Skocz do zawartości

Zablokowane Cierpliwy i kamień ugotuje


Rekomendowane odpowiedzi

Imię:Amadeusz
Data urodzenia: Mojżesz wisi mi 3 srebniki.
Nick: WIKARY
Opisz swoją osobę: Spokojny i opanowany jestem człowiekiem radosnym, życzliwym, zawsze chętnie służę pomocą na codzień jestem taksówkarzem w Gdańsku oraz służe w WOT.

Co Cię skłoniło do napisania podania?: Chęc zangazowania się w pomoc oraz rozrost sieci gram na waszych serwerach już długi okres czasu i jeżeli mam okazję pomóc w tworzeniu tej pięknej społeczności z miłą chcęcią dołożł bym swoają cegiełke w tik tonku jest wielki potencjał rekalamowy i można przyciągną dużą rzeszę użytkowników nie tylko tych młodszycha ale i tych starszych.
Dlaczego akurat ty powinieneś zostać menagerem tiktoka sieciowego?: Prowadzę od dłuższego czasu wałsne konto z dostyć dobrymi wynikami zanam trendy wiem jak przyciągnąć większą publike czy to filmami czy nawet samą rekalamą.
Kontakt: https://steamcommunity.com/profiles/76561198173986342/ Proszę o kantakt wyłącznie na steam lub na forum na ti ktoku mam za duzy spam widomości i nie odczytuję tam wiadomości.
Przykładowe Twoje filmy: https://www.tiktok.com/@taxiwikary

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tak

wiek
zawziętość 
dojrzałość
umiarkowanie w jedzeniu i piciu
pobożny
cierpliwy
godny zaufania
dostęp do internetu
obeznany w trendah na  aplikacjach typu tiktok musicaly shazazam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tak

 

+wspaniałe tiktoki borze

+zna się na tiktokach borzych

+znał mojżesza

+chęć w pomocy przy rozsławianiu i rozwoju sieci

+resztę wymienił użytkownik wyżej

SAMCRO.gif

𝕹𝖔 𝖕𝖆𝖎𝖓, 𝖓𝖔 𝖌𝖆𝖎𝖓.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tak

wiek
zawziętość 
dojrzałość
umiarkowanie w jedzeniu i piciu
pobożny
cierpliwy
godny zaufania
dostęp do internetu
obeznany w trendah na  aplikacjach typu tiktok musicaly shazazam

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko wziąć twoje podanie na poważnie, skoro wypełnienie najzwykleszej metryczki jest rozbieżne biorąc pod uwagę twoje pozostałe aplikacje. Tutaj masz na imię Amadeusz, a w podaniu na strażnika JB Kajetan? Wybacz, ale na rangi funkcyjne szukamy osób, którym możemy zaufać, a skoro nasze zaufanie podburzane jest już w samej(!) kwestii imienia, to coś tu jest nie halo. W dodatku aplikując na managera TikToka, fajnie jakbyś miał wyrobioną u nas pewną historię działalności - bez tego nie jesteśmy w stanie zweryfikować twoich umiejętności, zaangażowania oraz systematyczności. Zbuduj w nas poparcie, zacznij od niższej rangi i złóż ponownie podanie - na nic się nie zamykamy. ;) 

 

00e008a4108d88e2a78cc05e08567b46_podanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie