Skocz do zawartości

Zablokowane Podanko na wiadomo co


Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:f1WallyHack

Imię: Szymon
Wiek: 21
Dlaczego Ty masz zostać strażnikiem/adminem: Otóż to, chciałbym zostać adminem na waszym wspaniałym serwerze ponieważ czasami (rzadko) ale zdaza sie jest brak admina na serwerze ludzie robią co chcą, swirują w CT lamia regulamin, fragują, wyzywają, zachowują się jak małpki i przez to ludzie wychodzą z serwera bo po prostu nie mają ochoty siedzieć w takiej atmosferze. Chcialbym wspomoc serwer moimi mocami duchowymi i troche naprostować paru gagadków i "wychować" na lepszych. W skrócie chciałbym pomóc wprowadzić porzadek i ład na serwerze :)

Doświadczenie: Mam doświadczenie ponieważ niejednokrotnie w swojej "karierze" posiadałem range "admina" nie tylko na serwerach Jail Brak lecz tez na innych typu DD2. Wiem +/- jak sie zachowywać w niektorych sytuacjach. 
Znajomość AMXX (W skali 1-10): Mysle ze aktualnie 5, nie zawyżam, z czasem do mnie wróci i bedzie na wyższej pozycji.

Ile czasu spędzasz na serwerze: Zależy od tego o której skończe prace. Moj grafik to znikomy. Czasami moge poswiecic dziennie w tygodniu 15 godzin a czasami i 30, kwestia czasu.
Jak długo jesteś z nami: Okolo 3 lat mineło ^_^

Link do Tsarvar'a:  https://tsarvar.com/id89655

Posiadasz Steam? [tak/nie]: Tak posiadam.

Posiadasz mikrofon? [tak/nie]:  Również posiadam .
Kontakt:Steam, fb, forum, ts, 
Dofinansowanie serwera [tak/nie]: Jak najbardziej dla was wszystko.

<22:40:36> "Kiedyś byłem opór :(": I TAK Z TEJ SIECI LECISZ XD

 

pocisk 2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na NIE

-nerwowa osoba nie panuje nad emocjami wydaje mi się że może chorować na nerwice

-zero kultury zwykły cham i prostak

-3,347 godzin w cs 1.6 a dalej się potyka o własne nogi na de_dust 2

-nie wchodzi do CT (a jak już wchodzi to kończy z banem)

Edytowane przez xmrl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na NIE

-kto to w ogole jest ?

- tak jak xmrl zero kultury, puszczanie muzyki w mikrofonie (jedyne co uslyszalem) bo w ogole nie uzywa mikrofonu i sie nie odzywa

-nie wchodzi do ct

-podanie mija sie z rzeczywistoscia w porownaniu do tego jak zachowuje sie na serwerze

 

Moim zdaniem nie jest to osoba ktora nadaje sie na bycie adminem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaku najpierw to trzeba wykazac sie pelnym zaangazowaniem i profesjonalizmem nie tylko w dziedzinie amxx albo CT.

U nas wazna jest charyzma i zimna krew. Trzeba wiedziec kiedy sie odezwac, kiedy milczec.

Co bys zrobil w sytuacjach niespodziewanych? No wlasnie, nie znasz odpowiedzi bo nie jestes na to gotowy. 

 

Przykro mi, jestem na nie. Najpierw daj sie nam poznac z jednej i z drugiej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na nie, kompletnie mi nie pasujesz w roli jako Administrator, choc uplynelo czasu to moge to samo napisac co pod poprzednim twoim podaniem, nie wyróżniasz mi się na tle innych graczy, nie widzę tego czegoś. 

 

- brak wyróżniającej się osoby z twojej strony, zawziętości, tego czegoś

- w podaniu kompletnie napisane jak o kims innym a nie o tobie

- w ct to cię chyba widzialem tyle co moge policzyc na palcach u dloni

- ja ciebie to nawet nie slyszalem do tej pory przez mikrofon, w ogole sie nie odzywasz a gdzie faktycznie raz czy dwa razy muzyke odpaliles przez mikrofon

- banowany byles na ct 

- nie widzialem cie w krytycznych sytuacjach ani udzialu w udzieleniu sie w czym kolwiek lub co czego kolwiek podobnym

234.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wikary ty akurat byś nie wypominał komuś zaangażowania.

 Co do podania, to nie widzę pozytywnego zakończenia. 

Niby grasz 3 lata jak twierdzisz ale podstawowa znajomość regulaminu czy może samo przestrzeganie go (I nie mówię tutaj o kulturze) leży co widać bo świeżym banie na CT czy sytuacjach czy to z wczoraj czy wcześniej.

Mikrofon na obecną chwilę z miejsca cię dyskwalifikuje a całą resztą którą pisali wyżej nie będę się posiłkował z różnych powodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie