Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga Na Admina z Dodatkowym Chromosomem


Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Luis Enrique


Nick oskarżonego:  F1Wally coś tam dalej

 
IP/SID oskarżonego:


Data i godzina zdarzenia: Całokształt 

 

Opis sytuacji: to zacznijmy od tego że chłop jest na poziomie intelektualnym bonesiego. W ct gra gorzej niż kierat który dostał już x banów. Właściciel odrzuca mu podanie i nagle chłop ma flagi na serwerze co już to jest dla mnie suprise albo rozdwojenie jaźni lub tak zwana anomalia. A więc tak zacznijmy

14luty 2024 - chłop pisze odwołanie od bana na CT bo nie ogarnia 

 

20 luty 2024 - chłop pisze podanie o admina które zostaje odrzucone  

 

a teraz zacznijmy to co misie lubią najbardziej demko gdyż iż wymieniony użytkownik jakimś cudem ma flagi :

http://863122.node33.pukawka.pl/hltv-2402241612-jb_snowy-1708787520-1708789740.zip 

 

cała mapa to jest prank w jego wykonaniu 
ale już od poczatku mapy widać że chłopak sobie nie ogarnia

w 2-3 rundzie wbił do niego reqz a ten w 8:40 go sobie wyjebał z ct a jak zobaczymy dalej
demko to widac dokladnie że sam jeszcze bardziej nie ogarnia wbił do niego Kapiszon i dalej 
to samo, nie wiem jak dostał flagi jak chłop gry w ct nie ogarnia lecz idzmy do nastepnego 
momentu 

34:40 - stwierdził że sobie wylaczy spadochron a co on sobie nie wylaczy

ten chlop jest nawet gorszy niz bonesi ten chociaż w ct umie grać imo do degrada to

 

I pamietajcie

Donos jest najwyższą formą dojrzałości obywatelskiej i społecznym obowiązkiem

Przez moose` ,

Zmień tytuł, nie prowokuj.

 

HatefulScratchyBarebirdbat-size_restricted.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam napisze krótko i na temat, spłakałeś sie ze dostałem admina, połowa serwera wyłacza spadochron na zabawach, jesli naduzywacie trampoliny 1. poinfromowałem was ze wylaczam sapdochron zebyscie w skonczyli latac w powietrzu na cala mape przez całą zabawe.  Plus do wszystkiego zgadaliscie sie z swoimi spolczeniakami typu xmrl wyrzutkami dziecinstwa by mnie wyrzucic z rangi bo was zaszczypał odbyt. Połowa z was powinna wyleciec na minimalnie 2 tygodnie na odpoczynek od tej gry bo wasze zachowanie na serwerze jest rowne 0. 

<22:40:36> "Kiedyś byłem opór :(": I TAK Z TEJ SIECI LECISZ XD

 

pocisk 2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, PanPrzypal napisał:

Ja tam napisze krótko i na temat, spłakałeś sie ze dostałem admina, połowa serwera wyłacza spadochron na zabawach, jesli naduzywacie trampoliny 1. poinfromowałem was ze wylaczam sapdochron zebyscie w skonczyli latac w powietrzu na cala mape przez całą zabawe.  Plus do wszystkiego zgadaliscie sie z swoimi spolczeniakami typu xmrl wyrzutkami dziecinstwa by mnie wyrzucic z rangi bo was zaszczypał odbyt. Połowa z was powinna wyleciec na minimalnie 2 tygodnie na odpoczynek od tej gry bo wasze zachowanie na serwerze jest rowne 0. 

Nikt nigdy nie wyłączał spadochronu. Jedyny wyjątek to Koala który czuje się bezkarny bo i tak jak go zdegradują 8 raz to i tak dostanie awans. Po tych słowach które napisałeś pokazałeś jak nisko upadłeś i jak niewiele masz do powiedzenia (w szczególności mądrego). Moim zdaniem Admin którego otrzymałeś to zwykła pomyłka. Muszę się zgodzić z słowami  Luisa. Dzisiejszy przykład, sam prowokujesz graczy a gdy ktoś Ci coś odpowie to już go straszysz, że „leci na dzień”. Po tym gdy uderzyłeś co pięścią i dr Cię zabiło to również powiedziałeś, że „leci”. Jestem za zdegradowanie owego administratora chyba, że otwieramy w administracji pewny lokal który można znaleźć na czerwonej ulic w Holandii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, PanPrzypal napisał:

Ja tam napisze krótko i na temat, spłakałeś sie ze dostałem admina

jak polowa serwera ciebie nie chce :

 

 

 

2 godziny temu, PanPrzypal napisał:

połowa serwera wyłacza spadochron na zabawach

cokurwa.jpg ? tylko admini na zabawach moga wyłączyć spadochron - ps nikt tego nie robi :p

2 godziny temu, PanPrzypal napisał:

jesli naduzywacie trampoliny 1. poinfromowałem was ze wylaczam sapdochron zebyscie w skonczyli latac w powietrzu na cala mape przez całą zabawe. 

to masz obowiązek ich slay bo kampią a nie  zabierac spado XD

2 godziny temu, PanPrzypal napisał:

Plus do wszystkiego zgadaliscie sie z swoimi spolczeniakami typu xmrl wyrzutkami dziecinstwa by mnie wyrzucic z rangi bo was zaszczypał odbyt. Połowa z was powinna wyleciec na minimalnie 2 tygodnie na odpoczynek od tej gry bo wasze zachowanie na serwerze jest rowne 0. 

i to jest wyznacznik dlaczego ludzie będa pisać o tobie skargi :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie