Skocz do zawartości

Zablokowane "Do wyjaśnienia na forum"


KapiszonXD

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: KapiszonXD
IP / Steam ID*: STEAM_0 : 1 : 517033811
Admin banujący: NACZELNY PROWOKATOR
Data i godzina otrzymania bana*:  07.02.2024 około 22:20 
Runda: Nieznana mi
Serwer*: Jailbreak
Powód:  ' Do wyjasnienia na forum ' 
Link do demka*http://863122.node33.pukawka.pl/hltv-2402072140-jb_arsenal_a1-1707338400-1707340200.zip
Wycinek z konsoli*:
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : KapiszonXD 
[AMXBans] Powod : ' Do wyjasnienia na forum ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.twojastrona.com 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 517033811 ' 
[AMXBans] Twoje IP : ' 188.47.********' 
Krótki opis sytuacji*: Sam nie wiem o co chodzi ale wyglądało to tak:

Siedzę sobie jak co dzień na JB z myślą że sobie normalnie pogram, nagle administrator "NACZELNY PROWOKATOR" każe mi pobierać jakiegoś anticheata do cs 1.6 pod nazwą "Wargod", z powodem mi nie znanym.

Pierwsze co to mu napisałem że oto ten program mi nie działa z powodu braku połączenia z ich serwerami nawet jeżeli wyłączyłem każdego dostępnego antivirusa.

Dał mi tam troszkę czasu na pobranie znowu tego ponownie to mu napisałem, że nie działa mi ten anti-cheat oraz żeby pomógł mi naprawić ten błąd, i wtedy zignorował moją prośbę o pomoc.

Po otrzymaniu bana napisałem do pewnego użytkownika z serwera który też robi dobrze strefy, a on mi odpisał że też mu ten wargod wywala ten sam error.

Jedyny argument do tej pory admina banującego jest to że "nie potrafię przejść toru na mapie" lub że nie przeskoczyłem raz LJ230 tak jakbym był jakąś maszyną do robienia LJ'tów oraz torów.

Proszę o wypowiedzenie się administratora o nicku @ DG420, któremu dla żartów bądź nie dla żartów, nie wiem jak on to traktował ale udostępniłem mu ekran na discordzie bodajże wczoraj lub przedwczoraj i zrobiłem mu klika stref na prywatnym serwerze z botami oraz wykonałem polecenie o które mnie poprosił.

Drugą osobą którą proszę o wypowiedź jest to @ KIS S, również jest to osoba której pokazywałem jak szybko przedostać się na strefach do GR na mapie jail_ananas o 3 lub 4 w nocy, tak samo siedzieliśmy na discordzie i udostępniałem mu ekran oraz próbowałem go troszkę nauczyć stref oraz podesłałem mu nawet mój config.

A teraz chciałbym spytać się dlaczego szanowny Pan admin "NACZELNY PROWOKATOR", próbował sprawdzać mnie poprzez ten syfiarski program tylko i wyłącznie mnie jak są inne osoby które też potrafią robić strefy a nie potrafią przeskoczyć czasami LJ'ta i to nie ważne jakiego, jest również wiele innych graczy którzy "robią 1000vmaxa 4 strefami przy każdym buncie", nie chcę tutaj mieszać innych osób w te sprawę bez ich zgody więc nie podam ich nicku, ale osoby które grają więcej niż 1 dzień na tym serwerze to raczej będą wiedziały jakie to.

 

Jedyny materiał dowodowy z moimi "autostrefami" który dostałem na chwilę aktualną, bo raczej za to dostałem bana:

 

 

Do powiedzenia mam tylko jeszcze jedno, chciałbym zobaczyć jak "NACZELNY PROWOKATOR" przechodzi każdy tor bezbłędnie oraz przeskakuję każdego LJ'ta od 210 do 260 bez żadnego błędu i udowodni nam że on też nie jest maszyną jak ja która potrafi wszystko. Poniżej zostawiam również niektóre screeny z forum oraz screen z wargoda.

 

Pozdrawiam KapiszonXD

 

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

wargod_błąd.png

4_strefy_i_1000vmaxa_moje.png

EDIT:
Do dodania mam jeszcze tyle że jako że ktoś ma powyżej 700 fps na prawie każdej mapie bo nie mam komputera z drewna oraz jest on dobrze zoptymalizowany, sam sobie spróbuj wziąć rozpęd na tylu FPS i sam zobaczysz o co mi chodzi.

EDIT2: 
Naprawiłem wargoda, nie wyłączyłem jakiejś funkcji w "Kontrola aplikacji i przeglądarki" w Windows Defenderze, @ DG420można jutro nagrać film jak ci go odpalam na streamie na discordzie i wstawisz tutaj dla wiarygodności.

Edytowane przez KapiszonXD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklejam wiadomość od @ DG420bo ma bana. 

Kapiszon udostępniał mi wczoraj swój ekran. Kazałem mu kliknąć pokoleji od f1 do f12 aby zobaczyć czy jakiegoś programu nie ma i nic nie było. Powiedzialem zeby przeskrollowal mi cala konsole od gory do dołu i tez nic nie było. moim zdaniem chlop robi normalne strefy na fpsach. Jedyne co działa na jego niekorzyść to jest to, że nie chce zrobić wargoda. Udostwpniałem mu linka na yt w ktorym wszystko jest pokazane jak zrobic tego wargoda. Mi zadziałało on mowi, ze niby dalej mu wywala ten błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam podobna sytuacje jak kolega z góry. Pewnego pięknego wieczoru czyli 2 dni temu wszedłem na serwer gdzie było późno i było z 5osób w końcu zostałem sam na sam z nim zacząłem go pytać jak tak latać itd. Poszliśmy sobie na discorda i zaczął mnie powiedzmy uczyć, udostępnił mi ekran po to żebym zobaczył jak to wygląda to z jego perspektywy udostępniony miałem ekran czyt. pulpit i cs. Nie widziałem niczego podejrzanego oprócz tego ze ma komputer z NASA i wydaje mi się z mając 1000fps+ i myszkę za 500zł co sam pokazywał można takie strefy uzyskać ale, powiem też że totalnie się na tym nie znam i ciężko mi stwierdzić czy w tamtej sytuacji mu akurat udawało się bez jakiś wspomagaczy ale wyglądało to tak jakby wiedział co robi i to umiał bez nich. Dodam ze nie znałem go wcześniej tylko dopiero przy tej sytuacji rozmawiałem z nim prywatnie co pokazuje mi że chyba nie miało by sensu pokazywać mi jak robić strefy i udostępniać ekran mając jakieś cheaty. Resztę zostawiam administracji 

Edytowane przez KIS S
Przez moose` ,

Post nic nie wnoszący do odwołania.

+0 ostrzeżenie słowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zablokować te sgs na stałe i spokój. Co do sytuacji Naczelny chyba ma za duże mniemanie o sobię i się za bardzo poczuł że jest najlepszym graczem serwera,zejdz na ziemię chłopie i takie uwagi do ludzi na serwerze zachowaj dla siebie że do graczy mówisz że jesteśmy mierni i nie tylko. Bo jeżeli uważasz się za boga gry to gratulacje bo potrafisz zrobić tor i sgs XD  A jeżeli ktoś robi to lepiej od Ciebie to już ban. To pokazuję jaki jesteś zadufany w sobie koleś. Zejdz na ziemię gwiazdeczko serwera jailbreak.

Edytowane przez Stróz Prawa
Przez moose` ,

Post nic nie wnoszący do odwołania.

+0 ostrzeżenie słowne.

Edytowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ El Mafioso proszę o wypowiedzenie się. 

 

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając posty ludzi jak Stróż Prawa coraz mniej się dziwie sytuacji politycznej w kraju od x lat.

Prosiłem Cię o prostą rzecz która zajmuje 2 minuty @ KapiszonXD, twierdzisz że potrzebowałeś pomocy bo ci nie działa i cię zingnorowałem. Prawda jest taka, że od razu powiedziałem ci żebyś wyłączył firewalla ale zamiast tego wolałeś przez 20 minut na serwerze krzyczeć że Ci nie działa i że nie będziesz pobierać spyware'u a żadni niemcy i ruscy nie będą Ci danych kradli. Co się okazało, że wystarczyło wyłączyć firewalla - SZOK! Także nie opowiadaj tutaj głodnych kawałków bo HLTV nagrywa dźwięk i słychać co mówiłeś przez 20 minut. Nie było by żadnego zamieszania gdybyś zrobił co miałeś zrobić.

 

Co do twoich życzeń wobec mojej osoby... Nikt Ci nie każe robić wszystkiego jak robot bo nikt tak nie robi, ale patrząc na clip wyżej który owszem jest trochę zlagowany bo jest wycięty z HLTV może się wydawać jakbyś nigdy w życiu strefy nie zrobił; nie dlatego, że Ci nie wyszedł skok czy coś, tylko nie ma tam żadnego sensu, nie widać żadnej pamięci mięśniowej czy wyczucia a to nie pierwszy tak kiedy to widziałem tylko nie będę całego HLTV przekopywał.

 

Co do wypowiedzi DG420 za pośrednictwem @ osia46 -  To niesamowite, że po kliknięciu 12 klawiszy na klawiaturze i sprawdzeniu konsoli w 1.6 w której nic nie ma nic się nie stało. Zaskoczenie jak na niespodziankową imprezę urodzinową na którą dostałeś zaproszenie.

 

Twoje skany czy to o 1:30 czy 1:40 w nocy możesz sobie wsadzić w kalosze tak się składa, tak samo każdy kolejny moderowany. To jakbyś oczekiwał niezgodności w czasie zapowiedzianego audytu Inspekcji Pracy.

Już pomijam fakt, że na pierwszym i drugim skanie twoje configi się nie pokrywają czyli było mieszane jak w cygańskim garze.

 

Mi to naprawdę wisi czy dostaniesz UB czy nie, miałem Cię wczoraj nie banować ale staram się być konsekwentny wobec swoich słów. Nie dostałeś bana za cheaty tylko za brak wykonanego skanu a to czy dostaniesz UB ,nie dostaniesz UB czy ban zostanie ci skrócony na określony czas zostawiam w rękach osób które są od podejmowania takich decyzji.

 

Mój cały punkt widzenia jest rozpisany wyżej.  Interpretujcie jak chcecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Podsumowując dostałeś bana za brak wykonania wargoda, w regulaminie serwera https://csowicze.pl/topic/78649-cs-16-regulamin-serwera-jailbreak/

nie ma żadnego punktu w którym gracz ma obowiązek o wykonanie w innym wypadku dostanie bana. 

Ban nałożony bezpodstawnie, dostajesz UB. 

 

00e008a4108d88e2a78cc05e08567b46_gracz_odbanowany.png

 

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie