Skocz do zawartości

Zablokowane [UBTeam] Yei.


Yei..

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: Yei.
Imię: Mikołaj
Wiek: 19
Steam ID: STEAM_0:1:523408690

Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Dziennie w sumie tak po 1/2 godziny w siedze przegladając posty, do tego w tle praktycznie cały czas

Opisz siebie: Wytam, Mikołaj jestem, lubie grać w cska Bożego, aktualnie emerytowany gracz bez umiejętnosci bo mi nie siada  nic (sadge), w tym momencie wolny strzelec bez perspektyw na przyszłość, zajmuje się mechatroniką (układziki i inne pierdolniki), w dalszym ciągu uczeń (rok w plecy), miły, pomocny, spokojny, zaangażowany w swoje prace, asertywny, szybko się uczę.

Dlaczego akurat Ty?: Przyda się kolegom dodatkowa para rąk do pracy która jednak swoje przegrała, w roli ubka będę pierwszy raz, co w niesie lekko powiew świeżej glowy w moje dotychczasowe zajęcia i UBTeam, myśle ze podołam wyznaczonym czynnoscią i jak najbardziej sprawdzę się w roli przyszłego waszego towarzysza, w wielu banicjach które miały miejsce na serwerze dd2 albo brałem udział albo sam banowalem ciężkich do weryfiakcji oponentów którzy rzeczywiście używali wspomagaczy, (jak mi się nudzi często zmieniam nicki dla niepoznaki XD) KMWTW, nie wiem w sumie co mogę napisać jeszcze, tak naprawdę jeżeli nie potrzeba nikogo to każdy rodzaj podanie będzie względnie negowany, myślę że tyle wystarczy jak na ten moment, jeżeli będzie to potrzebne poddam się wszelakim czynnością które będą w stanie umożliwić weryfikację moich dotychczasowych umiejętności.

Czy miałeś styczność z Amxbans?: Podstawowy zakres wiedzy myśle, że jest, oczywiscie zawsze chętny do rozbudowy

Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: Zasadniczo, odkąd jestem administratorem czyli miesiąc czasu, jestem nieomlny względem banowania cheaterów (Fucking żyraf)

Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?: Vermilion, Multichacks, hpp Bloodsharp, kuvik, oxd3f, sakura, interium, alternative, oxware, eVol, inne jakies hooki pojedyńcze, ogólnie tego było odkurwy, testowałem wszystkie, to z 3/4 lata temu jak opiekowałem się serwerem na innej sieci.

Kontakt: Steam, Forum, Discord (Inne, o ile podałem w koncie na forum)

(Co do wymagań), Nie spełniam wyniku 60 postów na forum gdyż używam innego konta niż stare, tutaj przeważnie używam do publikacji rzeczy administracyjnych na forum, przez co nie zaglębiam się w udzielanie na nim, myśle że to nie będzie jakiś specjalny problem, bo wiadomo że gdy będzie to potrzebne statystki same się nabiją. 

Odpowiedzi: Nie chce zmieniać nikogo decyzji w dtc reakcji na podanie, od tamtego czasu nabylem wiele doświadczenia, minął miesiąc, gdzie spędziłem to na poznawaniu schematów rozgrywki któych nie zaznajomiłem przez wcześniejsze czasy, co do skargi na gracza, bylo to jedno z moich pierwszych od powrotu gdzie nie pamiętałem schematów, a wolałem mieć pewność że cheater dostanie bana, stwierdziła to osoba która odpowiadała poniżej i napisała mi co i jak i gdzie, ostatni czas tak jak napisałem spędziłem na doszkalaniu się z rodzajów i działania tych schematów banowanych na naszym serwerze (autobh, gs, sgs) czy też sposobów na sprawdzenie użyteczności komend cl_lw 0 oraz cl_lc 0 które bardzo czy nie bardzo ułatwiają grę.  Nie piszę podania bez powodu, Jak ktoś będzie chciał się przyczepić odnośnie tego ostatniego aktywnego bana to po prostu dalem zły link, ziomek ma aktywnego pozdro. Ogólnie jeżeli chodzi o moje wyłapywanie cheaterów na oczywistym, to nie nie wliczałem tego w moje dotychczasowe wyniki, skupilem się na tym gdzie spędzałem dosłownie 2/3 mapy na obserwowaniu gracza i stwierdzaniu werdyktu poprzez aktualnego pova, tak jest prosciej niż później rozpisać demka gracza, tu delay wiadomo nie jest to 1:1. 

Z automatu przepraszam za błędną interpunkcję, posiadam dysleksję i sprawia mi to trudność, Życzę powodzenia czytania wypocin

Sprzedam jakby ktoś chcial, aktualizowane na bierząco w sprawie sprawdzania zmian

xd.PNG

Edytowane przez Yei..
Dopisek i odpowiedzi

Sukces wydaje się być w dużej mierze kwestią wytrwania, gdy inni rezygnują.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S radził bym też nadrobić zaległe posty bo nadmieniłeś, że nie spełniasz jednego z wymagań.

 

Nie wiem nie znam cie to sie nie wypowiem za bardzo w kwestii wykrywania cheatow.

Podanie fajnie rozbudowane ogolnie ale ja jako ja nie potrzebuje wlasciwie pomocy ale nie mnie oceniac.

+Admin na dd2

+Aktywnosc

Neutral

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam na tak 

+ Bedzie mi prosciej z nim w UBT + bedzie mial mi kto pomagac ludzi palic

+ Wiek

+ Aktywny Admina DD2

+ Rozbudowane podanie

- Mowi ze jest bossem ale tak nie jest ale niech mu bedzie ( +++++++++)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.

 

Z ciekawości poniższe demo oglądałem i wypisać tak nieudolne bh jako skrypt, to jak dla mnie totalnie jesteś zielony w te klocki.

 

https://csowicze.pl/topic/86531-kisiu-autobh-celownik-na-model/

 

22 godziny temu, Yei.. napisał:



Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: Zasadniczo, odkąd jestem administratorem czyli miesiąc czasu, jestem nieomlny względem banowania cheaterów (Fucking żyraf)

 

No jak wbija gość na oczywistym aimbocie, to ślepy nawet by się zczaił, że coś tu nie gra. Twoja nieomylność natomiast została przełamana powyższym zgłoszeniem, być może coś jeszcze było na forum, ale nie chce mi się na siłę szukać. Podlinkowałem jedynie temat, który z ciekawości już w momencie publikacji sobie obejrzałem. W dziale UBT raczej będziesz spotykał się z trudniejszymi przypadkami, przynajmniej tak było kiedyś jak gierka cieszyła się większą popularnością.

 

Nie byłbym stanowczo negatywny, gdyby to zgłoszenie powyżej nie było po prostu.. śmieszne. Bo gość nawet bh robić na demku nie potrafił, a wypisałeś z 10 czasówek ze skryptem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment na nie 

- Doświadczenie (wykaż się większą wiedzą)

- Znajomość regulaminów 

- Aktywność na forum 

+ Admin 

+ Chęci  

 

cry2.png.feb365024a384e477dc8167bd7e9441e.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[+] Super aktywność na serwie.

[+] Jesteś skillowy i masz doświadczenie z cheatami. Pomoże w odróżnieniu czitera od czystego.

[+] Komunikatywny i pozytywny admin.


Widzę, że @ Yei.. ogarnia grę. Traktor albo ktoś z wyższej administracji mógłby przetestować na podstawie kilku demek czy się nada.

 

Jestem za daniem szansy, może okres próbny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak przyda mi się UB team z dd2 :D
+czas
+doświadczenie
+ogarnianie gierki
+admin
Ja bym mu dał taki okres próbny żeby mógł się wykazać jak się sprawdzi to zostanie i tyle.
 

IMG_3039.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

00e008a4108d88e2a78cc05e08567b46_podanie_przyjete.png

 

Podanie zaakceptowane na okres próbny, zgłoś się na PW.

 

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie