Skocz do zawartości

Zablokowane Jeżeli Bóg z nami, któż przeciwko nam?


WIKARY

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: WIKARY

Imię: Kajetan
Wiek: 24,5
Dlaczego Ty masz zostać strażnikiem/adminem:  Wydaje mi się, że jestem kompetentną osobą na to stanowsiko ponieważ mam bardzo dlugi staż na serwerze oraz roumiem jego klimat .

Zauważyłem również że w ostanim czase iż pomimo że wielu adminów przebywa na serwie nikt nie reaguje i w przyszłości kanydował bym na Pomocika naszego Wspaniałego Opiekuna zauważłem jego ogrom pracy i zanagażowanie które wkłada o wykonywanej funkcji może go przytłaczać i chciałbym go odciążyć

Chciał bym ożywić troche ten serwer bo ostanimi czasie malik wali w ch**a z konkursami i przywrócił bym wiele zapomnianych konkursów tj. Piątki z Wikarym , Msze organizowane w Niedzele czy tez spowiedzi święte.

Doświadczenie: Na tego typu serwerach od okołu 9 lat, nie raz nie dwa byłem adminem na sieciach które już dawno wymarły.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7/10

Ile czasu spędzasz na serwerze: obecnie aż za dużo
Jak długo jesteś z nami:  Aug 29, 2022 4:00 PM

Link do Tsarvar'a: nie chce mi się tego zakładac https://www.gametracker.com/player/WIKARY/51.83.147.22:27015/

Posiadasz Steam? [tak/nie]: tak

Posiadasz mikrofon? [tak/nie]: tak
Kontakt:

dc/steam/tinder/tiktok

https://www.tiktok.com/@taxiwikary

Dofinansowanie serwera [tak/nie]: tak,dodatkowo oferuję wymianę kół/oguminia na przyszły letni sezon w naszym serwerowym rydwanie jakubka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tak

staly gracz

pracownik dhl polska

kontakt tinder/tiktok

Przez moose` ,

Proszę zmienić na normalne 3 argumenty w podaniu.

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baha wikary no nie wiem myślę że moge byc na tak

+stały bywalec naszego ukochanego jb

+uśmiechnięty, widać chęci w dalszym rozwijaniu serwera
+pracujący i odpowiedzialny

+kontakt na pewno
+chce startować na pomocnika opiekuna
+staż

+doświadczenie

+pełen dystansu i pozytywnego spojrzenia na świat

+aktywność git

+konkursowy

+dodatkowo oferuje wymianę kół/oguminia na przyszły letni sezon w naszym serwerowym rydwanie jakubka 

234.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obliczu obecności osób w administracji, które są znane z nadużywania substancji psychoaktywnych lub podejmowania nieodpowiednich działań seksualnych, wydaje się, że wartościowym dodatkiem byłaby osoba o przynajmniej przeciętnej inteligencji. Taka osoba, jak na przykład wikariusz, miałaby potencjał wzbogacenia poziomu całej administracji. Kto, jeśli nie on, byłby w stanie poszerzyć horyzonty naszej społeczności? Jego niepodważalna bezstronność kontrastuje z zachowaniami niektórych administratorów. Jego obecność na serwerze mogłaby rozjaśnić dzień każdego użytkownika, biorąc pod uwagę, że jest szanowanym księdzem w parafii Imienia Świętej Jolanty. Wydaje się, że świetnie poradziłby sobie na stanowisku, gdzie inni mogą być zdeprawowani przez władzę.

 

Dzisiejszy cytat to:

Urzędnicy są jak książki na półkach biblioteki: im wyżej postawieni, tym rzadziej do czegoś służą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się pytam który gagatek usunął moją wypowiedź, a więc zacznijmy raz jeszcze:

TAK!!!!

+ piątki z WIKARYM to jest to co najbardziej lubimy, fajnie spędzony czas w miłej przyjemnej atmosferze, nie trzeba wychodzić z domu i pić alkohol i zażywać inne zabronione substancje by świetnie spędzić piątkowy wieczór

+ coniedzielne spowiedzi w konfesjonale na jail_kakao_beta i msze święte prowadzone zdalnie wielki PLUS się należy za to

+ myślę, że to co uzbierają jego ministranci (kierat335, ELO) na tace, będzie szło na dofinansowanie serwera, czy wykupienie reklamy dla serwera

Wielki człowiek z wielkim sercem, alleluja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz na okres próbny

+ rozpoznawalny 

+ super ksionc

+ dystans do siebie ma

+ dobry kontakt z graczami

- jak mu sie buntuja to wylacza wszystko :c

+ oferuje wymianę kół 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja jestem na TAK 😎

+ wprowadza patologie na serwer ale tą jakże zdrową i pozytywną o której chodzi na JB ,

+ Ogarnia jak mało kto i jest kreatywny w tym co robi,

+ Opaczności boska by się przydała na ten serwer jak mało gdzie,

- Ma zbyt intymne stosunki ze swoim ministrantem Kieratem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie