Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane [#49] Użytkownik miesiąca- Luty


Rekomendowane odpowiedzi

UZYTKOWNIK.png

Wybierasz osobę, która Twoim zdaniem jest najbardziej zaangażowana w danym miesiącu w życie forum, serwerów, grup itp.

 

Każdy biorący udział zostanie nagrodzony, patrz tutaj:

->  Regulamin  <-

 

*Nagrody odbieramy PO ogłoszeniu wyników*

 

Wzór:

Nick osoby, którą wybierasz?:

Dlaczego ta osoba/Powód:

Co chciałbyś/chciałabyś przekazać tej osobie?:

 

 

->  SKOPIUJ WZÓR  <-

(wystarczy kliknąć przycisk na górze)

 

Osobę wybieramy do  6 marca!

 

Aktualny tytuł użytkownika miesiąca posiada: @ Zuzaa

sygna.jpg.113fc4cb2bf798e7b046ef76ef5a2ffd.jpg

Oboje wiemy, że mogłabym rozerwać Cię na kawałki

jednocześnie malując paznokcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick osoby, którą wybierasz?: @ White Legend

Dlaczego ta osoba/Powód: A to nawet nie trzeba uzasadniać, najlepszy admin w swoim fachu. 

Co chciałbyś/chciałabyś przekazać tej osobie?: M U J F A V A D M I N I S T R A T O R C S O W I C Z E . P L P O Z D R O 

 

 

Bez tytułu.png

 

logoooo.png.eec9d29565d71c81726d748d1f55bcd3.png.3ac94278d54d2037b7a37ed82c188267.png

 

2013 - 2023

2023 -> Csowicze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick osoby, którą wybierasz?: @ moose`

 

Dlaczego ta osoba/Powód: Wystarczy spojrzeć tylko na kącik redaktorski, w nim widać duże zaangażowanie moose. Szczególnie jestem mega mile zaskoczona lutową gazetką csowiczy oraz podróżami dookoła świata, bo obydwa tematy mi się bardzo dobrze czytało!! Przede wszystkim ze względu na estetykę tekstu oraz piękne grafiki z tytułami na początku artykułów. No, ale poza tym to widzę ją również często na forum, gdzie zamyka jakieś tematy albo pisze z ludźmi na chatboxie :)

 

Co chciałbyś/chciałabyś przekazać tej osobie?: nie wiem co mogłabym przekazać.. masz bardzo ładne zdjęcie profilowe :(

xd.jpg.7dc3b369bcc23d6f1b81d073368098e7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick osoby, którą wybierasz?: @ Lotencjusz

Dlaczego ta osoba/Powód: Aktywnosc , ciekawe artykuly , ciekawostki w redakcji . Uwazam ze jest warte docenienia.

Co chciałbyś/chciałabyś przekazać tej osobie?: Oby tak dalej trzymam za ciebie kciuki ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick osoby, którą wybierasz?: @ Lotencjusz

Dlaczego ta osoba/Powód: Za wyrafinowane treści artykułów, fenomenalną estetykę swoich prac oraz aktywność jako redaktor w dziale redakcja.

Co chciałbyś/chciałabyś przekazać tej osobie?: 

Nie ma podjazdu do Ciebie nikt, oby tak dalej.

SAMCRO.gif

𝕹𝖔 𝖕𝖆𝖎𝖓, 𝖓𝖔 𝖌𝖆𝖎𝖓.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick osoby, którą wybierasz?: @ Lotencjusz

Dlaczego ta osoba/Powód: Jego artykuły (a może kopie xd) są naprawdę na wysokim poziomie. Myślę, że porównywalne do artykułów oneta czy WP, bo jakimś cudem są bardzo podobne. Szacun mordeczko za Twój wkład w życie redakcji. Obyś kiedyś był naczelnym albo najlepiej właścicielem redakcji.

Co chciałbyś/chciałabyś przekazać tej osobie?: Szacun mordo :)

Edytowane przez 3131313
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick osoby, którą wybierasz?: @ Lotencjusz

Dlaczego ta osoba/Powód: Lotencjusz jako wzór doskonałego redaktora. Rozbudowane treści wstrzeliwujące się w trend. Wizja, talent, precyzja. Jego redakcyjne zdolności to jak gra w szachy na poziomie mistrzowskim - zawsze krok do przodu, zawsze perfekcyjne posunięcie. Podziwiam go za doświadczenie, za te wszystkie korekty tekstów onetowskich/wpowskich - niczym operacje plastyczne.

Co chciałbyś/chciałabyś przekazać tej osobie?: Dziękuje, że jesteś.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick osoby, którą wybierasz?: @ White Legend

 

Dlaczego ta osoba/Powód: Mam łeb na karku, jest osobą aktywną jak i komunikatywną, jest sympatyczny. Mam duże poczućie humoru, i pozytywną energię. Którą przekazuje na całe forum.

 

Co chciałbyś/chciałabyś przekazać tej osobie? Tak trzymaj i nie puszczaj ziom. Pozdro

Edytowane przez Lotencjusz

200w(3).webp.56a31db160fa7649242cef425db105cd.webp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownikiem miesiąca zostaje: 

@ Lotencjusz

 

 

Gratuluje!

Nagroda została przyznana. O odbiór nagrody za głosowanie, proszę o zgłoszenie się w tym dziale: 

> KLIK <

sygna.jpg.113fc4cb2bf798e7b046ef76ef5a2ffd.jpg

Oboje wiemy, że mogłabym rozerwać Cię na kawałki

jednocześnie malując paznokcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie