Skocz do zawartości

Zablokowane Zasady w motd + czas bana


1337

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcialbym zaproponowac dodanie najwazniejszych zasad serwera w motd, czyli jakie wymogi powinna spelnic osoba dochodzaca do CT oraz przedluzyc czas bana za pchanie sie do CT do 3h, poniewaz jest to denerwujace gdy trzeba upominac dzieci bez mutacji albo bez mikrofonu zeby wyszly z CT, gdy dostana bana na 3h przestrasza sie i wiecej nie beda sie pchac.

Cześć, zapraszam na serwer JailBreak!

 

Kontakt ze mną:

STEAM: oskar5674

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chcialbym zaproponowac dodanie najwazniejszych zasad serwera w motd, czyli jakie wymogi powinna spelnic osoba dochodzaca do CT oraz przedluzyc czas bana za pchanie sie do CT do 3h, poniewaz jest to denerwujace gdy trzeba upominac dzieci bez mutacji albo bez mikrofonu zeby wyszly z CT, gdy dostana bana na 3h przestrasza sie i wiecej nie beda sie pchac.

 

a wiesz co ci ja powiem ? miałem kiedyś jailbreaka i wgrałem tam taki plugin zakz wchodzenia do ct , tzn. dajesz graczowi bana na wchodzenie do ct na ile tam chcesz i on wogóle nie wejdzie , w zależności na ile dałeś bana , ob jak perm to nigdy nie wejdzie , nie ważne czy wyjdzie i wejdzie jeszcze raz to i tak ban zostanie ( ban chyba jak sie nie myle to na nick) , ten plugin co napisałem opis , jest dobry, bo sie nie musisz martwic , że wejdzie i będzie czitował/freekilował itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze.pl >> EliteBaseBuilder >> 80.72.41.98:27044Archiwum"

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie