Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Podanie |KRYSTEK||HTRC|


Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: |KRYSTEK||HTRC|

Imię: Krystian
Wiek: 20
Dlaczego Ty masz zostać strażnikiem/adminem: Biorąc moje doświadczenie i zaangażowanie w tą posadę zdaje mi się że był bym odpowiednia osobą na te miejsce.

Nie jestem konfliktową osobą a gdy już naprawdę ktoś wyprowadzi mnie z równowagi to dążę do tego aby opanować sytuację i załagodzić konflikt. Wiem jakie decyzje podejmować wobec graczy na serwerze. 

Doświadczenie: No to zaczniemy tak bywałem już adminem jak i strażnikiem na serwerach typu "JAILBREAK FFA DD2 PB DR ZOMBIEMOD"  I wiem z czym ta posada się wiąże jakie decyzje podejmować i na co zwracać szczególna uwagę jako admin/strażnik .

Mój najdłuższy staż trwał 8 miesięcy na posadzie admina i dawałem z siebie 100% i nie było sytuacji gdzie zawiodłem cały zespół administracji 

więc zdaje mi się że jestem odpowiednią osobą na te oto stanowisko 
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9\10

Ile czasu spędzasz na serwerze: Tak od 2\3 godzin do nawet 5\7 godzin dziennie 
Jak długo jesteś z nami: Grywałem pod innymi nickami ale jak by tak zliczyć całość to z 7\8 miesięcy będzie na spokojnie 

Link do Tsarvar'a:|KRYSTEK||HTRC|, Gracz CS 1.6, serwer 51.83.147.22:27015 (tsarvar.com) Wiem gt nie jest powalające ale jestem w stanie poprawić je w kilka dni 

Posiadasz Steam? [tak/nie]: Tak 

Posiadasz mikrofon? [tak/nie]: Tak 
Kontakt: steam discord facebook Instagram 
Dofinansowanie serwera [tak/nie]: Oczywiście i z chęcią dodam coś od siebie na rozwój forum 

 

Znajomość AMXX:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie

-Nie znasz regulaminu

-Malo kreatywne prowadzenie (dzisiaj cie nawet upominalem jak chciales zrobic katyn)

-Aktywnosc jak wyzej widac

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś głupi. Napisałeś podanie mając fatalny czas gry. Ze względu na ogólne nierozgarnięcie stwierdzam, że znajomość AMXX jest znacząco zawyżana na potrzeby podania. Do tego wszystkiego dodajmy nieznajomość regulaminu (wierze adminom), słabej jakości podanie i brak wizji.
Rekomenduję odrzucenie podania.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ten moment na pewno nie

- napisanie podania mając naganny czas gry

- brak  znajmości większości regulaminu 

- ogólne nierozgarnięcie jest z twojej strony

- prowadzenie nie jest na takim poziomie jaki powinien być 

- pomimo tylu miesięcy to nie wiem, nie zakodowales mi sie za bardzo w glowie jakos i nie wiem co dokladnie wiecej napisac bo nawet tez i nie widzialem cie w sytuacji jakies gdzie bym byl na plus i wiedzial cus wiecej o tobie

- naganna rozpoznawalnosc 

- brak większej wizji 

 

+wiek

-/+ amx, nie wiadomo czy nie zawyżany 

+po rozpisaniu się, może nie przesadne w podaniu ale widać że są jakieś chęci

+bezkonfliktowy

+doświadczenie

-/+ podanie

-/+kultura

 

234.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie