Skocz do zawartości

Zmiana limitu AWP - Pepega.mp3


Yei..

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Zmiana limitu awp podczas rozgrywki gdy w druzynie, do 8-10 graczy w teamie =  1 awp,  10-12 = 2 AWP, 10 - max = 4
Lekko smiesznie i wkurwiająco patrzy się na serwer gdy podczas aktywności 10-16 graczy na serwerze są po 2/3 awp w teamie, jak chcą grać sobie awp niech idą na only AWP, a nie napierdalają bo nie potrafia niczym innym
Nie są to jakieś magiczne czy wygórowane limity, a lekko od awpią ten wspanialy serwer
(Awpiarze nie mają prawa wypowiedzi pozdrawiam)
(Graczy którzy nie grają stale na serwerze również prosilbym o nie wypowiadanie się)

Odpo do Mefisto: Jak wiadomo na sieci posiadamy serwer only AWP ktory również warto wspierać graczami. Nie posiadamy takich serwerów na sieci więc gdy chce sobie pograć normalnie z broni innej niż awp to mam iść szukać gdzie indziej? Granie do godziny 18 zazwyczaj kończy (nie zawsze) się tym, że granie rifflami, smg, czy innymi brońmi niż awp kończy się przegranymi pojedynkami o ile trafią. Przykład gracz na  6 graczy w enemy 2 swoich z awp na romanie i patrzą longa obydwaj to szansa na to ze ktorys trafi jest ogromna przez co jedynymi szansami na wygranie pojedynku z nimi to podejscie od ct a czy gali co mogą też patrzeć i są na lepszej pozycji. Oczywiscie jest to przyklad zależny od sytuacji. Nie chodzi o to by całkowicie im to blokować tylko lekko to zredukować do grywalnych możliwości i ilości graczy na serwerze

Odpowiedź do Yoshiego: wlasnie o to chodzi, tych graczy tej awp jest od cholery, w momencie ustawienia limitu lekko zredukuje się ona do jak w limitach 12.5% na 8 graczy, 20% na 10 i 20% na 15 graczy (mowa o jednej drużynie), teraz do godziny 18 liczba awp na mapie to 2 graczy na 6 w teamie gdzie maksymalnie jest to 3 na cały serwer

Odpo HalaMadrid: Stary nie chodzi o calkowite wyjebanie awp tylko o zredukowanie ilosci przy mniejszej ilosci graczy, w momencie gdy grasz jednego side nie da sie przejsc w żaden sposób bo grają po 2 awp na team, temat ten poruszam pierwszy raz odkąd jestem w administracji (miesiac czasu), od tego momentu stale gram na serwerze praktycznie o każdej porze, nie robi mi to róznicy czy gram tak czy tak, gram swoje, nigdy nie robie 2 razy tego samego, samego mnie irytują te sytuacjie gdzie nie mogę nic totalnie zrobić bo raz nie trafie i jestem dymany. Gram z i z AWP i z ak i z m4, sam widze jak bardzo irytują awp graczy przy niskiej frekwencji na serwerze. 

Edytowane przez Yei..
Odpowiedzi i dopiski

Sukces wydaje się być w dużej mierze kwestią wytrwania, gdy inni rezygnują.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz sobie postrzelać z AK to idź sobie na aim/map, chcesz sobie pozabijać z noża to idź na 35hp. To chyba tyle jeśli chodzi o tę sprawę

 

masc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak +/- . Możecie to jakos wyrównać nie widze problemu , ale jak jest duza liczba osob na serwerze to nawet ja mam problem zeby ta AWP wziasc do reki. ( Mialem sie nie wypowiadac ale sie wypowiem :* )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie już wydziwiacie jak nie potraficie raszować bądź z respa na b przebiec xD  To nie moja wina że was te biedne "awp" zabijają mimo iż jest limit 4 na drużynę także skończcie płakać i zajmijcie się graniem bądź zmieńcie taktykę. Jestem na nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie