Skocz do zawartości

Zablokowane Ponowne nie stostowanie sie do taryfikatora


Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Luis Enrique


Nick oskarżonego: Mistrzu1


IP/SID oskarżonego: macie


Data i godzina zdarzenia: przed chwila 


Dowody:

 

Opis sytuacji: no co przyznając sie napisałem do niego 2 razy kurwo na U@ https://prnt.sc/abwndSwGuXXm

chłop nazwał mnie chujem i np nie dostał bana wgl a ja znów na 3 godziny co w taryfikatorze pisze inaczej  

  • obrażanie gracza - [Kick - Ban 5 min - 1 godzina - 1 dzień]

[AMXBans] Zbanowany przez Admina: Klaustrofobia

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.twojastrona.com

[AMXBans] Powod: 'Obraza na u@'

[AMXBans] Dlugosc bana: '3 godzin'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:60624323'

[AMXBans] Twoje IP: 

[AMXBans] ===============================================

 

Ja rozumiem wszystko ale trzeba czasem wyjąć kija z dupy a nie chlop robi co chce uslyszy 1 przeklenstwo i wpierdala ludziom bana na ct lub na cos. 

 

 

 

HatefulScratchyBarebirdbat-size_restricted.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taryfikator nie mówi o tym, że jak wejdziesz danego dnia na serwer i zaczniesz jechać, to dostaniesz kolejno Kicka, Bana 5 minut, 1h itd. To nie kolejka do internisty, że codziennie jest nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z  przedmówcą ( @ El Mafioso), nie rozumiem was najpierw wyzywacie ludzi a pozniej piszecie skargi, a z tego co widzę nie pierwszy raz u Ciebie taka sytuacja miała miejsce i po prostu stwierdzam ze poniżej 3h to nie ma sensu. a co do gościa który napisał do Ciebie nie zauwazylem tego jak zacząłeś pisać na u@ i na dodatek byłem prowadzącym akurat wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, ja za napisanie do niego "pi**a" dostałem 3h. Ty napisales 2x wyzwisko ciesz sie ze tylko 3h XD no coz juz tak jest i nic z tym nie zrobisz :pepeszubienica:

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie