Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na administrację forum.


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Pozwólcie że się wypowiem :) 

 

2 godziny temu, The end. napisał:

@ ferstel keke1.jpg.e75e25f709e34bcfd15f2d17a252733d.jpg on też przecież zawsze był od spraw technicznych. Zero jakiejkolwiek aktywności, a może - brak czasu?

 

To aktywność musi być uzewnętrzniona? Jeżeli wiele akcji administracyjnych jest prowadzone wewnątrz forum to zwykły szary użytkownik ( czyt. TY ), nie zauważy małych, drobnych zmian ;)  A jeżeli już przyczepiamy się do ogólnej aktywności... To co? Chcesz abym spamował gdzie się tylko da, posty w podaniach itp żebyś tylko Ty lub ktokolwiek inny zauważył: " O... Ferstel wreszcie jest aktywny ". Ludzie, troszkę myślenia. A myślenie nie boli :kappa:

 

 

1 godzinę temu, Laureanka napisał:

głównie przez to, że chociażby nie zliczę ile razy osoby takie jak W!nnWeb, Ferstel czy Spartan miały tutaj rangi administracyjne, a za jakiś czas te funkcje przestawali pełnić. Dlatego takie mówienie, że "działamy, analizujemy..." to w moich oczach i jak mniemam wielu innych użytkowników zwykły bullshit, a nie podejmowanie działań w kierunku rozwoju.

 

I to jest główny wyznacznik działania forum :poklony:Składam pokłony za tak dobre "ARGUMENTY". Wracając do w.w odpowiedzi... Nie każdy z Was zauważy czy przykładowo, nie robiona jest nowa maszyna, nowy styl, czy wszelkiego rodzaju inne sprawy związane z usprawnieniem forum, ba.... odświeżeniem forum :) Ale no tak... Jeżeli coś powiemy, to nasza reakcja to 5 minut i po tych 5 minutach już powinien być nowy styl, 124715 postów od Nas ukazujących naszą aktywność :D 

 

Myślę że wystarczy czasami 5 razy pomyśleć i może nawet postawić się w naszej sytuacji ;)  Ale tam ch*j, lepiej stać z boku i klepać buźką :pepewoow:

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za podzielenie się swoimi uwagami. Teraz chciałbym przybliżyć ci sytuację od środka, abyśmy uniknęli wszelkich niejasności, a przy okazji mogli czerpać z tego darmową edukację.

Serwery Counter-Strike 2
 

Tworzenie i utrzymanie serwerów Counter-Strike 2 to zadanie wymagające ogromnego nakładu czasu i wysiłku. Aby stworzyć dobrze działający serwer, konieczne jest poświęcenie wielu godzin. Jeśli nie jesteś obeznany w temacie, chciałbym wyjaśnić, dlaczego sytuacja wygląda tak, a nie inaczej.
 

Po przekształceniu się CSGO w CS2, dodatek do "Metamoda" zwanego "Sourcemod" przestał działać. Jednakże, udało się znaleźć rozwiązanie w postaci https://docs.cssharp.dev/, który, mimo pewnych błędów i szybkiego zastępcy Sourcemoda, działa. Nie oznacza to jednak, że jest to równie proste, co w przypadku "csgo". Tworzenie "unikalnych" serwerów wymaga czasu, wiedzy i zaangażowania, szczególnie w przypadku tworzenia "Gamemode" takiego jak "Random Skills / Losowe Cheaty".
 

Każda aktualizacja gry psuje większość pluginów, co wymaga ich ponownego napisania lub aktualizacji, co z kolei pochłania kolejne godziny pracy.
 

Mimo że udało się odtworzyć 90% serwera tak, jak było to w CSGO, większość graczy zniechęciła się do nowej wersji gry i po prostu przestała grać. Tam, gdzie wcześniej mieliśmy 25/25 graczy przez większość dnia, teraz zostali jedynie weterani, którzy rozgrywają krótsze sesje w mniejszym gronie (4-7 osób).
 

Zamiast tworzyć wiele serwerów jednocześnie, skupiamy się na 1-2, a dopiero potem tworzymy następne. Na przykład, tryb Surf wymaga całkowitego przepisania naszego silnika przez aktualizację gry, więc został tymczasowo wyłączony. Nie ma sensu udostępniać serwera, który ma problemy z działaniem.
 

Warto zaznaczyć różnicę między CS 1.6 a CS2. Nawet na najgorszym serwerze CS2 nie ma możliwości zdobycia wielu graczy dzięki reklamie, która działała w przypadku CS 1.6. Valve celowo utrudniło znajdowanie serwerów społecznościowych, co powoduje problemy z ich wyszukiwaniem w zakładce Steam. Niektóre sieci nie przestrzegają Fair Play, spamując wyszukiwarkę serwerów steam reklamami swoich tzw. "Fake Serwerów", które bazują na mini klientach. Nie chcę tutaj wymieniać nazw, ale wystarczy wejść i się przekonać (co również robi Ruska Patologia).


Pracujemy nad tym, mamy plany dotyczące reklamy i rozwoju, ale wymaga to odpowiedniego budżetu i zatrudnienia specjalistów, np. do nagrywania, montażu i marketingu. Jednak zanim zainwestujemy w takie działania, chcemy, aby nasze serwery były na najwyższym możliwym poziomie.

Także czill mordeczko, coś z tego będzie.

Forum / Aktywność

Możliwe, że jesteśmy sobie obcy, ale chciałbym przedstawić moją rolę w tej sieci i sposób, w jaki pomagam, jeszcze zanim zostałem awansowany na stanowisko "Właściciela", które jest moją główną funkcją teraz. Przez ostatnie ponad 5 lat zajmowałem się kwestiami technicznymi w sieci, tworząc unikalne modyfikacje oraz doskonaląc istniejące. Starałem się bronić sieć przed atakami, które czasami powodowały, że strona była niedostępna przez dni. Możesz pomyśleć, że to nic wielkiego, ale wymagało to ogromnej ilości czasu i wiedzy, aby utrzymać stabilne funkcjonowanie tak dużej sieci przy ograniczonym budżecie.

@ RumcajsJumperdobrze wie, jak wiele wkładu włożyłem w tę sieć i jak wiele razy musiałem bronić jej przed "pseudodebilami", którzy chcieli zniszczyć ją wszelkimi możliwymi środkami lub atakowali dzień i noc. Czy to przywracanie licencji, dzięki której sieć nadal działa i prosperuje, czy też setki innych rzeczy, nad którymi poświęcałem wiele nocy i ogrom czasu.

--------------------------------------------------------

Jeśli chodzi o moją aktywność, nie jestem osobą, która wchodzi bez uprzedzenia i zaczyna dyktować innym, co mają robić, ponieważ ludzie tu pracują - czy to na moderacji, czy na rozwijaniu interesujących tematów/działów przez lata/miesiące. Jestem właścicielem, ale cały czas śledzę dyskusje i wątki oraz uczestniczę w prywatnych rozmowach administracyjnych, aby zrozumieć ludzi i sytuacje, które mają miejsce. Forum jest duże, pełne osób zaangażowanych i wspaniałych ludzi. Nie uważam, że spamowanie postami/tematami byłoby dodatkowym atutem w moim wykonaniu - to wy możecie to robić. Moje priorytety i to, co robię PRIORYTETOWO, wyjaśniłem powyżej.

Chociaż idąc tym tokiem myślenia, następnym razem jak będzie atak na sieć bądź coś się popsuje, to zacznę pisać Gazetkę sieci lub będę odpowiadać na zaległe Pytania Dnia <3 mam nadzieję że zmienisz wtedy zdanie :buzi:

Pozdrawiam cieplutko i życzę miłego dnia/nocki
UwU

PS: @ The end.@ HalaMadrid JBTK@ Laureanka Jeżeli macie jakieś specyficzne pytania/obawy, zapraszam do wiadomości prywatnej bądź kontakt przez serwer Discord.

5dc6f9b08569d475115a53d2350b75c62966e471_hq.gifc3a102c7820664e4c4c32dc38cf0f419.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

00e008a4108d88e2a78cc05e08567b46_skarga_odrzucona.png

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie