Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie na Admina Ozil


Rekomendowane odpowiedzi

Nick: OzilProzil
Wiek: 17
Doświadczenie (w byciu adminem): Mam ze starych lat jakieś doświadczenie
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7/10
Staż w CS-sie: 10+ (od 7-dmego roku życia w to gram)

Znajomość ZombieModa (W skali 1-7): 6.5/7
Steam (link do profilu na https://steamid.uk/): https://steamcommunity.com/id/NeymaritoPapito/
Dlaczego Ty: Z powodu tego że na serwerze przydałaby się aktywna adminitracja a owej prócz Lypsena nie widzę
Czas jaki dziennie jesteś w stanie poświęcić na gre: dziennie godzinę lub 2 zależy od czasu czasami więcej
Kontakt: GG/DC/Steam lub Facebook
Link do profilu Tsarvar: (znajdziesz go, klikając tutaj) - https://www.gametracker.rs/player/91.224.117.165:27015/OzilProzil/
Dofinansowanie serwera 10zł [tak/nie]: Jeśli trzeba to tak

Edytowane przez OzilProzil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na duże TAK!

Przede wszystkim jesteś ogarniętą osobą i masz dobry kontakt z graczami. Jesteś bezkonfliktowy, przestrzegasz zasad panujących na serwerze i spełniasz wymagania. Masz już doświadczenie, więc myślę, że nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś objął tę posadę:) . Powodzenia!

 

EDIT: Kiedyś w regulaminach był osobny punkt, który wprowadzał zakaz wypowiadania się w podaniach na admina osób, które na tym serwerze nie grają. Z tutejszych wypowiedzi dwóch użytkowników wynika, że nawet nie zjawiło się na serwerze, a jeden ma zacne prawie 3 minuty (na innych serwerach te same nicki się logowały na dłużej, więc nie ma mowy o pomyłce we wpisywaniu/kopiowaniu nicku). Mała dygresja - jeden wszedł i szybko się podniecił jak te boty zobaczył, lecąc wrzucić zrzut ekranu na ChatBoxa domniewam, że prawie się wyrżnął z tej prędkości. Argumenty, które według Was skreślają gracza to np. wiek. Z jakiej racji piszecie wiek w minusach, jeżeli w wymaganiach jest wyraźnie napisane "minimum 16 lat...". Na innych waszych serwerach jest 16 a nawet 15 lat + wyjątki. Pierwszy niemerytoryczny i błędny argument...

 

Po drugie, Wam sie chyba jakieś strefy czasowe popierdzieliły. Wnioskuję po argumentach wypominającym "krótki staż". To nie jest post żeby nauczyć was jak odczytywać prawidłowo dane z GameTrackera czy rozróżniać pojęcia "staż" od "aktywności". Staż w przypadku Oziego wynosi ponad rok, ale ok, błędnie odczytaliście to, nie każdy wie, że mamy 2024 rok XD (według GT pierwsza wizyta była 19 lutego 2023 ROKU). Tylko moge gdybać, że nawet nie zwróciliście uwagi, który był dzień lutego, jak pisaliście post, że wrzuciliście staż roczny w minusach XD.  To już drugi niemerytoryczny argument...

 

 "botów nie trzeba pilnować" - żałosne. (TheProSizer idz se botów na discordzie popilnuj, też odwalają robote za ciebie i chyba "z całego osiedla się zbiegły", jak to podczas podnietki napisałeś :))

 

Do tego, argumenty jednego użytkownika nie trzymają się "kupy", są nieskładne gramatycznie i ciężko mi się do nich odnieść, bo nie wiem o co może chodzić po takiej patykowatej konstrukcji zdania. Albo to świadczy o poziomie inteligencji albo pisania na odpierdziel nabijając se posta (licząc na beke, ale wyszło odwrotnie - skonsultowałem to z innymi, zwłaszcza poza serwerem ZM, żeby mieć obiektywne informacje)

 

Po czwarte, w życiu może się wam wiele rzeczy wydawać mimo, że tak nie jest, ale to nie tworzy materii prawnej i nie będzie miało znaczenia przy podejmowaniu decyzji. Nie wiem skąd ktoś wziął ten cytat "nie spełniasz wymagań, nie pisz podania". W regulaminie forum, serwera czy w temacie z wymaganiami tego nie ma, a więc nie jest wiążące. Merytorycznie wasze "argumenty" leżą i kwiczą. 

 

Kończąc, przeczytałem wasze inne komentarze pod podaniami i tematami z podaniami na funkcje. Podanie jednego z was było krótsze od tego tutaj, a i tak sie admin dostał (tam ilość znaków we wzorze była większa od ilości "wysiłku" własnego autora podania XD).  Co więcej, każda wasza wypowiedź w całości lub częściowo jest infantylna i według waszych ocen, nie decydują umiejętności/wiedza/kompetencje, tylko wasz koślawy humor i znajomości. Tak nie powinno być. Nikomu innemu nie piszecie w minusach, że podanie jest napisane "na kolanie". Nie macie innych wartościowych argumentów, więc czepiliście się tego, co się tylko dało.

 

Szczerze? Jestem zdegustowany tym co się tutaj dzieje, ale każde niemądre wypowiedzi można łatwo obalić bądź tylko dopuścić kogoś do głosu, a sam się ośmieszy :) 

Edytowane przez Raf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie 

 

Jak napisał Wiktor - botów nie trzeba pilnować 

 

Staż słabiutki 

 

Wiek, takie gówniarze takie funkcje?

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE

- Boty automatycznie wykonują robotę i nie trzeba ich pilnować.

- Niepełnoletność przede wszystkim, podanie na admina składa się z pełnym zrozumieniem i odpowiedzialnością wszystko to bierzesz na własną odpowiedzialność.

- Aktywność i staż to jest to samo również, w ogóle cię nie widziałem aktywnym na serwerze może pojawiasz się czasami albo masz swoje sprawy, to już idzie na twoje o sprawach.

 

Cytat

Nie spełniasz któregoś z wymogów? NIE PISZ PODANIA

 

-----> Hey, hey, hey, hey, smoke weed everyday <-----

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ miły, wprowadza pozytywną atmosfere na serwerze
+ spełniasz wymgania 

+steam 

 

2 godziny temu, The end. napisał:

-marny staż,

-wiek

-podanie

- brak potwierdzonego przez notariusza doświadczenia.

 Jestem na nie.

zeby miec admina musisz miec conajmniej 16 + wy sami nie macie starzu na serwerze ja mam 700 godzina  wy nawet 100 godzin nie macie wiec mojm zdaniem te wypowiedzi powiny byc usuniete

2 godziny temu, The end. napisał:

-marny staż,

-wiek

-podanie

- brak potwierdzonego przez notariusza doświadczenia.

 Jestem na nie.

 no napewno am wiecej niz ty godzin do admina wiek 16 + i znajomosc amx wiec nalezy mu sie nawet na okres prubny 

12 godzin temu, ^NoName1taps^ napisał:

Jestem na NIE

- Boty automatycznie wykonują robotę i nie trzeba ich pilnować.

- Niepełnoletność przede wszystkim, podanie na admina składa się z pełnym zrozumieniem i odpowiedzialnością wszystko to bierzesz na własną odpowiedzialność.

- Aktywność i staż to jest to samo również, w ogóle cię nie widziałem aktywnym na serwerze może pojawiasz się czasami albo masz swoje sprawy, to już idzie na twoje o sprawach.

 

 

cb tez czesto na serwerze nie wiedze a mam 700 godzin na serwerze

 

2 godziny temu, The end. napisał:

-marny staż,

-wiek

-podanie

- brak potwierdzonego przez notariusza doświadczenia.

 Jestem na nie.

napewno wiecej niz ty

13 godzin temu, Raf napisał:

Jestem na duże TAK!

Przede wszystkim jesteś ogarniętą osobą i masz dobry kontakt z graczami. Jesteś bezkonfliktowy, przestrzegasz zasad panujących na serwerze i spełniasz wymagania. Masz już doświadczenie, więc myślę, że nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś objął tę posadę:) . Powodzenia!

 

EDIT: Kiedyś w regulaminach był osobny punkt, który wprowadzał zakaz wypowiadania się w podaniach na admina osób, które na tym serwerze nie grają. Z tutejszych wypowiedzi dwóch użytkowników wynika, że nawet nie zjawiło się na serwerze, a jeden ma zacne prawie 3 minuty (na innych serwerach te same nicki się logowały na dłużej, więc nie ma mowy o pomyłce we wpisywaniu/kopiowaniu nicku). Mała dygresja - jeden wszedł i szybko się podniecił jak te boty zobaczył, lecąc wrzucić zrzut ekranu na ChatBoxa domniewam, że prawie się wyrżnął z tej prędkości. Argumenty, które według Was skreślają gracza to np. wiek. Z jakiej racji piszecie wiek w minusach, jeżeli w wymaganiach jest wyraźnie napisane "minimum 16 lat...". Na innych waszych serwerach jest 16 a nawet 15 lat + wyjątki. Pierwszy niemerytoryczny i błędny argument...

 

Po drugie, Wam sie chyba jakieś strefy czasowe popierdzieliły. Wnioskuję po argumentach wypominającym "krótki staż". To nie jest post żeby nauczyć was jak odczytywać prawidłowo dane z GamerTrackera czy rozróżniać pojęcia "staż" od "aktywności". Staż w przypadku Oziego wynosi ponad rok, ale ok, błędnie odczytaliście to, nie każdy wie, że mamy 2024 rok XD (według GT pierwsza wizyta była 19 lutego 2023 ROKU). Tylko moge gdybać, że nawet nie zwróciliście uwagi, który był dzień lutego, jak pisaliście post, że wrzuciliście staż roczny w minusach XD.  To już drugi niemerytoryczny argument...

 

Po trzecie, poza botami gra dużo graczy, stałych jak i nowych. Na chwile obecną jest to powyżej 14 w godzinach szczytu. Dlaczego taka pogarda w strone serwera, który idzie w strone rozwoju, a nie z niej zbacza? Cytat - "botów nie trzeba pilnować" - żałosne. (TheProSizer idz se botów na discordzie popilnuj, też odwalają robote za ciebie i chyba "z całego osiedla się zbiegły", jak to podczas podnietki napisałeś :))

 

Do tego, argumenty jednego użytkownika nie trzymają się "kupy", są nieskładne gramatycznie i ciężko mi się do nich odnieść, bo nie wiem o co może chodzić po takiej patykowatej konstrukcji zdania. Albo to świadczy o poziomie inteligencji albo pisania na odpierdziel nabijając se posta (licząc na beke, ale wyszło odwrotnie - skonsultowałem to z innymi, zwłaszcza poza serwerem ZM, żeby mieć obiektywne informacje)

 

Po czwarte, w życiu może się wam wiele rzeczy wydawać mimo, że tak nie jest, ale to nie tworzy materii prawnej i nie będzie miało znaczenia przy podejmowaniu decyzji. Nie wiem skąd ktoś wziął ten cytat "nie spełniasz wymagań, nie pisz podania". W regulaminie forum, serwera czy w temacie z wymaganiami tego nie ma, a więc nie jest wiążące. Merytorycznie wasze "argumenty" leżą i kwiczą. 

 

Kończąc, przeczytałem wasze inne komentarze pod podaniami i tematami z podaniami na funkcje. Podanie jednego z was było krótsze od tego tutaj, a i tak sie admin dostał (tam ilość znaków we wzorze była większa od ilości "wysiłku" własnego autora podania XD).  Co więcej, każda wasza wypowiedź w całości lub częściowo jest infantylna i według waszych ocen, nie decydują umiejętności/wiedza/kompetencje, tylko wasz koślawy humor i znajomości. Tak nie powinno być. Nikomu innemu nie piszecie w minusach, że podanie jest napisane "na kolanie". Nie macie innych wartościowych argumentów, więc czepiliście się tego, co się tylko dało.

 

Szczerze? Jestem zdegustowany tym co się tutaj dzieje, ale każde niemądre wypowiedzi można łatwo obalić bądź tylko dopuścić kogoś do głosu, a sam się ośmieszy :) 

+1

cb trezeba pilnowac i takich nie udaczników jak ty

Edytowane przez Wiciu113
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie