Skocz do zawartości

Zablokowane Mistrzu ego TOP^^


Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: potega miecza


Nick oskarżonego: Mistrzu


IP/SID oskarżonego:


Data i godzina zdarzenia: teraz


Dowody: nie potrzeba

 

Opis sytuacji: Każdy wie jaka atmosfera panuje na serwerze, każdy się wyzywa. Mistrzu "admin" który sporadycznie wchodzi na serwer przesiadując 90% czasu na SPEKCIE siedzi i do*******a sie do każdego wyzwiska, takiego wyzwiska do którego inni admini nie mają problemu. Nie wspominając już o wchodzeniu do CT przez tego adminka. Dnia dzisiejszego jego ego zostało przeze mnie urażone, napisałem sobie do niego "Ej mistrzu jestes pi**a" (i tylko to, nic więcej) w nagrode dostalem bana na 3h.

 

Na serwerze u chillg***e nie było by to dziwne, ale na serwerze gdzie juz taka atmosfera panuje takie bany za tak lichne wyzwiska? Z tego co pamiętam już raz dostal +1 za długości jego banów i powody ich. Jego GT => https://tsarvar.com/player368336-爪丨丂ㄒ尺乙 

 

[SVIP][A.B.W] [A.B.W] 爪丨丂ㄒ尺乙 : nie bedzie mnie od pi*d wyzywal

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zacznijmy moze od tego że:

po 1 byłem na urlopie (z resztą nie muszę ci się tłumaczyć i nie tobie jest ocenianie gametrackera tsvara itd)

po 2 na spect siedzialem tylko jak bylem (pkt 1)

po 3 te skarge mozna juz odrzucic regulamin mówi jasno że nie można obrażać i ciesz się że ci dłużej bana nie dałem a tylko 3h a ja nie będę bawił się z tobą w kotka i myszke

  • obrażanie admina/grożenie - [Ban 1 godzina - Ban 1 dzień]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzu raczej nie obraża nikogo i najwidoczniej też nie chce być obrażany.

Jak ci np. dino pozwala to sobie go obrażaj.

 

Atmosfera jest jaka jest tzn. jak ktoś wyzywa wszystkich dookoła to najwidoczniej zezwala, żeby go też wyzywać. I wtedy nie ingerujemy.

Mistrzu chyba nie chce się w to z tobą bawić to go zostaw, proste.

 

A jak się nie podoba to wyp****** na chi***me z hltv grać :guma:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, jeśli wy się wyzywacie nawzajem i to wam nie przeszkadza jak nazywacie się nawzajem "szm*tami" , "piz*ami", " pedałami", " ch*j*ani" itp to okej , robcie to dalej i bawcie się dalej ale musicie mieć na uwadze ,że nie kazdy ma taki styl bycia i to lubi, Mistrz'u nie lubi i nie toleruje w swoim kierunku takich tekstów i zamiast to uszanować to za każdym razem ktoś leci jak on wchodzi na serwer bo zapominacie że to di*o tylko Mistrzu, sami się pchacie po te bany , a potem ryki i skargi (a tak każdy ma problem o mojej skargi - hipokryzja level hard)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skarga sluszna mistrz ego wy****ne poza skale

ale nic nie zmienia faktu ze

 

BAKO TO STARA kur*a BAKO je***y JEST BAKA TRZEBA PIERDOLIC BAKO STULEJA JEST

Przez White Legend ,

Uczestnictwo w kłótni lub obrażanie innego użytkownika. +3 na konto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie