Skocz do zawartości

Prośba o dodanie nowej mapy


Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, MeQustooo napisał:

Przez wasze bezsensowne propozycje z mapami musze wychodzic z serwera bo jest mapa na ktorej jest basen / mam talent / stołowka sam widok tych map sprawia ze mam stany depresyjne a co dopiero granie na nich.
Zmieniła sie dynamika gry jaki i samo podejscie do niej, nie chce mi sie znowu siedziec i przegladac 100 + map żeby sprawdzić czy da sie je grac...

Chyba trochę przesadzasz co? Mam cię za jednego z najbardziej kreatywnych ludzi na naszym JB, a Ty nie potrafisz przez 30 min wymyśleć rzeczy do robienia? Czy granie w TT Cię meczu? To wtedy idź do CT! Ej ktoś wybiera te mapy i jak wiemy musi być większość , więc skoro większość graczy wybiera te mapy tzn że większość chcą je grać i nie ma o czym tak na prawdę dyskutować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość wybiera więc większość chce grać. Głupszej rzeczy nie słyszałem... asertywność ludzi na serwerze jest na poziomie wykształcenia kierata; tutaj wybierana jest mapa której numer ktoś krzyknie najgłośniej. 

Kurtyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, El Mafioso napisał:

Większość wybiera więc większość chce grać. Głupszej rzeczy nie słyszałem... asertywność ludzi na serwerze jest na poziomie wykształcenia kierata; tutaj wybierana jest mapa której numer ktoś krzyknie najgłośniej. 

Kurtyna.

No to z tego co wiem to najgłośniej na serwerze mogą i mają prawa krzyknąć admini. Kurtyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż mi demko gdzie admin na admin voice krzyczy o mapę blokując tym samym możliwość mówienia każdej innej osobie i skończ pi*******ć bo już nie mogę tego czytać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, El Mafioso napisał:

Pokaż mi demko gdzie admin na admin voice krzyczy o mapę blokując tym samym możliwość mówienia każdej innej osobie i skończ pi*******ć bo już nie mogę tego czytać. 

 

 

Serio twierdzisz, że nigdy żaden admin tak nie zrobił? Wiec przestań Ty pierdzielić bo uważasz ze pozjadałeś wszystkie rozumy świata i Twoje musi być zawsze na wierzchu, nic nie można Tobie zaprzeczyć bo zaraz albo stajesz się wulgarny jak powyżej albo zaczynasz mówić nie od rzeczy, masz dużą wiedze za co wielki plus ale ogarnij swoje EGO chłopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej wiedzy wynika, że żaden admin nigdy tak nie robił i z tego powodu tak mówię. Z tego co głosisz wszędzie i przy każdej okazji wynika, że wszyscy admini robią wszystko co się da tylko jakoś nikt poza tobą tego nie widzi. Jak widzę, że ktoś pisze śmieci to otwarcie o tym mówię zwłaszcza, że rzucasz epitetem Admini którym również jestem ja. Nie ma znaczenia czy pisze to szary gracz, stały gracz, admin, opiekun czy sam właściciel, jeśli gada głupoty to o tym powiem otwarcie.

@ unnamed.to poczekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opiekun dodaj te mapy co napisałem ok 

4 godziny temu, El Mafioso napisał:

Pokaż mi demko gdzie admin na admin voice krzyczy o mapę blokując tym samym możliwość mówienia każdej innej osobie i skończ pi*******ć bo już nie mogę tego czytać. 

Z 14 takich sytuacji Ci znajdę cddd

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może co miesiąc zrobimy inną pulę map? Ciągle są zgrzyty o dodawanie tych staroci. Jednym takie mapy z sentymentu się podobają, a innych odrzucają. Każdemu nie dogodzisz. Dodam jeszcze jakieś mapki, i stopniowo będę wyłączał te które i tak będą zmieniane przez admina albo nie będzie na nich chętnych do prowadzenia. Wykazujecie się propozycjami to wykażecie się teraz inicjatywą na tych mapkach w CT. Inaczej będą wyłączane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, MeQustooo napisał:

Przez wasze bezsensowne propozycje z mapami musze wychodzic z serwera bo jest mapa na ktorej jest basen / mam talent / stołowka sam widok tych map sprawia ze mam stany depresyjne a co dopiero granie na nich.
Zmieniła sie dynamika gry jaki i samo podejscie do niej, nie chce mi sie znowu siedziec i przegladac 100 + map żeby sprawdzić czy da sie je grac...

Po to masz opiekuna żeby sie takimi rzeczami zajmować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, MatyBrygadzista napisał:

Po to masz opiekuna żeby sie takimi rzeczami zajmować.

no co racja to racja

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waszym rozumowaniem to możemy grać mapkę do mafii - cele są, gunroom jest, linia czarno-żółta przed celami też jest, pozostaje tylko liczyć na kreatywność naszych prowadzących. xD

 

W dniu 15.03.2024 o 07:15, Bako napisał:

Chyba trochę przesadzasz co? Mam cię za jednego z najbardziej kreatywnych ludzi na naszym JB, a Ty nie potrafisz przez 30 min wymyśleć rzeczy do robienia? 

 

xD argument topka żeby z map poolu zrobić śmietnik

 

Nie ma co ulegać - wątek jest jedynie sugestią i można to z bomby odrzucić, a tu widzę, że opiekunowie trochę ulegli, raptem dwie osoby zaspamowały wątek na forum na przemian wzajemnie pisząc posty, a tak naprawdę każdy ma w du**e te śmieci z basenem i mam talent na mapie.

 

 

Edytowane przez ~eZ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa jail_budyn po ch*j dodajecie mapy na ktorych jedyne co jest to terarium i boisko. W celach jest więcej broni niż w GR, nikt nie chce prowadzić, ludzie wychodza pozdro

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie