Skocz do zawartości

Zablokowane [#4] Starcie światów- ilovehotmilfs:3 & Rodeo Rita


Rekomendowane odpowiedzi

2120590940_starcieswaitw.png.3049a50a23959f332c5b0853cc76f85e.png

Witam w nowym temacie w Redakcji "Starcie światów"!

Poznamy tu poglądy na różne tematy z perspektywy kobiety oraz mężczyzny.

 

Moi goście: ilovehotmilfs:3 oraz Rodeo Rita

 

 

 

Jak wygląda Twoje przygotowanie do wyjścia z domu?

ilovehotmilfs:3 Noo, kilka godzin przed wyjściem wybieram outfit jaki ubiorę, robię masaż gua shua, maluje się, ubieram się i wychodzę ;) 

  Rodeo RitaNa szczęście odkąd ściąłem swoje gęste włosy na buzz cuta, to do wyjścia z domu potrzebuję jakichś 20 minut. Szybki prysznic, zęby, jak trzeba to golarka w ruch, jakieś fajne ciuchy przyodziać, perfum i adios ;) Raczej normalna, nieskomplikowana, a przede wszystkim wygodna rutyna, bo kilka lat temu potrafiłem ogarniać się dwa razy dłużej. 

 

Co sądzisz o legalizacji broni na własny użytek?

ilovehotmilfs:3 Temat rzekaaaa, jest wiele plusów jak i minusów, ale raczej w Polsce nie legalizowałabym :(

 

  Rodeo RitaPrzeeeeeeeciw! Żyjemy w czasach, w których ludzie z głową nie potrafią użytkować głupiego samochodu, a co dopiero broni. Żadne argumenty o samoobronie do mnie nigdy nie przemówią, bo to za obszerny argument żeby móc komuś strzelić bez zastanowienia w łeb. Chyba nie chcemy z Polski zrobić drugiej Ameryki, gdzie pełno jest kontroli bezpieczeństwa, a brakuje za to pewności, że nikt cię nie odstrzeli przechadzając się chodnikiem w biały dzień do fryzjera. 

 

Czy myślisz, że freeganizm jest w porządku, czy to już przesada?

ilovehotmilfs:3 Jak dla mnie okej, niech każdy sobie robi co chce :) Poza tym, skoro i tak taka żywność miałaby być wyrzucona, to czemu ktoś nie mógłby jej wziąć ;p 

  Rodeo RitaSzczerze, to nigdy się w ten temat nie zagłębiałem, a przez to nie zdążyłem wyrobić jakiejkolwiek opinii. Ja generalnie jestem człowiekiem bardzo liberalnym i dopóki ktoś nie wyrządza komuś swoim zachowaniem krzywdy, to jestem w stanie tolerować naprawdę wszystko. Freeganizm wydaje się być racjonalnym pomysłem, szczególnie w czasach, kiedy konsumpcjonizm narasta w sile, a na świecie marnuje się za dużo jedzenia. My jako społeczeństwo chyba jeszcze nie przywykliśmy do takich zachowań, ale uważam, że to dobry krok w uświadomieniu ludzi o problemach, o których wcześniej wspomniałem. Kto wie, być może rozpowszechnienie freeganizmu spowoduje, że chociażby duże sieci supermarketów zaczną inaczej podchodzić do kwestii wyrzucania dobrego jedzenia. To mogłoby pomóc wielu osobom i to na różnych płaszczyznach. 

 

W przeszłości chowano ludzi z rzeczami, które miały im się przydać po śmierci. Z jakim przedmiotem zostałbyś/aś ty pochowany/a?

ilovehotmilfs:3 Z żadnym, niczego po śmierci nie będę potrzebowała. No, może jedynie mp3 ze słuchawkami :>

  Rodeo RitaBardzo fajne pytanie, ale za cholerę nie znam odpowiedzi :D Może moją maść na alergię skórną, chociaż mam nadzieję, że po śmierci to raczej będę już zdrów jak ryba haha ;p

 

Jakie są Twoje najważniejsze zasady kiedy idziesz na randkę?

ilovehotmilfs:3 Zakładam, że jak już się wybiorę na randkę to z kimś kogo w miarę lubię, także jedyną zasadą byłby zakaz ubierania skinny jeansow.

  Rodeo RitaPrzede wszystkim na nic się nie nastawiać i pozwolić lecieć temu spotkaniu na fajnym flow. Bycie naturalnym to podstawa, ale dla mnie najważniejsze jest chyba to, żeby dużo pytać. To jest w końcu bardzo miłe, jak ktoś cię słucha i próbuje się czegoś więcej o tobie dowiedzieć. Wtedy te rozmowy nabierają głębszego sensu, a nie są to jakieś dziwne small talki ;p 

 

Jak wyobrażasz sobie swój ślub, jeśli kiedyś miałby się odbyć?

ilovehotmilfs:3 W sumie to sama nie wiem, ja dosyć prosta jestem w tych kwestiach i mogłabym wziąć ślub nawet w budce od hotdogow  Chciałabym jedynie być tam z bliskimi osobami i moimi zwierzakami.. :zarumieniony:

  Rodeo RitaHaaa, ale się nie odbędzie :D Ja raczej nie jestem zwolennikiem wydawania masy siana na jedną noc, kiedy za te pieniądze mógłbym z ukochaną zwiedzić połowę Europy. W dodatku te wszystkie przyrzeczenia, nieee, nieeee - wcale nie potrzebuję do tego księdza aby udowodnić jej moją miłość :D Ale dobra, na potrzeby pytania cofnę się myślami kilka lat wstecz, kiedy jako tako rozmyślałem sobie jak mógłby wyglądać ten dzień. Przede wszystkim ceremonia w plenerze, a mama jako najważniejsza kobieta w moim życiu prowadzi mnie do łuku weselnego przy muzyczce Elvisa Presleya "Can't help falling in love"... Ślub w stylu humanistycznym, a po wszystkim impreza na sali w klimacie stodoły żeby wesele miało taki wiejski klimat - nie wiem, ale mi się to generalnie baaardzo podoba ;) Tam impreza do rana, a następnego dnia powtórka z rozrywki, bo wesele oczywiście dwudniowe. Chociaż mógłbym się uprzeć i powiedzieć, że nawet trzydniowe, bo u nas na Śląsku jest fajna tradycja zwana "trzaskaniem", kiedy goście weselni na dzień przed ślubem zjawiają się w domu Państwa Młodych i trzaskają na ich ogródku starą porcelanę. Potem zakrapiana imprezka często do późna, żeby chwilę później obudzić się i szykować na ślub ;p 

 

 

 

 

Pięknie dziękuje moim gościom <3 

 

 

sygna.jpg.113fc4cb2bf798e7b046ef76ef5a2ffd.jpg

Oboje wiemy, że mogłabym rozerwać Cię na kawałki

jednocześnie malując paznokcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeju, @ Rodeo Ritajak się rozpisał :placze:oczywiście wzorowe odpowiedzi jak na psiapsi przystało!! dziewczyny, nic jak tylko podbijać do Kamila ;) @ moose`dziękuję za możliwość wzięcia udziału, dobra robota :dziekuje:

 

xd.jpg.7dc3b369bcc23d6f1b81d073368098e7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję @ moose` za możliwość wzięcia udziału, a tobie @ ilovehotmilfs:3 za fajną reklamę haha :buzi:

czekam na więcej z tej serii, wiadomo! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie