Skocz do zawartości

Zablokowane Gracze Chillgame - WSZECHOBECNA PATOLOGIA v2


Bako

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Bako 


Nick oskarżonego: WIKARY , dino , POLICYJNA PROWOKACJA
IP/SID oskarżonego:

 WIKARY           STEAM_0:0:106860307

      dino             STEAM_0:1:83893943

POLICYJNA PROWOKOACJA - brak, ale macie bo to admin 
Data i godzina zdarzenia: 23:55- prawie 2.00 dnia 11/12.02.2024


Dowody: http://863122.node33.pukawka.pl/hltv-2402112355-jb_ard123-1707692100-1707694020.zip
http://863122.node33.pukawka.pl/hltv-2402120027-jail_topfrags_v5-1707694020-1707696300.zip

http://863122.node33.pukawka.pl/hltv-2402120105-jail_awesomeday-1707696300-1707698760.zip

 

 

Opis sytuacji: Nawet nie wiem od czego zacząć więc może zacznę od końca ooo! Po pierwsze to mam gdzieś, że koło wzajemnej adoracji będzie mówić, że jestem "kapusiem", "konfiturą" , " 60sioną" " Donosicielem" itp bo szkoda strzępić ryja na to co gadają XD A więc tak....wchodzę sobie na JB wieczorkiem i w sumie wszystko fajnie pięknie, w końcu Romek po tygodniu ma flagi, grają sobie ludzie, fajnie się bawimy, jest patola ale ta zdrowa. Po czym zmienia się mapa na jb_adr123 i weszła elita chillgeja do CT i tak nie znając regulaminu ( tak wiem wiekszosć adminów, opiekunów i KIK nie znają go - nie zwalnia to z przestrzegania go) wydają polecenia kilkukrotnie "TOTALNY BEZRUCH" i co robi admin WIKARY? NIC! Brawo!!!! Takiego admina na TAK chcieliśmy! A dlaczego nic nie robi? Bo jego argumentem jest , że jest mało graczy...mało? 12 graczy przy północy? Banować dwóch to zostaje 10 więc nadal dużo o tej porze ( tak wiem bywało więcej - to nie argument), piszę i staram się by regaował - NIC! Dlaczego NIC?! Bo się okazuje że to koledzy są i bardzo dobrze się bawią ... jak dobrze się bawią? Że dany gracz ma życzenie i pojedynkuje się po czym jeden z kolegów ów pseudo admina ( tak dałem mu TAK ale nie wiedziałem  ....)  używa pojazdu by przejachać gracza by drugi CT wygrał ! BRAWO!! Reaguje , pisze na u@ , nic to nie daje, dalej jest pisanie ze jest mało graczy. Okej, to ze obraza czy wyzwiska juz mniejsza o to bo znów bedzie płacz ze gra +16 i to normalne ze patola musi byc - okej zgadzam sie ale zdrowa patola a nie ze czillgejowcy wchodzą i robią co chcą. Wchodzi najlepszy  z najlepszych czyli dino. Co robi? Wita sie z kolegami , gadają kocopoły i również nie reaguje. Patola trwa dalej.  " Koledzy" wyżej wymienionych adminów nakręcili się na mnie bo zwracam im uwagę , a jak można im zwracać uwagę jak to są ziomki adminów, proszą o bana dla mnie , podjudzają admniów by mnie zbanowali lub zmutowali. Nie dochodzi do skutku. Wchodzi @ noonoo....i tutaj następuje żenada roku. Zaczyna się obrażanie , wyzwiska i rzucanie fałszywych oskarżeń w jej stronę ( wystraczy zobaczyć demko(a) -  proponuje jakieś kobiecie się postawić na jej miejcu) . Admini zamiast reagować to zaczynają atakować mnie co widać na sayu i słychać na mikro. Dochodzimy do mapy jail_topfrags_v5 tutaj to już ogólnie mógłbym się rozpisać dłużej niż wyżej ale szkoda pikseli na to wszystko więc w skrócie ... dochodzi do dwóch wspaniałych trzeci muszkieter ... POLICYJNA PROWOKACJA lub jak wolicie KOALA .... co się dzieje? Jescze większy rozpie**ol bo to kolejny kolega czillgejowców .... zaczyna się przerzucanie na siłe ludzi do CT którzy tego nie chcą, mutują mnie bez powodu, Onna dostaje bana za nic , leca prowokacje ze strony adminów i czillgejowców ... CT nie ogarnia i zamiast im pomóc to mają w du**e i wolą obrażać dalej Onna. Lecą na grubo i mają gdzieś bo są w piątkę/szóstke więc myślą, ze w grupie to są kozaki! Nawet ich koleżanka z chillgejma  próbuje im zwrócić uwagę, że przesadzja, nie pomaga ...Dochodzi mapa jail_awesomeday dalej prowokują i próbują obrazić mnie, moją żonę nawet ( wystarczy przejrzeć uważnie demko). Na końcu pisząc skarge i będać na specie dostaje bana na 5 minut od WIKAREGO za kampienie - przepraszam ale skoro jestem na spec to robie "sztuczny tłum" i to przyciaga graczy wiec jeśli admin mnie wywala to działa na nie korzyść serwera (dodatkowa osoba o tej porze na sewerze przyciąga graczy). Na dole będzie miły screen bo ów admini czują się bezkarni. Nie dziwię się skoro KIK najpierw daje -1 dino a potem z du*y daje +1 i nikt nie wie za co.... 

KOALA twierdzi , ze jest nie tykalny bo Malik mu wszystko załatwi --- brawo!!

 

 

 

Demka nie rozpiszę bo każdą sekundę prawie bym musiał rozpisać ..... wystarczy przejrzeć sobie demko ....

Zrzut ekranu (5).pngZrzut ekranu (8).png

Zrzut ekranu (9).png

 

 

Editt// dokładnie @ sedeswszystko jest w logach, które raczej działają na niekorzyść Twoją, więc zastanów się dwa razy zanim coś napiszesz i na demku jak i w logach czy sayu widać wszystko , że nie tylko ja miałem problem z tym , że wchodzisz i na starcie jedziesz po graczu Onna bez żadnej prowokacji z jej strony itp! Ponadto rozsyłasz fake info na jej temat bez żadnego pokrycia więc Twój komentarz jest zbędny i uwierz, że na prawdę na mnie nie robi wrażenia - zrozumiesz jak dojrzejesz :D Aaa i najważniejsze , dawaj przykład jakiejkolwiek prowokacji z mojej strony, czekam i słucham, bo chyba na prawdę za mało w życiu rozumiesz i proponuje wyjśc do ludzi :) Skoro używasz takich wulgaryzmów to musi Cię to bardzo bulwerswoać , ale dlaczego? Hm... może jednak ma racje a Ty nie masz argumentów? Przykro mi :(

 

 

Wypowiadającym się w sposób komiczny, mniej komiczny, bezsensowny, mniej sensowny proponuję najpierw przejrzeć demka , dziękuję! 

 

 

@ WIKARYi nie strasz bo nie mają Twoje zastraszanki pokrycia i od straszenia są inne instytucje w Polsce ;)

Piszesz ,że gracz prosił o bana dla mnie? Hahah jak ja miałem obawy co do czillgejowcow gdzie na demku widać że się znacie wraz z Dino z nimi to wtedy nie reagowałes? Nie ośmieszają się proszę Cię! Ponadto taki ziomek jak napisałeś nigdy nie grał u nas...czeeekaj...a może Ty poje*ałes nicki bo taki miał na czillgeju co?

Screenshot_2024-02-12-08-12-42-81_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź ty gościu pal gumę stąd bo rzygac się chce twoimi wypocinami jak i na forum i serwerze, nikt nie miał żadnego problemu, 11 osób na serwerze, marudzisz cały czas, prowokujesz tak samo a później robisz wysryw na forum, piszesz swoje głupio mądre jakieś teksty z du*y i myślisz że jesteś intelektualnym bogiem, każdy się dobrze bawil nikt nie narzekał tylko to twoje pierdolenie każdego wkurwialo, zresztą w logach wszystko jest, to tyle, wielki rycerzyk na białym koniu, el kabel

 

i weź mnie nie porównuj do tamtych wyrzutków z czilgejma bo nie mam z nimi nic wspólnego

 

@ BakoMistera wiesz że mam to w 4 literach, idź do sądu konfidencie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty, ale nikomu to nie przeszkadza? Odklejony jesteś jakis czy co

 

Co do onny to po co piszesz za nią skargę? Nigdy się nie skarżyła że jej to przeszkadza więc w czym problem

 

@ WIKARYod kiedy banujemy za kampienie? Nie słyszałem o takim przypadku xdd

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj drogi Łukaszu zaczynając od samego początku niezmiernie chciał bym pobłogosławić twój alterocentryczno altruistyczny czyn społeczno lojalistyczny.

Jestem gargantuicznie przekonany że ta skarga jak i ta poprzednia przyczynią się do zmiany naszego środowiska i są częscią jakiegoś twojego większego przedsięwzięcia.

Rozumiem róznież twoją idiosynkrazje malkontenctwem większości administracji naszego wspaniałego serwera i postaram ci się ją objaśnić.

 

Rozpoczynając twój wywód a raczej wypociny chciał bym Cię uświdomić iż na naszym serwerze nie ma podziałów i sformułowanie a raczej grupa społeczna tj. "elita chillgeja do CT" nie istnieje.

 

Co do zachowania na mapie ard Graczy przebywających w CT owszem użyli oni kilkukrotnie oni sformułowania Totalny Bezróch jednak w mojej ocenie nie  egzekwowali oni tego polecenia w żaden sposób,

rozumiem też fakt i prowadzący mogli być z innego serwera i mogli mieć inne przyzwyczajenia. Więc po krótkiej chwili upomniałem CT aby nie używali tego sformułowania i zaprzestali go używać.

Jako iż byłeś jedyną osobą której tak małe wykroczenie przeszkadzało przy tym znaczna większość poprostu dobrze się bawiła (nie zgłaszała uwag wręcz smiała się z prowadzących) postanowiłem zabagetelizować twój spam na u@ i poszedłem zapalić.

Sytałacji z samochodzikiem nie widzałem po powrocie nawet nikt nie napisał/powiedzał że taka sytałącja się wydarzyła.

 

Po dłuższej konkluzji rozumiem twoje stanowcze stanowisko aby inkasować wszytkie występki i nagradzać je nagrodami  po przeanalizowaniu demka i podliczeniu punktów.

 

Za liczne prowokacje, podważanie decyzji admina, obrażanie osób trzecich  ,wprowadzanie w błąd/kłamanie,  reklamowanie innych serwerów ,spam , obraze graczy, obraze administracji oraz nadmierne przeklinanie przyznaje 2137 ptk dla gryfindoru co równoważy się z pana zbanowaniem na okres permanentny   przy najbliższej okazji...

(punktacje może pan znaleźć w zakładce regulaminy serwerowe)

 

 

 

ps. co do bana na 5 minut podczas przebywania pana na spekcie pana Packet Internet Groper przewyższał znaczne przyjęte za normy wartości i przed obawą iż swoją obecnoścą może pan zakłucać działanie serwera postanowiełm pana wykluczyć na okres 5 minut.

 

 

In nomine Patris et Filii et Spiritius Sancti

qui seminat ventum metit procellas

Coat_of_arms_of_Vatican_City_State_-_2023_version.svg.png

 

Edit 1 :

Nie wiem jak ma do ciebie dotrzeć skoro najprostrze zadanie wykonywane przez dziecko z 2 klasy podstawowej sprawia u ciebie problemy nie do przeskoczenia.

Rozumiem również fakt iż czytanie ze zrozuminiem oraz auto-dysleksja są ciężkimi schorzeniami dla ciebie.

Idąc w supurs twoim twoim schorzeniom polecam wkleić sobie mój komentarz do translatora i odpalić sobie w prawym dolnym rogu funkcję czytaj.

Jednak leżeli i z tym będziesz miał problem chętnie przeczytam oraz objaśnię ci to osobiście jak jakimś dc/ts.

 

Co do ''nie ośmieszają się proszę Cię! Ponadto taki ziomek jak napisałeś nigdy nie grał u nas...czeeekaj...a może Ty poje*ałes nicki bo taki miał na czillgeju co?""

 

Zrozumiem fakt iż co do wyżej wymienionych schorzeń dochodzą wpółisniejące ale to jak zinterpretowałeś wątek z Postscriptum dopuszcza moje stwierdzenie iż możesz posiadać lekkie sektrum autyzmu.

 

 

W roli objasniania dla naszego nieudolnego prokuratora zamieszczam sprosowanie czym jest Packet Internet Groper

 ....... jest narzędziem diagnostycznym, który pozwala na sprawdzenie łączności pomiędzy dwoma urządzeniami na przykład Twoim komputerem a serwerem, na którym znajduje się Twoja witryna.

 

 

Na koniec Debilu je***y nie wiem czy starasz się jak kolwiek zwrócić uwagę na swoją głupotą czy ty naprawdę żyjesz z jakimiś schorzeniami.

Ale proszę oszczędz nam wszytkim dalszych wypocin przyznaj ze popełniłeś błąd .

to tyle z mojej strony nie bd dalej ci odpowiadał bo nie ma to najwięszego sensu jeżeli ty nie rozumiesz co sie do ciebie pisze......

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 100% podpisuje się pod słowami moich kochanych braci dino i wikarego, dlatego tez powtorze raz jeszcze
nikomu to nie przeszkadzalo, byla pizdda jak chooj, poza tym byla pozna godzina i przynajmniej byla beka stypiarzu lol to nie jest twoj jakis rozjbany uniwerek tylko jb, a swoje wysrywy mozesz co najwyzej na wattpadzie pisac jako opowiadania dla 13latek pozdr0

Edytowane przez Wtykson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako menadżer informuję, że Dino podczas gry używał słów, z których potencjalnie będzie korzystał w nowej nucie tworzonej razem z raperem @eyesypie pod tytułem PIEKŁO (w produkcji). Co do Wikarego dajcie mu luzy dopiero co ma admina i jest dobrym chłopakiem.

 

Stary wiecznie używacie słów kółko wzajemnej adoracji wobec tej patologii podczas gdy sami liżecie się po ch****h pod pretekstem zmiany serwera na "lepsze". Zaprzeczysz czy przyznasz że to prawda? Hipokryzja pełną parą ale tak bywa czasami. Przypomnienie od jakiego wieku jest ta gra było celowe i nie jest płaczem a pokazanie wam odbicia kiedy piszecie skargi chociażby na takiego 11 letniego degenerata. Wystarczy przeczytać forum by zobaczyć co już udało wam się osiągnąć i można jedynie pogratulować hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając na uwadze głębsze dobro serwera zalecam odrzucenie tej skargi jak i każdych innych w przeciągu następnego tygodnia.

Niebawem walentynki, więc pijcie i się kochajcie.

 

 

Jak cos to występuje jako świadek zdarzenia, apeluję o zakończenie konfliktów między graczami, takie moje stanowisko.

Edytowane przez The end.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bako, człowieku renesansu. Nie wiem, czy chcę sprawiać sobie tę przyjemność i zasmucać się, ale do ekipy chillgejmowej, której tak bardzo nienawidzisz, należy także grube słoneczko, które tak  bronisz pod nickiem Onna. A tak poza tym, dorzucam do skargi administratorów onanizujących się nawzajem na Discordzie czy podczas vc tylko dla adminów DG i Bonesiego. Dodatkowo, zamieszana w całą tę sprawę naczelna  administratorka serwera, Nikola, wydaje mi się, że takie zachowania nie są godne admina(Słyszałem, że oddaje się innym mężczyznom). Mam nadzieję, że ta sprawa zostanie załatwiona jak najszybciej.
Dzisiejszy cytat to :

Życie dziwki uczy, że jesteśmy ssakami. Jeden wysysa drugiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała trójka dostaje +1 za całokształt swojego zachowania przez ostatnie +/- 3 tygodnie. Przez ostatni okres dostałem wiele skarg od innych użytkowników czy też innych administratorów dlatego taka decyzja a nie inna.

 

00e008a4108d88e2a78cc05e08567b46_skarga_przyjeta.png

439395672_nowasyg.jpg.6ec306e5c294d73d9f3beddd7b4380cc.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie