Skocz do zawartości

Zablokowane Brak płynu mózgowordzeniowego


Bako

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Bako


Nick oskarżonego: dino @ sedes(oznacze CIę byś mógł szybciej zobaczyć) 


IP/SID oskarżonego: Macie bo to admin


Data i godzina zdarzenia: 00:05-00:10 13.02.2024


Dowody:  http://863122.node33.pukawka.pl/hltv-2402122355-jb_ard123-1707778500-1707780420.zip

 

Opis sytuacji: Jak to co wieczór, kolejna skarga na admina o którym nie chce mi się pisać .... nie bede się rozpisywał bo co odwalili ( tak bo było ich wiecej i podobna sytuacja z wczoraj gdy tylko MISTRZ wyszedl z gry znow sie zaczeła patola ....)  przechodzi jakieś tam pojęcie ,do sedna ... dostałem bana na 3 h za prowokacje ... a raczej za jej brak , po pierwsze nie prowokowałem i jeśli prowokowałem to proszę o dowody, ja jako dowód  mam demko na którym widać znów jak nic nie prowokuje, nic nie robie lecz gram sobie spokojnie, natomiast jestem prowokowany w ilościach bardzo duzych i mysle ze nie jedna osoba juz by jechała z nimi równo, ja nie ... ale no cóż dostaje tego bana z du*y i po pierwsze to prosze sprawdzić sobie moje bany i tam bedzie ze nic nie mam ... a nie sorry mam od WIKAREGO na 5 min za kampienie XD Wiec skoro nie mam bana i rzekomo bym prowokował to ban nalezy sie mniejszy niz na 3 h bo nie jestem recydywą. Ale dino nie zna regulaminu wiec w sumie nie wymagam od niego takich pojęć jak i na ile się daje bany. Lecz uważam że naduzywa admina do swoich podchodów i ban mi był nadany nie słuszny a zrobił to bo sam prowokuje i robi wszystko bym przestał grać i nie patrzył mu na brudne łapska. Nie pisze o UB bo to żart lecz piszę skargę, że chłop jest odklejony od rzeczywistości i przyda mu się może jakiś opoczynek, moze ma za duzo na glowie? Dziękuje dobranoc! 

 


Connecting to 51.83.147.22:27015...
Connection accepted by 51.83.147.22:27015
* Przywileje ustawione 

BUILD 2930 SERVER (0 CRC)
Server # 45
[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
[AMXBans] Pozostalo ci 2 godzin , 35 minut i 42 sekund bana. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : Bako 
[AMXBans] Powod : ' PROWOKACJE ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.twojastrona.com 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 26170932 ' 
[AMXBans] Twoje IP : ' 89.64.6.42 ' 
[AMXBans] =============================================== 

 

 

 

 

 

Dalej czekam na dowody mojej prowokacji, proszę screeny , logi czy coś potwierdzającego, a nię puste słowa....

 

 

Dalej czekam i czekam i się chyba dowodów na moją prowokacje nie dostanę więc Dino przestań płakać tylko przyznaj się do błędu i do tego że sobie nie radzisz w trudnych sytuacjach ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sedes widzę że zrobiłes sie ostatnio za bardzo hop do przodu. Jesteś zwykłym adminem i dostałeś ostatnio ostrzenie za całokształt ale widzę nie dotarło to do Ciebie. Sądząc po twoim piśmie jak i mówię można wywnioskować że jest to dla Ciebie za trudne abyś to zrozumiał, bo widać że czasy szkoły to Ty przespałeś a błędy ortograficzne czasami robisz takie że az WSTYD.

 

Dla mnie admin powinien być stronniczy i traktować wszystkich równo. Ty teraz będziesz się mścił na kimś bo napisał na Ciebie słuszną skargę? Cóż za szczeniackie zachowanie;) Bardzo proszę o to abyś przyja ta uwagę z pokorą i zrozumiał swój błąd. Jeżeli chcesz robić borutę  na serwerze to zrezygnuj z admina i proszę bardzo. A tu chyba ranga do czegoś Cię zobowiązuje. 

Edytowane przez Stróz Prawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stróż Prawa ma całkowitą rację, Dino ostatnio przechodzi samego  Siebie robi sobię co chce i uważa  się za nietykalnego bo KIK oraz inne osoby  Dają ciągle  mu  +1 z du*y   Dino to że nie masz kultury to każdy na serwerze wie ale mogłeś sobie tutaj chociaż sobie darować !. 

Edytowane przez 1_BETONIARZ_1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, sedes napisał:

sory mialo byc na 1h missclick, odklejony to jestes ty, podkrecajac piszac cos w nasza strone o patusach, chwile odpoczynku ci sie przyda

Sorry dino ale widać, że zrobiłeś to żeby się "odegrać" za tą skargę tak samo jak wyzywiska na serwerze.

Spoko, że jesteś aktywny i reagujesz ale w ostatnim czasie to grubo przesadzasz/przesadzacie i trochę ogłady się przyda.

Jeszcze nie dawno był płacz, że serwer upadł a jak będzie tak dalej szło to wrócimy do tego bo serwer główni budują nowi gracze lub z konkurencji, których powiedzmy w połowie to zachowanie odstrasza.

Potem się obudzicie i znowu zaczniecie walczyć z tą patolą o ile nie będzie za późno.

 

Wszystko jest dobre ale z umiarem.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadam się z kolegami powyżej dziadyga ostanimi czasy rozchulał sie jak ministrant po lampce wina to pewnie przez jaskółcze ziele.

 

Jestem za nałożeniem minusika na forum jednocześnie zakazem odwiedzania  przez spaślaka jego ulubionej restauracji mcdonald na 3 dni.

 

Oficjalne przeproszenie Bako oraz Onnej.

 

Skazuje również cię dino na przymusowe prace społeczne w wysokośći 3 rozegranych meczy z kikiem w cs2.

 

 

temida-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sami robicie burde, pozniej wielki placz i zgrzytanie, a jak ktos sie za to wezmie, to nagle kazdy wielki ogarniety XD, swietoszki jeden z drugim XD

 

sam cisniesz tym kubafem na mikrofonie, a robisz jakies wyrzuty sumienia, tamta skarga nic nie znaczaca, tylko jakis kapus kapus z administracji zglasza jak katarynka do naszego opiekacza, gosc co sam prowokowal 2h, ale nie chcialem go banowac bo bylo 10-11 osob o 1-2 w nocy, poszedl i sie poskarzyl na forum, jacy to my zli, no gratuluje mozgu jak mialbym wymieniac to kazdy z adminow odpierdala szopke oprocz parapeta, tego zek cos tam nawet nie biore pod uwage po afkuje po 5h na spect od rana, a mistrz to daje bany na tydzien za nic xD, to kazdy cos odpierdala, a pozniej placzecie jeden na drugiego no hit XD

 

gosc co sie do niego nie odzywam nie pisze, pisze o jakichs jp, patusach, etc i idzie robi skarge bo bana dostal za prowokacje, szczyt spierdolenia umyslowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHAHA hipokryci z administracji znowu zasłaniają się patologią i tworzą sobie kółeczko, w którym są czyści jak łza a reszta robi gó**o na serwerze. Kiedy my robimy patole jest zajebiście i "z umiarem" ale jak ktoś inny to od razu jechanka i kablowanie XDDD ja pierdole macie zero honoru i wszystko było widać odkąd po***********e mequsto, który jako jedyny admin tworzył atmosferę gdzie każdy się zajebiście bawił. Zostali sami nudziarze dukający polecenia i straszący banami ahahaha zasłaniajcie się dalej nowymi graczami i liżcie się po jajach naura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paplo imponujesz mi tym w jaki elokwentny sposób się wypowiadasz, nie typowe u osoby sortującej śmieci. Co do skargi - nikt doslownie nikt nie mial problemu z tym jaka atmosfera panuje na serwerze, przyszli z chillg**e i sie tu panosza, pisza tych skarg ile wlezie (na waszym serwerku skargi to codzinnosc) beka z tych osob i zbanujcie te osoby pozdro

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak 

siemaneczko dino

 

a co do skargi nikomu nie przeszkadza jakże ta cudowna rodzinna atmosfera na serwerze nawet Maja przyzwyczaiła i się śmieje z tego a ty z tą skargą wykazujesz to że ty też masz dodatkowy chromosom jak bonesi dzięki 

 

HatefulScratchyBarebirdbat-size_restricted.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie