Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na Trole w CT


Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: WscieklaWiewórka


Nick oskarżonego: Mateusy / KapiszonXD


IP/SID oskarżonego:  STEAM_0:1:573770786 /  STEAM_0:1:517033811


Data i godzina zdarzenia: 20.03.2024r / 17:24:00 - 17:58:00 ,- 


Dowody: Opis sytuacji: FreeKilowanie / Trolowanie w CT. 

Demko : Od początku do końca, na koniec spokój bo administracja weszła.

http://863122.node33.pukawka.pl/hltv-2403201723-jail_budyn-1710951780-1710953880.zip

 

Dla mnie chore w dodatku widzą, że nie ma zbytnio ludzi na serwerze... 

Przypomne, że to nie pierwsza ich taka sytuacja. 

 

Donos jest najwyższą formą dojrzałości obywatelskiej i społecznym obowiązkiem.

<22:40:36> "Kiedyś byłem opór :(": I TAK Z TEJ SIECI LECISZ XD

 

pocisk 2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu demka zobaczyłem że zawiniłem i to bardzo, za wszystkie grzechy przepraszam Boga.

Nie byłem wtedy świadomy swoich czynów ponieważ biorę silne leki na ADHD.

Przepraszam również graczy pokrzywdzonych zaistniałą sytuacją.

Edytowane przez KapiszonXD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Donos jest najwyższą formą dojrzałości obywatelskiej i społecznym obowiązkiem, gdy w grę wchodzi bezpieczeństwo jednostki, społeczności czy państwa.

Jednakże należy pamiętać, że donos powinien być ostatecznością i podejmowany jedynie w sytuacjach, kiedy istnieje rzeczywiste zagrożenie dla życia lub dóbr innych osób.

Ponadto, donos powinien być dokładnie przemyślany, oparty na rzetelnych informacjach i zasadach etyki obywatelskiej.

 

Uważam, że skarga spełnia wszelkie wymagania formalne, a zachowanie oskarżonych było jest i będzie karygodne. Jako jeden z graczy tego serwera jestem zszokowany, zasmucony, obrażony zachowaniem tych osób. Jako świadek zdarzenia - zdalny, bo obejrzałem to demko, w trosce o ilość graczy, która była niewielka i w trosce o przyszłość serwera,

prosiłbym o surowy wyrok - tym samym zwracając uwagę na ich poprzednie przewinienia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak oni dostana bana na ct to mi tez dajcie musze sie zsolidaryzować z moimi przyjacielami 

Przez ferstel,

Post nie wnoszący nic do tematu.

 

// +2 za spam

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesłuchałem 4 rundy i co dalej, miałem tam zobaczyć coś niesamowitego? Daj czasy albo się określ bo nikt nie będzie oglądał 30 minut demka bo tobie być może się coś wydaje.

 

Przyjaciółmi @ TheProShizer downie.

 

@ PanPrzypal jeśli zabijanie Ciebie ( bo to akurat widziałem i widziałem co pisałeś na say ) to FK gdy wychodzisz z celi ucieczką na mapie jail_budyn gdzie co metr leży broń no to sory, ale nie zgadzam się. Tak samo kille kiedy po poleceniach ktoś idzie w stronę wentyla celem ucieknięcia. 

Dasz czasy co cię boli to będziemy rozmawiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, El Mafioso napisał:

Przesłuchałem 4 rundy i co dalej, miałem tam zobaczyć coś niesamowitego? Daj czasy albo się określ bo nikt nie będzie oglądał 30 minut demka bo tobie być może się coś wydaje.

 

Przyjaciółmi @ TheProShizer downie

Raczej 4 pierwsze rundy byles w stanie zauwazyc ze byly FK, chyba ze trzeba Ci pokazać palcem wszystko,jesli tak jest to nie ma problemu napisz lecz wtedy wspolczuje.

<22:40:36> "Kiedyś byłem opór :(": I TAK Z TEJ SIECI LECISZ XD

 

pocisk 2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popłacz się tym F1 byłeś chujowym adminem to dostałeś degrada. Płaczesz o FK na mapie gdzie co krok jest ukryta broń maszynowa a jeśli ci dwoje wyżej wymienieni dostaną bana na CT to znów będzie płacz że nikt do drużyny anty terrorystow nie chodzi każdy zna dobrze gracza Kapi SZON xd oraz Mateusy i wiedzą że mają stwierdzone mongolizm ale każdy ich szanuje i traktuje z szacunkiem pomimo ich zachowania.

 

HatefulScratchyBarebirdbat-size_restricted.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, TheProShizer napisał:

to jak oni dostana bana na ct to mi tez dajcie musze sie zsolidaryzować z moimi przyjacielami 

ty juz dostales

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym tylko pozdrowić moich braci. Hamd'allah

 

Zostawcie kapiszona on jest mnie inteligentny i ma dopiero 17 lat. Ostatnio mi z autobusu machał dzień dobry mówił grzeczny jest nie pali i nie pije.

Przez ferstel,

Post nie wznoszący nic do tematu.

 

// +2 za spam 

لسانك أسد، إن ربطته يحرسك، وإن أطلقته أكلك".

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oskarżeni wyrazili skruche oraz przeprosili, porozmawiam o tym z nimi osobisicie i postaram sie dopilnowac żeby taka sytaucja wiecej sie nie powtorzyla.

Ps: to ze jest taka mapa to tylko wasza zasluga i waszych bezsensownych propozycji.

00e008a4108d88e2a78cc05e08567b46_skarga_przyjeta.png

439395672_nowasyg.jpg.6ec306e5c294d73d9f3beddd7b4380cc.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie