Skocz do zawartości

Zablokowane Ub all


unnamed.

Rekomendowane odpowiedzi

Siema apeluje o ub all na serwerze i na ct kto jest za renka w gure

P.S oprócz  @ youknowswho

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super propozycja eYestypie

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna propozycja, bo akurat mam bana na tym serwerze, mimo że dawno temu została wyrażona zgoda na moją grę tutaj, ale od miesięcy się doprosić nie mogę.

download.gif.546575e15f56436ed3edeabb9efc22e1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kto zasluzyl powinien mieć 

<22:40:36> "Kiedyś byłem opór :(": I TAK Z TEJ SIECI LECISZ XD

 

pocisk 2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, PanPrzypal napisał:

Nie kto zasluzyl powinien mieć 

to zobacz jaka jest sytuacja na serwerze i ze z dnia na dzien maleje liczba stalych i nowych graczy

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Banned ;) napisał:

Oczywiście, że nie XD 

grales choc raz na tym serwerze?

 

Proponuje dodac tez do regulaminu ze osoby ktore nie graja na forum nie moja sie udzielac tutaj :))

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Banned ;) napisał:

Oczywiście, że nie XD 

Siemanko, ile razy grałeś u nas na jb? Widzę że jesteś vipem super a co poza tym dałeś dla tej sieci 

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no stary, dlaczego teraz piszesz o tym skoro ostatnio cały czas klepaliście się po pleckach i chwaliliście jak to zajebiście pokonujecie zło internetowe? Przecież praktycznie większość bywalców czy nowi gracze byli świadomi tego co nadejdzie, już pomijając temat gostka z problemami który wyjebał więcej banów od początku kariery niż shizer/łysy czy nawet Ty ŁĄCZNIE. Nawet jeśli odbanujecie każdego co to zmieni, jak za chwilę znowu wylecą XD Jedyne co zadziała to czystki kadrowe, może wtedy Ci dodający jakąkolwiek wartość dla tej gry i trybu jb powrócą. Sprzedaliście za srebrniki wolność słowa a teraz próbujecie się odratować. Trochę kompromitacja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest wśród osób zbanowanych tylu chętnych do gry, to może wymieńmy te osoby które to po dostaniu upragnionego UB zasilą szeregi graczy JB, ja zacznę.... to już. Chciałbym w ogóle poznać listę osób które mają tutaj perma a bardzo chcą pograć bo przecież temat po coś został napisany. O ile na CT ma to jakikolwiek sens to czystka bansa nic ale to absolutnie nic nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, paplo napisał:

Nie no stary, dlaczego teraz piszesz o tym skoro ostatnio cały czas klepaliście się po pleckach i chwaliliście jak to zajebiście pokonujecie zło internetowe? Przecież praktycznie większość bywalców czy nowi gracze byli świadomi tego co nadejdzie, już pomijając temat gostka z problemami który wyjebał więcej banów od początku kariery niż shizer/łysy czy nawet Ty ŁĄCZNIE. Nawet jeśli odbanujecie każdego co to zmieni, jak za chwilę znowu wylecą XD Jedyne co zadziała to czystki kadrowe, może wtedy Ci dodający jakąkolwiek wartość dla tej gry i trybu jb powrócą. Sprzedaliście za srebrniki wolność słowa a teraz próbujecie się odratować. Trochę kompromitacja 

Bo serwer upada ez

15 godzin temu, El Mafioso napisał:

Skoro jest wśród osób zbanowanych tylu chętnych do gry, to może wymieńmy te osoby które to po dostaniu upragnionego UB zasilą szeregi graczy JB, ja zacznę.... to już. Chciałbym w ogóle poznać listę osób które mają tutaj perma a bardzo chcą pograć bo przecież temat po coś został napisany. O ile na CT ma to jakikolwiek sens to czystka bansa nic ale to absolutnie nic nie zmieni.

Nie wiem czy ty czasem wiesz co piszesz 

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie wiem co piszę to weź tutaj wrzuć tą listę osób zbanowanych które chętnie zagrają znowu na serwerku. Nie mówię o osobach które dostały perma za SH czy inne gówna bo to nie jest gracz tylko kolejny potencjalny ban.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, unnamed. napisał:

Bo serwer upada ez

 

Odpowiedź dlaczego upada jest prostsza niż w tamtym roku - wtedy był okres wakacyjny więc nikogo nie zdziwiło czemu tak się dzieje, a teraz jest to tylko i wyłącznie wina adminów w postaci ekipki maciusiów którzy nie powinni mieć dostępu do flag a co dopiero internetu. Od paru miesięcy serwer przestał być grywalny i z pełną świadomością piszę w imieniu wielu nowych/starych graczy. Nikomu normalnemu nie chcę się grać na serwerze gdzie losowo za jakieś jedno słowo/zdanie możesz dostać bana na 1h/3h/tydzień bo kogoś kłuje w oczy coś napisanego w internecie. W kółko walka z wiatrakami aż do posrania, jestem jeszcze w stanie zrozumieć wjazd na rodzinę jeśli ktoś się tym rzeczywiście przejmie ale reszta jest grubą przesadą. Niektórzy tam faktycznie mają przepalone styki i są głupsi od kierata, nie zapominając o tym że kiedyś kryli się za jak to nazywali "pozbywaniem się największych trolli" by później nawet wjeżdzać na tych nowych. Kto jest dalej problemem? Zamiast ludzi z jajem masz służbistów co sobie w notatniczku zaznaczają ilość baników na dzień i to jest temat do podjęcia dla snuffiego bo niestety jest jeszcze gorzej niż było wtedy. Sam fakt tego, że były przyzwolenia na takie banicje ze strony właścicieli jest jednym wielkim żartem ale być może wreszcie podejmą jakieś normalne decyzje. Gracze są i zawsze się znajdą tylko najpierw sobie uporządkujcie plan działania bo jak widać nowa miotła zawiodła srogo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, El Mafioso napisał:

Skoro jest wśród osób zbanowanych tylu chętnych do gry, to może wymieńmy te osoby które to po dostaniu upragnionego UB zasilą szeregi graczy JB, ja zacznę.... to już. Chciałbym w ogóle poznać listę osób które mają tutaj perma a bardzo chcą pograć bo przecież temat po coś został napisany. O ile na CT ma to jakikolwiek sens to czystka bansa nic ale to absolutnie nic nie zmieni.

Z racji tego że bonesi ma przecpany łeb i nie wiedział jak ubrać to w słowa to pewnie rozchodzi się o atmosferę panująca aktualnie na serwerze oraz w jaki sposób są rozdawane bany. 
Dużo ludzi nie wchodzi na serwer bo nie ma już tej patologii co była kiedyś, bany za jedno słowo, zdecydowanie za długie bany i spina miedzy grupa graczy a grupa administratorów.
Oczywiście nie tylko to wpływa na znacznie mniejsza ilość graczy, robi się ciepło a ludziom znowu zaczyna nudzić się jb, sam jestem chwilowo wypalony bo ile można robić cały czas to samo, ostatnio prowadziłem rozmowę z opiekunem tomkiem k bo rodo i nie byłem w stanie pojąć fenomenu dd2 i tego jakim cudem tym ludziom może się to nie nudzić.
Wracając do tematu jb, wiele osób nie może zaakceptować tego że w administracji jest tak dużo nowych osób a nie "stara gwardia" i to wzbudza w nich frustracje, kiedyś był stały skład administracji gdzie każdy każdego znał i ludzie mimo konfliktów akceptowali to, teraz wystarczy pograć tydzień czasu, pokazać że ma się mikrofon i wejść raz na dzień do ct - i to już robi z ciebie kandydata na admina. 
Wydaje się to całkiem śmieszne że ja jako "opiekun adminstracji" hejtuje ten temat no ale cóż okazało się że jednak jako opiekun administracji nie mam dużo do powiedzenia w tym temacie.
Jest wiele tematów które mogą być powodem tak słabej aktywności na serwerze, nie wiem czy samo spotkanie graczy coś tutaj da ale jeśli jest taka potrzeba to jak najbardziej jestem za żeby coś takiego zorganizować.

439395672_nowasyg.jpg.6ec306e5c294d73d9f3beddd7b4380cc.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu tylko to zostawię : https://csowicze.pl/topic/86809-skarga-kogucik/

 

 

Banowanie za jedno słowo , zero dystansu i tak to wygląda. Dawniej to fakt faktem było na serwerze wesoło, każdy kręcił bekę,  mi to nie przeszkadzało a wręcz przeciwnie śmiałem się z tego jak sobie gracze dogryzaja. Teraz niestety ale jest parę osób z muchami w nosie i sypie banami po parę godzin 😁 okres świąteczny graczy powinno być chociaż 20-25 a tutaj o proszę 12 max 🫣 

Odbanować można wszystkich bo przecież nic na tym nie tracimy , nic nas to nie kosztuję a nóż widelec może pomoże. Nie można zakładać odrazu że to nie pomoże. A co do innych adminów to mi się wydaję że trzeba zluzować gumę i stosować upomnienie,kicki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie