Skocz do zawartości

Zablokowane boosty


unnamed.

Rekomendowane odpowiedzi

proponuje dac przenikanie na OFF i jeden typo napisal ze czas trwania flashy jest za dlugi, nie wiem czy to prawda XD

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z fleshami walczymy całe życie, a przenikanie bez sensu na tyle ludzi to każdy będzie się blokował wkurwiał wyzywał i ginął.

IMG_3039.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serwie only DD2 gdzie gra maksymalnie 31 osób nie wyobrażam sobie wyłączenia przenikania.

 

Prawda że flashe potrafią czasem trwać 5 sekund. Mam nadzieję, że chłopakom uda się kiedyś je ogarnąć. Jakby to było łatwe zadanie to dawno by było ogarnięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w tym momencie na serwerze i zastanawiałem się dlaczego nie czekałeś na moją jakakolwiek reakcje ewentualnie dlaczego mnie nie zapytałeś, a cały temat wcześniej wyjaśnili poprzednicy więc wiadomo na przenikanie nie ma szans, a z fleshami jest walka od początku jak ten serwer powstał więc wiadomo.

 

Pozdrawiam abcd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zaproponował nie wyłaczanie przenikania lecz dodatkową opcje do niego, jesli gracz kuca np chciałbym podrzucic kogos na gale z CT na skrzynkach to wtedy drugi gracz moze na niego wejść bez problemu i może go podrzucić, grałem kiedyś na takim i owiele ułatwia sprawe. 

<22:40:36> "Kiedyś byłem opór :(": I TAK Z TEJ SIECI LECISZ XD

 

pocisk 2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, PanPrzypal napisał:

Ja bym zaproponował nie wyłaczanie przenikania lecz dodatkową opcje do niego, jesli gracz kuca np chciałbym podrzucic kogos na gale z CT na skrzynkach to wtedy drugi gracz moze na niego wejść bez problemu i może go podrzucić, grałem kiedyś na takim i owiele ułatwia sprawe. 

Ale z tego co mi się wydaje tak jest ustawione jeżeli nie to pomyślimy o tym ;)

IMG_3039.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

 

 

Nie wyobrażam sobie wyłączenia przenikania na serwerze, na którym gra 30 osób. Co do podsadzania to jest taka opcja ustawiona więc śmiało możecie skakać sobie po głowach.:)

00e008a4108d88e2a78cc05e08567b46_propozycja_odrzucona.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie