Skocz do zawartości

Zablokowane EVENT Kobiety vs Mężczyźni


Do spodu

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Udalo sie w wiekszym gronie zagrac ponownie antomiast niestety kilka pan znow nie dalo znaku zycia  wstawiam screeny oraz nagrody 

dla pan:

image.png ak przypisane do uczestniczek /skiny  AK i wybrac eventowe


oraz rekawiczki 

image.png /skiny noze  event K

oraz dla mezczyzn 

image.png  /skiny noze event M przypsiane do graczy ktorzy uczestniczyli





20240406205225_1.jpg
( na 1 mapie adminowalem, panel admina pokazuje hp i linie strzalu zeby nie bylo zastanawian sie co to za paski xd)

20240406211906_1.jpg

Mecz zakonczyl sie wynikiem 1:1   na nasze usprawiedliwinie dodam ze gralismy deaglami :kekw:  na vipy :D
 a ja bym chcial podziekowac kazdemu co bral udzial i stara sie rozwijac oraz siec i poznawac z innymi ludzmi 

tlo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuje za udział w evencie. Szkoda, że kilka osób wypadło, ale zazwyczaj ktoś wypada i trzeba brać na to poprawkę. Mam nadzieję, że fajnie spędziliście swój poświęcony czas i jeszcze nie jeden event wam przypadnie do gustu. Z każdym kolejnym eventem postaramy się coś poprawić/zmienić na lepsze :)

IMG_3039.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pomysl na  WSCHOD vs ZACHOD albo POLNOC pvs POLODNIE na wzor showmatchow NBA  :D albo zebrac 12-14 z naszej Sieci pol na ol kobiety mezczyzni i wyzwac inna siec skopac im tylki i miec satysfakcje D

 

tlo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również bardzo mocno wam dziękuję za zaangażowanie, w szczególności @i @ Do spoduza przygotowanie takiego pięknego serwa i różnych skinów w grze. Dziękuję moim dziewczynom, bo bez was by ten turniej nie miałby sensu :pepeserduszko: @VWy3GlY.png Justyna@VWy3GlY.png Aleksandra x3@VWy3GlY.png .Czika.@VWy3GlY.png MANIA@VWy3GlY.png Syla`@VWy3GlY.png `klaudia.@Psychicznie Niestabilna, jestem z nas na maksa dumna i mam nadzieję, że wam się podobało! Nie mogę się doczekać kolejnych edycji 🥹❤️!!! Panowie good game! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie