wyzywać od c*eli, kur*w i wjeżdzać na rodzinę (kiedy ja nie wykazałem żadnej aktywności by był ku temu powód), po zgłoszeniu tego na u@ admin bonesi upomniał delikwenta, po czym on odpisał, że ma wy****ne i leciał ostro dalej, po ponownym zgłoszeniu tego admin odpowiedział "po prostu nie zwracaj na niego uwagi" i wyszedł z serwera xD (a teraz przeczytajcie znowu drugie zdanie skargi). 

Kolejna kuriozalna sytuacja, admin bonesi daje post, żeby odbanować każdego na CT, bo nikt nie gra (wróćmy znowu do pierwszego zdania skargi xD)

Oczywiście skargę odrzućcie z góry, bo komu by się chciało oglądać demko jak serwer jest martwy. Chciałem tylko zaznaczyć, że taka sytuacja miała miejsce i przez takich hipokryzyjnych adminów z wybujałym ego część graczy przestała grać, część oczywiście może popierać jego zachowanie, bo jestem "pedziem", ale jak sami się już przekonaliście - "sami swoi" też nie wypalili i serwer wam upadł. Życzę szybkiego powrotu do żywych.
Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie, poćp.. popaprańcu ;)

Strzeżcie się Czyngis-Chana !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Eziekk napisał:

Oczywiście skargę odrzućcie z góry, bo komu by się chciało oglądać demko jak serwer jest martwy. Chciałem tylko zaznaczyć, że taka sytuacja miała miejsce i przez takich hipokryzyjnych adminów z wybujałym ego część graczy przestała grać

  Mordo jestem 5 lat w administracji tego jakże pieknego serwera. Nie wiem czy ty na powaznie myslisz, ze serwer upadl przez "takich adminow z wybujalym ego" czy moze przez trolli w CT i tego ze robi SIE kur*a CIEPLO NA DWORZE ALE TY CHYBA NIE SKUMASZ.

Jak masz pisac skargi ktore "Z gory beda odrzucone" to powiedz mi po co w ogole sie podpruwasz na tym forum na sile i pod publiczke bo nie kminie

9 godzin temu, Eziekk napisał:

Twój nick: Eziekk


Nick oskarżonego: Bonesi


IP/SID oskarżonego: ?


Data i godzina zdarzenia: skarga ogólna + z tydzień temu, nie działa gametracker


Opis sytuacji: Zacznę do tego, że dostałem bana na CT za 1 freekilla od NACZELNEGO na moją prośbę, pod moim odwołaniem oskarżony napisał, że apeluje o jego przedłużenie (a nie było go nawet przy tej akcji). Dalej, wszedłem na serwer gdzie był okres kiedy grało tylko po 10 graczy, serwer upadał i owy admin nadał bana dla Mateusy za jakieś jedno lekkie wyzwisko w jego stronę, komentując coś w stylu, że uraził jego osobę. Mijają dwie rundy wchodzi jakiś noname z czilgejmu i zaczyna mnie wyzywać od c*eli, kur*w i wjeżdzać na rodzinę (kiedy ja nie wykazałem żadnej aktywności by był ku temu powód), po zgłoszeniu tego na

xD (a teraz przeczytajcie znowu drugie zdanie skargi). 

Kolejna kuriozalna sytuacja, admin bonesi daje post, żeby odbanować każdego na CT, bo nikt nie gra (wróćmy znowu do pierwszego zdania skargi xD)

Oczywiście skargę odrzućcie z góry, bo komu by się chciało oglądać demko jak serwer jest martwy. Chciałem tylko zaznaczyć, że taka sytuacja miała miejsce i przez takich hipokryzyjnych adminów z wybujałym ego część graczy przestała grać, część oczywiście może popierać jego zachowanie, bo jestem "pedziem", ale jak sami się już przekonaliście - "sami swoi" też nie wypalili i serwer wam upadł. Życzę szybkiego powrotu do żywych.
Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie, poćp.. popaprańcu ;)

hahah tydzien temu stary ty sobie przypomniales nagle jak ludzie skargi na mnie sie odwazyli pisac? Wez idz chlopie zrob hard reset bani gdzies moze organizuja pomoc dla niepelnosprytnych. Jakis link do demka cokolwiek? Nie masz bo liczysz na to ze fartem Ci przejdzie ta skarga ale wydaje mi sie ze to kolejny odrzut z notatnika ktory czekal na idealny moment XD.

 

Mateusy dostal bana za caloksztalt i za fakt, ze nie potrafi sie zachowac i dzien w dzien robi trzode bedac w CT w skrocie jest trollem. Skarg od graczy na niego to nie zlicze ale jak chcesz mozemy zapytac paru osob typu @ DG420@ osia46mistrza i moze nawet naczelnego czyli najaktywniejszych administratorow serwera ostatnimi czasy w tym kryzysie to wszyscy powinni podtrzymac moja opinie co do Mateusza, ze nie nalezy do tych swietych a tlumaczenie tym, ze na serwerze bylo 10 osob i serwer "upadal" jak tu to nazwales to nie jest tlumaczenie.

 

9 godzin temu, Eziekk napisał:

po zgłoszeniu tego na u@ admin bonesi upomniał delikwenta, po czym on odpisał, że ma wy****ne i leciał ostro dalej, po ponownym zgłoszeniu tego admin odpowiedział "po prostu nie zwracaj na niego uwagi

A powiedz mi co ja mialem innego w takiej sytuacji zrobic? Wszyscy wiemy, ze za mniejsze czy juz nawet wieksze wyzwiska miedzy soba staramy sie nie banowac graczy (Chyba ze dojdzie juz do rzeczywiscie ciezkich WULGARYZMOW XD) upomnialem go bo mial prawo sie zdenerwowac skoro zostal zabity w tamtej sytuacji bez powodu a ze wyszedlem z serwera to juz moja indywidualna sprawa i nie powinienes ingerowac w moje zycie prywatne juz Ci wczoraj to tlumaczylem widze ze zasad to ty nie jestes zbytnio nauczony kolego/kolezanko (przepraszam, nie wiem jak mam sie zwracac do ciebie). 

Jeszcze takie pytanko, dlaczego piszesz skarge za Mateusy, rozumiem chcesz sie wstawic za kolege? Nie wydaje mi sie zeby on byl twoim ziomeczkiem 🤣

Za wysoka przepasc miedzy twoja inteligencja a jego jest wydaje mi sie, ze akurat w tej sytuacji on jest madrzejszy nie musze tlumaczyc dlaczego.

1 godzinę temu, The end. napisał:

dzień dobry, proponuje reset flag na serwerze, a  przy nowych podaniach zrobić selekcję, do widzenia.

Dzien dobry, kim Pan wlasciwie jest? Zegnam 😅 

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Twoja obrona zaczyna i kończy się naskakiwaniem na drugą stronę. Nie umiesz też czytać ze zrozumieniem, dlatego nie będę nic więcej dodawać do twojej "wypowiedzi" 

 

Cytat

Jakis link do demka cokolwiek? Nie masz bo liczysz na to ze fartem Ci przejdzie ta skarga ale wydaje mi sie ze to kolejny odrzut z notatnika ktory czekal na idealny moment XD.  


Ty w ogóle to czytałeś? To nic personalnego, ty traktujesz to jako atak i twoja obrona to ponowny atak we mnie. Potraktuj tę skargę jako opinie, that's all można odrzucać i zamykać

Edytowane przez Eziekk
Strzeżcie się Czyngis-Chana !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

20 godzin temu, KIK napisał:

Jak będą chcieli będą grali, Vibe wróci będzie git. A skargę zamknę jutro jak nie pojawi się demko, tsarvar działa 

 

Jak się klika na ikonkę na stronie głównej to przenosi do niedziałającego gametrackera zamiast tego tsarvara

Strzeżcie się Czyngis-Chana !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, KIK napisał:

Jak będą chcieli będą grali, Vibe wróci będzie git. A skargę zamknę jutro jak nie pojawi się demko, tsarvar działa 

close

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.04.2024 o 01:19, Eziekk napisał:

Oczywiście skargę odrzućcie z góry, bo komu by się chciało oglądać demko jak serwer jest martwy. Chciałem tylko zaznaczyć, że taka sytuacja miała miejsce

^ this, nie zależy mi na udupianiu kogokolwiek. on się będzie na przyszłość pilnować z wtykaniem swojej du*y w nie swoje sprawy i na tym mi zależy, ale dzięki za troskę muah

Strzeżcie się Czyngis-Chana !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie