Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga (JiNX)


Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: matibrygadzista


Nick oskarżonego: JinX


IP/SID oskarżonego:Niewiem


Data i godzina zdarzenia: 13:20


Dowody: Opis sytuacji: Dzień dobry, chciałbym złożyć skarge na administratora JiNx.Owy pan wstawił mi blokade na 3h za napisanie na czacie do osoby która nie powinna grać w tą gre ze wzgledu na wiek "je***y Dzieciaku ta gra jest od 18 lat".Jak wszyscy wiemy w regulaminie najpierw dajemy bana na 5 minut a jeżeli u osoby nie widać dalszej poprawy po blokadzie to dostaje on bana na godzine lub dzień więc z jakiej racji dostałem odrazu na 3h? Ps. Pierwszy raz widzę żeby osoba o takim nicku miała prawa do banowania graczy. Mam nadzieje że zostaną wyciągniete konsekwencje dla tego chłopaka. Pozdrawiam @ MeQustoooi @ snuffy.

[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina JinX. 
[AMXBans] Pozostalo ci 2 godzin , 56 minut i 52 sekund bana. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : mati brygardzista 
[AMXBans] Powod : ' Obraza ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.twojastrona.com 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 178064007 ' 
[AMXBans] Twoje IP : '  ' 
[AMXBans] ===============================================

Edytowane przez MatyBrygadzista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóź dostałeś bana na 3h bo nie jednokrotnie dostawałeś bany i poprostu dostałeś odemnie te 3h po czym napisales na u@ w skrócie pozwole rozwinąć go sobie "je*** cie" to jeszcze mógłbym ci dodatkowe 24h dodać ale mi sie nie chcę znaj wole boga.

 

Edit: I ja nie bede dawał żadnych banów na 5min - 1h itd bo to nie przynosi efektów i jak widać zabolało Ciebie te 3h więc napisałeś skarge.

mozna zamykać odrazu

 

a i jeszcze 1 

  • obrażanie gracza - [Kick - Ban 5 min - 1 godzina - 1 dzień]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MistrZu1 napisał:

Otóź dostałeś bana na 3h bo nie jednokrotnie dostawałeś bany i poprostu dostałeś odemnie te 3h po czym napisales na u@ w skrócie pozwole rozwinąć go sobie "je*** cie" to jeszcze mógłbym ci dodatkowe 24h dodać ale mi sie nie chcę znaj wole boga.

 

Nigdy nie dostałem tutaj bana za cokolwiek ;)

8 minut temu, MistrZu1 napisał:

Otóź dostałeś bana na 3h bo nie jednokrotnie dostawałeś bany i poprostu dostałeś odemnie te 3h po czym napisales na u@ w skrócie pozwole rozwinąć go sobie "je*** cie" to jeszcze mógłbym ci dodatkowe 24h dodać ale mi sie nie chcę znaj wole boga.

 

Edit: I ja nie bede dawał żadnych banów na 5min - 1h itd bo to nie przynosi efektów i jak widać zabolało Ciebie te 3h więc napisałeś skarge.

mozna zamykać odrazu

 

a i jeszcze 1 

  • obrażanie gracza - [Kick - Ban 5 min - 1 godzina - 1 dzień]

To po co jest ten regulamin w takim razie napisz mi ? Skoro ty tworzysz "swój" i dajesz bany tak jak to sie tobie "widzi" bo według ciebie coś nie przynosi efektów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 pisałem kiedyś o tym, że @ MistrZu1 masz chyba własną taryfikacje banów 

 co prawda po tym  sie spłakałem, ale nie zmienia to, że nie jest starym regulaminem jb gdzie admin mial prawo zbanować na ile chce (voofy dawal w tym czasie wolna reke administratorom)

masz taryfikator- trzymaj się go :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie