Skocz do zawartości

Zablokowane Wywiad z EXTREME c(:


Zuzaa

Rekomendowane odpowiedzi

5.png

Dzień dobry kochani! Wracam już do was po sesji i moim urlopie. 

Dziś przychodzę z wywiadzikiem z naszym nowym redaktorem @ EXTREME c(:

Zapraszam do czytania i poznania bliżej mojego gościa :pepeserduszko:


___________________________________________________________________________________________________________

 

Hejj opowiesz nam wszystkim coś o sobie?

 

Mam na imię Dawid i mam 19 lat. 

Pochodzę z małego Małopolskiego miasteczka, którym jest Szczucin.

Pracuję obecnie jako Magazynier małej sieci sklepów spożywczych, poza tym gram jako bramkarz B-klasowej drużyny.

 

___________________________________________________________________________________________________________

 

Miło mi poznać i mam nadzieję, że reszta osób też Cię lepiej pozna :) Czy uważasz, że Twoje okolice to malownicza część krajobrazu czy może jednak małe ponure miasteczko? Opowiedz proszę coś o Twoich rejonach :)

 

Powiedziałbym, że bardziej ponure z względu na niemałą przestępczość. Szczucina niestety nie można zaliczyć do dużych miast, od nie dawna jest uważany za miasto, jedną z większych atrakcji tego miasta jest Muzeum drogownictwa, które cieszy się dużą popularnością wśród tutejszych mieszkańców.

 

___________________________________________________________________________________________________________

 

A kojarzysz jakąś najbardziej przerażającą historię z Twojego miasta? 

 

Hmm jest ich wiele, ale jakbym miał wybierać taką, która mnie najbardziej dotknęła to historia o osobie, która została "ukrzyżowania". 

Usłyszałem tą historię od kolegi, opowiadał mi, że osoba, która została ukrzyżowania lubiła donosić na policję. 

W końcu parę osób się zdenerwowało, porwało i dosłownie w lesie przybiło nogi oraz ręce tej osoby do drzewa na wzór ukrzyżowania. 

Przez kilka dni aż do interwencji policji można było zobaczyć jego ciało ukrzyżowane kilka metrów nad ziemią. 

Ja nie miałem okazji ani możliwości ujrzenia tego na własne oczy, ale z opowiadań kolegi nie był to miły widok.

 

___________________________________________________________________________________________________________

 

Troszkę przerażające :przestraszony: W jakim mieście, jeśli byś mógł się przeprowadzić byś chciał mieszkać?

 

Myślę, że wybrałbym coś z większych miast takich jak Warszawa, z względu na świetną infrastrukturę oraz piękny krajobraz.

 

___________________________________________________________________________________________________________

 

Czy masz może wymarzony kierunek na wakacje? Lubisz krajobrazy bardziej górskie, czy morskie?

 

Myślę, że górskie. 

Zawsze chciałem pojechać w Himalaje, zdobyć Mount Everest i na własnej skórze poczuć tą adrenalinę i co najważniejsze ujrzeć ten piękny górski krajobraz z największej góry świata.

 

___________________________________________________________________________________________________________

 

Aktywne wakacje są bardzo fajną alternatywą! Jak wakacje to też dobre jedzonko, jaka jest Twoja ulubiona kuchnia? Masz może swoje popisowe danie? 

 

Ulubiona kuchnia? Zdecydowanie Włoska!

Kraj, który jest u mnie w top 3 najlepszych kuchni świata. Dla osób, które lubią pizzę lub różnego rodzaju makarony idealny. 

Moje popisowe danie? Raczej spalenizna, bo jestem kiepski w gotowaniu :kekw:

Umiem upiec jakieś ciasta, ale poza tym przepaść.

 

___________________________________________________________________________________________________________

 

No cóż zostaje zabierać kobitkę na miasto :haha: Byłeś kiedyś we Włoszech? Nie ukrywam sama bym z chęcią się tam wybrała, jest to raj dla mojego brzuszka :pepeserduszko:

 

W przeszłości miałem okazję odwiedzić Mediolan i obejrzeć mecz AC Milanu, to była jak dotąd pierwsza i ostatnia moja wizyta w Włoszech, oczywiście miałem świadomość, że przez dluuuugi czas nie będę mógł sobie pozwolić na takie wyjazdy, więc spędziłem większość czasu w pizzeriach :ibiszXD:, oraz zwiedzaniu tamtejszych stadionów i sklepów klubowych.

 

___________________________________________________________________________________________________________

 

Ooo lubisz piłkę nożną? Opowiedz nam trochę o Twoich zainteresowaniach :)

 

Piłka nożna życiem xD

Jak już można wywnioskować  z ostatniej mojej wypowiedzi jestem fanem AC Milanu, ale także najlepszego klubu w Londynie znanego jako Arsenal. Z piłką nożną jestem połączony od dzieciństwa. Jako mały dzieciak uwielbiałem oglądać w akcji takich magików jak Messi czy Ronaldo. 

Oczywiście jako Polak kibicuje naszej reprezentacji Polski, niestety nie miałem jeszcze okazji obejrzeć żadnego meczu naszych rodaków na żywo, ale może na najbliższych mistrzostwach Europy się to zmieni.

Prywatnie od Listopada zeszłego roku gram w B-klasowej drużynie z Małopolski na pozycji bramkarza, a kto wie w przyszłości może jeśli zdrowie pozwoli uda mi się zagrać w jakiejś topowej drużynie z Europy, kto wie może nawet i reprezentacji Polski.

 

 

___________________________________________________________________________________________________________

 

 

Trzymam za Ciebie kciuki! Jaki mecz najbardziej chciałbyś obejrzeć na żywo?

 

Chciałem ostatnio obejrzeć ligę mistrzów a dokładnie mecz półfinałowy pomiędzy AC Milanem a Interem, który niestety skończył się przegraną mojego ulubionego klubu.

Obecnie myślę czy nie wybrać się na najbliższy finał ligi mistrzów, lub mecze grupowe reprezentacji Polski o ile zakwalifikuje się do Mistrzostw Europy.

 

___________________________________________________________________________________________________________

 

Z naszą reprezentacją bywa różnie :D Jakieś inne sporty też śledzisz czy tylko piłkę nożną?

 

Jak większość osób na świecie żyję piłką nożną, czasem obejrzę siatkówkę, ale tylko pojedyncze mecze.

 

___________________________________________________________________________________________________________

 

Przejdźmy trochę do tematów forumnowych. Jak Ci się pracuje jako redaktor?  

 

Bardzo dobrze pracuje mi się jaki redaktor. 

Mimo iż jestem od niedawna na tej posadzie to myślę, że będzie nam się dobrze współpracowało przez długie miesiące, być może i nawet lata.

 

___________________________________________________________________________________________________________

 

W czym czujesz się najlepiej, jeśli chodzi o właśnie redakcje? 

 

Myślę, że każdy to już zauważył.

Najlepiej czuje się w serii kim jestem jak i w artykułach, które są na temat piłki nożnej.

 

___________________________________________________________________________________________________________

 

No i super, rozwijaj się w tym. Zdradzisz nam jak w ogóle dostałeś się na naszą sieć?

 

Oj żebym ja to jeszcze pamiętał.

Jeśli dobrze kojarzę to grałem kiedyś na serwerze zombie mode @ LypSeN i @ LewyBrzeG i tak oto trafiłem tutaj. 

 

___________________________________________________________________________________________________________

 

Czy właśnie ten mod jest Twoim ulubionym?

 

Tak, gram w csa już prawie 8 lat i większość tego czasu poświęciłem grając właśnie na serwerach zombie mode.

 

___________________________________________________________________________________________________________

 

Dobrze w takim razie,

Dziękuję bardzo Ci za wywiad, mam nadzieję, że przybliżyliśmy Twoją osobę innym  :)

 

Również dziękuję!

 

___________________________________________________________________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zuzaa napisał:

z względu na niemałą przestępczość.

Też słyszałem, że szczecinianie to większość bandyterka i chuliganka.

Fajny wywiad, pozdrówki! :pepeheh:

SAMCRO.gif

𝕹𝖔 𝖕𝖆𝖎𝖓, 𝖓𝖔 𝖌𝖆𝖎𝖓.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytalem całośći z ciekawości jak wyszło w jednym kawałku i jestem pod wrażeniem.

Zdecydowanie masz w sobie coś z redaktora z prawdziwego zdarzenia. :)

Plusik sie należy, dałbym nawet dwa gdybym mógł. Pozdrawiam ;)

Edytowane przez Lotencjusz

200w(3).webp.56a31db160fa7649242cef425db105cd.webp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 3.03.2024 o 13:21, Zuzaa napisał:

 

No i super, rozwijaj się w tym. Zdradzisz nam jak w ogóle dostałeś się na naszą sieć?

 

Oj żebym ja to jeszcze pamiętał.

Jeśli dobrze kojarzę to grałem kiedyś na serwerze zombie mode @ LypSeN i @ LewyBrzeG i tak oto trafiłem tutaj. 

 

Już nie udawaj , ze nie pamiętasz przecież grałeś najpierw na ZM :kekw:

 

AppropriateGregariousIndianringneckparak FocusedGrandioseDaddylonglegs-size_restr

 

028d3837c9bcd49dfb89d04bec291f06.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie