Skocz do zawartości

Zablokowane pytanie do wlascieli forum


Rekomendowane odpowiedzi

witam was. 

 

pytanie do @ RumcajsJumperoraz reszty wlascieli za[ewne ten temat bedzie walkowany na grupie.

 

 

Csowicze to podobno jedna wielka rodzina i wszyscy tak samo traktowani, wiec moje pytanie 

 

czemu jest lamany regulamin przez administracje???

 

podaje przyyklady 

 

 

dzis @ ferstelw temacie przy zgloszeniach zgodnie z regulaminem dal warny w temacie 

 

 

 

zostalo ukaranych 3 uzytkownikow

 

 

warnami 

 

 

 

kolejny temat byl wczesniej  typu   

 

 

 

i przy zgoszeniu administrator @ White Legend zamiast zareagowac zgodnie z regulaminem jak wyzej wymieniony @ ferstelukryl tematy niezgodnie z regulaminem bo widocznie to jego ziomki co zglosilem na gg @ RumcajsJumperWIEC ktos tu w chuja wali Panowie  i Panie bo regulamin nie jest jasny

 

 

 

jedni sa warnowani a inni maja wyjebane. 

 

 

 

 

zanim zamkniecie temat to oze dajcie sie wypowiedziec innym bo moze maja cos do powiedzenia  as sie boja w prost napisac

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy post zostanie ukryty czy zwarnowany zależy już tylko od osoby rozstrzygającej dana sytuację. To że ferstel musi pokazać swoją wyższość bo nikt go nie traktuje poważnie i każdy ma z niego pompe bo się pali/palił to już jego prywatna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz wyciągasz post z 11 marca, w którym zostały ukryte dwa obrazki? Moi koledzy? Jakbyś był na tyle przytomny, to zauważyłbyś, że wszystkich traktuje jedakowo, i nikt ode mnie nie dostał warna za takie rzeczy. Nie mam najmniejszego zamiaru wprowadzać tutaj obozu. Także daruj sobie tego typu zarzuty. Widocznie dalej nie możesz pogodzić się z decyzją. Ale Ty nie jesteś tutaj od rozliczania mnie z moich decyzji/działań. To raz. Dwa. Gdy wynikła sytuacja z ferstelem, wylałeś na niego pomyje jako jeden z pierwszych, teraz nagła zmiana? To tylko pokazuje, że działasz jak flaga na wietrze - zależy z której strony wiatr zawieje. Trzy. Kogo nazywasz gównem? Mnie? Użytkowników? Twoje chamowate zachowania na czacie, doskonale pokazują z kim mamy do czynienia. Mi tyle wystarczy. I nie widzę dalszej potrzeby dyskusji z Tobą. Jak nie możesz pić alkoholu, to napij się mleka, bo widocznie zaburza Ci racjonalne myślenie. Tyle z mojej strony.

 

Messenger_creation_15202c30-f9de-4af2-a90e-c4abae28a0fe.jpeg

22222.jpg

14145661361.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Laureanka napisał:

Nigdy nie byłam fanką używania tylko jednego środka do ostrzegania/karania użytkowników. Nie zawsze ten jedyny używany środek w przypadku każdego użytkownika będzie skuteczny i nieszkodliwy dla rozwoju forum. Dla przykładu:

 

1. Gracze jailbreak, którzy przyzwyczaili nas do pisania często bezsensownych postów, karani warnami raczej rzadko się tym przejmują i w ostateczności szybko mogą osiągnąć 10 punktów ostrzeżeń. W konsekwencji większość z nich nie będzie mieć możliwości pisania czegokolwiek, a nie oszukujmy się - to jailbreak w dużym stopniu napędza ruch na forum i raczej nie powinniśmy iść w takim kierunku, żeby jeszcze dział tego serwera świecił pustkami. W ich przypadku właśnie ukrywanie postów jest lepszym środkiem do zaprowadzenia porządku w tematach, bo ostrzeżeniami nie za bardzo się przejmą.

 

 

Co??? Ogólnie bullshit statment, bo jeżeli "Jailbreak" napędza forum postami, a potem są ukrywane, to jak napędzanie postami ma sens, jeżeli to posty od razu znikają z forum??? XD. A jeżeli chodzi o temat warnów, to ten system warnów jest totalnie śmieszny jak i odpracowywanie warnów... Ja tam bym się pobawił zreworkiem tego systemu i np. dodał podpunkt, że "za 5 warnów straciłbyś kupioną usługę na serwerach" czy coś, albo poszedł jeszcze w innym kierunku, żeby ten "Trolling" ograniczyć lub usunąć, bo z mojej strony większość "normalnych" osób z Forum nie chce patrzeć na ich wiadomości tak czy siak, so te "ukrywanie postów" to jest żart po całości, bo akcję będą sie powtarzać non-stop!

 

21 godzin temu, Laureanka napisał:

2. Tych bardziej pokornych użytkowników można właśnie ukarać warnem za pisanie postów, które łamią regulamin/nie mają związku ze sprawą. Być może zobaczą ostrzeżenie na swoim koncie i będą się bardziej pilnować - czyli ostrzeżenia te przyniosą oczekiwany skutek. 

 

Tu już podchodzi pod faworyzację czyli: innych traktujemy gorzej innych lepiej? CO TO ZA FORUM XD i w sumie tak jest aktualnie.. Po prostu trzeba zwiększyć kary w takim stopniu, że im się odechce.

 

21 godzin temu, Laureanka napisał:

 

 

Podsumowując, moim zdaniem nie ma nic złego w używaniu różnych metod zaprowadzania porządku przez administrację. To od konkretnego przypadku powinno być uzależnione jak zareaguje administrator i jakiego środka użyje.

Ta, bo moderatorzy/admini chcą przeglądać tematy i jednocześnie ukrywać/warnuować posty przy każdym temacie, yep na pewno to jest fun/przyjemne dla nich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, «G2» Nαяιи∂ napisał:

Co??? Ogólnie bullshit statment, bo jeżeli "Jailbreak" napędza forum postami, a potem są ukrywane, to jak napędzanie postami ma sens, jeżeli to posty od razu znikają z forum??? XD

Wyobraź sobie, że ci gracze oprócz troll postów czasem mają chęć napisać coś normalnego związanego z daną sprawą.

 

44 minuty temu, «G2» Nαяιи∂ napisał:

Tu już podchodzi pod faworyzację czyli: innych traktujemy gorzej innych lepiej?

Nie uważam, że ukrycie posta jest bardziej łagodne od warna i na odwrót. Zakładam, że twoim zdaniem ukrycie posta jest lżejszą opcją niż ostrzeżenie. Zależy - niektórzy stawiają sobie za cel zdobywanie poklasku na forum od znajomych, więc w ich przypadku ukrycie wiadomości będzie pewnie czymś bardziej uciążliwym niż warn. W obu przypadkach jest to kara dla użytkownika, a czy jeden środek jest gorszy od drugiego to już tylko subiektywna opinia każdego z nas. W dalszym ciągu jestem zwolenniczką metody indywidualnego przypadku.

44 minuty temu, «G2» Nαяιи∂ napisał:

Po prostu trzeba zwiększyć kary w takim stopniu, że im się odechce.

Okej, prędzej czy później spowoduje to wykluczenie przeważającej części społeczności jailbreaka z forum, a szczerze nie wykluczam opcji, że właściciele w takim wypadku albo przerzucą się na jakiegoś discorda i tam zaczną załatwiać wszystkie sprawy związane z serwerem, albo po prostu kiedyś zmienią sieć serwerów na inną. Obie sytuacje zmniejszą ruch na forum.

44 minuty temu, «G2» Nαяιи∂ napisał:

Ta, bo moderatorzy/admini chcą przeglądać tematy i jednocześnie ukrywać/warnuować posty przy każdym temacie, yep na pewno to jest fun/przyjemne dla nich. 

Że co? To należy do ich obowiązków.

Edytowane przez Laureanka

download.gif.546575e15f56436ed3edeabb9efc22e1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.03.2024 o 23:43, Mechu napisał:

Csowicze to podobno jedna wielka rodzina

XD

 

W dniu 23.03.2024 o 23:43, Mechu napisał:

jedni sa warnowani a inni maja wy****ne.

XD

 

Ktoś kiedyś stworzył taką piękną tabelę kar:

 

image.thumb.png.9fc18a785f5cd0c524993321e2d8ff40.png

 

I generalnie jestem za. Warnujcie za prowokacje, brak trzech argumentow, spam, wulgaryzmy, nadużywanie notatek, multipost, treści niewłaściwe, plagiat, kłótnie, trolling - bez litości, każdego za najmniejsze przewinienie - zgodnie z tabelą i regulaminem - jak za dobrych czasów. Co prawda istnieje ryzyko ograniczenia forum do działalności stricte serwerowej - odwołań, informacji, propozycji, ale może to dobry pomysł na przywrócenie harmonii i porządku?

 

Treść wiadomości jaką zacytował White Legend, zgodnie z regulaminem i tabelą kar, powinna zostać nagrodzona przynajmniej 1 punktem.

 

#StopFaworyzacji :kekw:

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

 

Dodam również od siebie 5 groszy :) A rozpoczynając ogólny temat traktowania osób tak samo przez dane osoby z administracji. Rozumiem Wasze rozgoryczenie w temacie nierównego traktowania osób. Z jednej strony, mogę powiedzieć że niektóre osoby są nagradzane ostrzeżeniem słownym w postaci ostrzeżenia o wartości 0. Jednak ja przyjąłem to, że widzę że dane osoby mają coś za plecami, widać że nie robią tego pierwszy raz, co najlepsze... robią nagminnie niektóre rzeczy które są zakazane w regulaminie (a jak wiemy, po to jest regulamin aby go przestrzegać).

 

Odnosząc się ponownie do tego, podczas najbliższego spotkania administracji zostanie poruszony ten temat w celu normalizowania i usystematyzowania, nadawania ostrzeżeń dla osób które złamały regulamin + zostanie przekonwertowany taryfikator oraz cały regulamin forum do ostatecznej wersji która będzie odpowiednio przedstawiała każdą sytuację, za którą osoby będą karane i które będą musiały kontrolować się aby owych ostrzeżeń nie dostać. 

 

 

Reasumując cały temat:

 

Dołożymy wszelkich starań, aby żaden użytkownik nie czuł się pokrzywdzony a przede wszystkim wiedział i był świadom swoich działań prowadzonych na forum, przez które może zostać ukarany ostrzeżeniem a w najgorszym wypadku skończyć z banem na forum. 

 

Ps. Jeżeli tylko @ RumcajsJumper, @ Mesharsky, @ EliteSpartaN.będą chcieli zabrać głos, zostaną umieszczone ich spostrzeżenia w tym temacie.

 

// Wyjaśnione 

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ferstel zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie