Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga kogucik


Ejvon

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Ejvon


Nick oskarżonego:

kogucik


IP/SID oskarżonego:


Data i godzina zdarzenia: 00:22 17.03.2024


Dowody: Opis sytuacji:  wchodze na serwer  pisze ozyw pies i chlop mi daje bana na 30 min z powodem obraza niezly admin do wyjebania pzdr zero dystansu do siebie niewiem kto tego debila dał na serwer jako starszy gracz tego serwera mysle ze jest on do wyjebania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ktoś się tutaj za bardzo poczuł w roli admina. Istnieje coś takiego jak upomnienie. Banujesz ludzi w godzinach późnych gdzie jest mało graczy, po drugie polecam z korzystnia funkcji zwrócenia uwagi lub kick. Według mnie skarga słuszna i to już druga. Nie róbcie sobie jaja że za takie coś będziecie banować ludzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaję, że nie każdy sobie życzy sobie być obrażanym w szczególności biorąc pod uwagę fakt gdy taki kogucik ( z mojej wiedzy ) nikogo akurat nie obraża. Ban za słowo "pies" czy tak jak w przypadku @ ngg "cwel" no nie wiem, to już indywidualna decyzja admina ale widać od ręki, że trochę się zaczynacie zapominać. Nie potraficie skleić zdania na serwerze żeby nie obrazić kogokolwiek od: cweli - ku**w - szmat - jechać po rodzinie;  pomijam już fakt kto robi to ze znajomymi bo i tak wchodzi to ludziom w nawyk co widać wyżej. Akurat w przypadku @ Ejvonon wchodzi na serwer tylko w celu dostania bana, czy to właśnie za obrażanie czy umyśle bugowanie broni czy <wstaw tutaj co chcesz>.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Romek napisał:

Chyba ktoś się tutaj za bardzo poczuł w roli admina. Istnieje coś takiego jak upomnienie. Banujesz ludzi w godzinach późnych gdzie jest mało graczy, po drugie polecam z korzystnia funkcji zwrócenia uwagi lub kick. Według mnie skarga słuszna i to już druga. Nie róbcie sobie jaja że za takie coś będziecie banować ludzi :)

Romuś a Ci co się stało? Ty się boisz dawac bany jak Osia i to zrozumiałe ale jak ktoś kogos obraża i ten sobie nie życzy to 30 min to i tak mało bo jakby trafił na mistrza to by dostał 3h i luzik. Rzadko zgadzam się z moim przed mówca ostatnio ale napisał chyba wszystko co ważne i dopóki Romek pozwalasz/pozwalacie obrażać nie tylko się wśród znajomych tylko wszystkich do ookola to skargi na Mistrza i resztę adminów, którzy sobie nie życzą i dbają o to by dało się grać w jakiś minimum warunkach kultury będą codziennością!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bako napisał:

Romuś a Ci co się stało? Ty się boisz dawac bany jak Osia i to zrozumiałe ale jak ktoś kogos obraża i ten sobie nie życzy to 30 min to i tak mało bo jakby trafił na mistrza to by dostał 3h i luzik. Rzadko zgadzam się z moim przed mówca ostatnio ale napisał chyba wszystko co ważne i dopóki Romek pozwalasz/pozwalacie obrażać nie tylko się wśród znajomych tylko wszystkich do ookola to skargi na Mistrza i resztę adminów, którzy sobie nie życzą i dbają o to by dało się grać w jakiś minimum warunkach kultury będą codziennością!

Ale co ma do tego strach przed daniem bana bo nie czaje? Kazdy ma inny dystans do siebie i każdy inaczej reaguje na obraze, ja tylko napisałem że stosuje się też inne formy uwagi takie jak kick czy upomnienie :) biorąc pod uwagę godzinę i ilość graczy.  A Ty Bako dalej twierdzisz że z tego serwera zrobisz światynie kulturalnych graczy ale zauważ że się tego nie da zrobić bo to jest CS i do tego serwer JB który rządzi się swoimi prawami , ile czasu ciągnie się tutaj jakiś spór o kulturę? No X czasu i co zmieniło się coś? No chyba nie bardzo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Romek napisał:

Ale co ma do tego strach przed daniem bana bo nie czaje? Kazdy ma inny dystans do siebie i każdy inaczej reaguje na obraze, ja tylko napisałem że stosuje się też inne formy uwagi takie jak kick czy upomnienie :) biorąc pod uwagę godzinę i ilość graczy.  A Ty Bako dalej twierdzisz że z tego serwera zrobisz światynie kulturalnych graczy ale zauważ że się tego nie da zrobić bo to jest CS i do tego serwer JB który rządzi się swoimi prawami , ile czasu ciągnie się tutaj jakiś spór o kulturę? No X czasu i co zmieniło się coś? No chyba nie bardzo 

Kultury nie będzie to fakt ale to znaczy że można dawać bana jak czuje się ktoś urażony? Bo Mi tylko i wyłącznie Romuś o to chodzi ;) Też nie fajnie napisałeś "chyba ktoś się tutaj za bardzo poczuł w rolę admina" - nie miłe to było i nie w Twoim stylu ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bako, czemu ty sie do kazdej skargi wpierdalasz ktora nawet ciebie nie dotyczy i hu*a obchodzi kogos twoje zdanie?

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Bako napisał:

Kultury nie będzie to fakt ale to znaczy że można dawać bana jak czuje się ktoś urażony? Bo Mi tylko i wyłącznie Romuś o to chodzi ;) Też nie fajnie napisałeś "chyba ktoś się tutaj za bardzo poczuł w rolę admina" - nie miłe to było i nie w Twoim stylu ;(

Ja nie mówię żeby nie dawać bana jeżeli się komuś należy jak już faktycznie przegina palę to i owszem, zrozum że ja proponuję też inne formy upomnienia a nie odrazu wyrzucać ludzi z serwera z banem bo Twoje ego zostało tak bardzo obrażone przez słowo pies czy cwel.  Dla mnie możecie banować cały czas, nawet jak będziecie we dwójkę z jakimś graczem i ktoś napisze do Ciebie pies to możecie mu dawać bana nawet na 6 godzin ;) mnie to lotto ale nie płaczcie później że gra mniej ludzi na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy admin powinien mieć przed przyjęciem testy psychologiczne zeby sprawdzić czy potrafi sobie poradzić z wyzwiskiem w grze. generalnie dopóki ktoś nie spami ciągle i nie utrudnia tym rozgrywki, co ci przeszkadza, że osoba której nigdy nie spotkasz na żywo i która też ma w du**e ciebie,  Cię obrazi? mamy 2024 rok, graczy w 1.6 coraz mniej, na JB też widać, że gra ostatnio mniej osób a wy banujecie za jedno słowo xdd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie