Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie o admina


Rekomendowane odpowiedzi

Nick: P@RY$
Wiek: 12 lutego pyknie mi 22 lata
Doświadczenie (w byciu adminem):  Byłem wielokrotnie adminem na tym modzie aż serwer nie upadł tak wiec doświadczenie mam spore. (Byłem też adminem na innych serwerach typu 4fun, only dd2) Tak więc nic mi obcego.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): Mocne 9
Staż w CS-sie: No będzie z 10lat

Znajomość ZombieModa (W skali 1-7): Oczywiście, że 7
Steam (link do profilu na https://steamid.uk/):  https://steamcommunity.com/id/papysss/
Dlaczego Ty: Ponieważ z tego co wiem to nie ma ani jednego admina i na serwerze jest totalny chaos i samowolka tak więc potrzebna jest osoba która będzie pilnować te dzieci boże na serwerze.

Ja z moim doświadczeniem i stażem na poprzednich sieciach myślę ze nadałbym się na takie stanowisko, choć spędzony czas mam krótki  ale to z dnia na dzień będzie się zmieniać:)
Czas jaki dziennie jesteś w stanie poświęcić na gre: Od 16 jestem w stanie resztę dnia na serwerze być obecny ale wiadomo każdy ma swoje życie
Kontakt: Na forum/ steam  tyle wystarczy według mnie
Link do profilu Tsarvar: (znajdziesz go, klikając tutaj)   Jeśli o to chodzi to jest   https://www.gametracker.rs/player/91.224.117.165:27015/P%40RY%24/
Dofinansowanie serwera 10zł [tak/nie]: Si si (mogę nawet więcej jeśli będzie taka potrzeba)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okres próbny 

 

- Gram na tym serwerze już jakiś czas i ani razu cię nie widziałem.

 

- zerowa rozpoznawalność, masz jedynie 9h na serwerze. Według mnie to zbyt mały staż aby startować na range administratora.

 

+ Wiek

 

+ Składka

 

// 

Cytat
1 godzinę temu, PArys napisał:

na serwerze jest totalny chaos i samowolka

 

Mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź?

Mówiąc chaos masz na myśli boty które w większości mają problem z wykonywaniem celów mapy.

 

 

Kończąc. Na serwerze gra 20 botów, więc myślę że obecnie nie jest potrzebny admin na serwerze gdzie dziennie gra 4-5 osób, jednak nie jest to moja decyzja, więc mogę ci jedynie życzyć  powodzenia.

Edytowane przez EXTREME c(:

Nmc9LHT.pngextreme2.png.f13a3eba30bd2fd8590b0c747a99e3c6.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE

Po pierwsze, grasz na serwerze dopiero od wczoraj. Przy tej okazji zdążyłeś pokazać się głównie lub tylko z negatywnej strony. Zaczepiasz innych graczy na zasadzie  ~~~"zrównam cie z dnem gościu...". Przede wszystkim prowokujesz i nie spełniasz wielu wymagań takich jak: staż na serwerze, znajomość regulaminu, znajomość zasad panujących na serwerze, bezstronność, wysoka kultura osobista i komunikatywność z graczami. Tak na koniec mam subiektywne wrażenie, że podanie poszło nie w tę stronę, co powinno - jest troche przekombinowane pod względem doboru słownictwa i sformułowań oraz po tym co pisałeś na serwerze, uważam, że napisałeś je tylko/głównie w odpowiedzi na podanie "młodego wolfika". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Za.

To prawda że  ma mało godzin, gra od niedawna lecz nie skreślałbym go.

Posiada Steam. -> Jestem zdania że, każda osoba która chce pełnić stanowisko jako admin serwera  powinien mieć swój identyfikator.

Zna regulamin, jest bezstronny i nikomu nie wysyła gróźb jak poprzedni starający się o stanowisko serwera.

Wykonuje cele na serwerze i nikomu nie zwraca uwagi typu -> "A po co to komu potrzebne" 

Widzę go często.

Może dzięki niemu wprowadzi się na serwer trochę równowagi, zwłaszcza że są osoby które stawiają za dużo lm w kampie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie