Skocz do zawartości

Zablokowane [ Pochwały dla Adminów ]


zek

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: @ Romek@ MistrZu1@ zek


Data i godzina zdarzenia: praktycznie często tak jest ale dowodem może być to że nawet i dzisiaj od 22 do 00 i wygląda na to że może się przedłużyć :P


Dowody: Opis sytuacji: Sprawa wygląda tak, rzadko się docenia jak to że staramy się by gracze byli i czuli się dobrze, komfortowo na serwerze. Rzadko jesteśmy nagradzani a że dzisiaj sprawa wygląda tak że przemyślałem, 
bo są te plusy to trzeba z tego korzystać. Więc stwierdziłem że napiszę pochwały dla Dwóch osób z Administracji w tym dla mnie.
Zacznijmy od tego że jak tylko wszedłem na serwer Mistrzu trzymał rygor i starał się zapobiec temu co działo się o 22 wszedłem byłem świadkiem, razem z Mistrzem uspokoiliśmy sytuację, przez co ludzie zaczęli wchodzić na serwer i normalnie pogrywać i cieszyć się rozgrywką w dobrym towarzystwie, świetnie się bawiliśmy, też mapa nowa została wgrana od Mrówki razem z mrówką i innymi graczami byliśmy zadowoleni, fajnie się prowadziło i komfortowo siedziało na serwerze. Często Mistrz ogarnia sytuacje na serwerze i trzeba to docenić choć jednym małym plusem lub nawet dwoma jak na moje. Jeżeli chodzi o mnie to często jak wchodzę na serwer próbuję zapewnić tak żeby było jak najbardziej komfortowo dla wszystkich i jeżeli jest zła sytuacja to podjąć decyzję taką żeby była dobra i jak najlepsza dla wszystkich tak jak to była zrobiona dzisiaj o 22 gdzie gracz prowokował jak i mnie to i Mistrza, każdy miał na serwerze już tego dość i żeśmy to ogarnęli. Częste są takie sytuację gdzie Admini są cały czas prowokowani, trzymani w napięciu, podstawiani do nie komfortowych sytuacji i powinno to być nagrodzone plusem, za dobre zachowanie i opanowanie sytuacji, także też myślę że za udział w jakimś evencie za aktywność czy samą aktywnością na serwerze też powinno być nagradzane plusem. Potem gdy Romek wbił na serwer i również trzymał razem ze mną graczy na tygodniu w ten dzień aż do tej pory, prowadzi razem ze mną i bawimy się na serwerze cały czas aktywność jest, dlatego wnoszę o plusa dla Romka bo widać że się stara i wchodzi kiedy tylko może, jest już późno dosyć a i tak siedzimy i jest te chociażby stałe 10 graczy i to prawie o 01 w nocy. Plusy są to korzystajmy z tego w takim razie, ten kto powinien dostać i zasłużyć ten dostanie i zasłuży. 

pochwałka.png

234.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze pochwale tutaj mistrza bo chłop jest dobrym i konsekwentnym adminem 

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od tego że ja wszedłem gdy był tylko profesor i mrufka, potem wbij mistrzu i podtrzymywał by było więcej graczy. Ogólnie pochwała jak najbardziej na plus i prawdziwa więc nie będę się rozpisywał ale trzeba dodać że pilnowali gdy wieczorem/nocy ludzie grali i potrafili wywalić Luisa , który trollowal i robił swoją wieś na serwerze. Ogólnie fajnie że byli i pomagali mimo iż byli po drugich zmianach po pracy.... Minus ich jest taki że nie banują Kapiszona, który ewidentnie jest odj*bany ale ogólnie pochwała (nawet na siebie pochwała jest spoko XD) się należy skoro DG z Osią kiedyś dostali za podobne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki konsekwentnośći mistrza widać ilosc ludzi na serwerze, stali gracze odchodzą, nowych coraz mniej. :)

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie