Skocz do zawartości

Zablokowane Prosze o UB JB


MarioHere

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: Mario
IP / Steam ID*:  STEAM_0 : 0 : 460503765
Admin banujący: dino
Data i godzina otrzymania bana*: 26.01.2024   okolo 14.35
Runda: około 3 
Serwer*: Jailbreak
Powód: Czitowanie
Link do demka*http://863122.node33.pukawka.pl/hltv-2401261420-jail_kebab_rollo-1706275200-1706277060.zip
Wycinek z konsoli*: [AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina dino. 
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : Mario 
[AMXBans] Powod : ' Czitowanie ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.twojastrona.com 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 460503765 ' 
[AMXBans] Twoje IP : ' ######### ' 
Krótki opis sytuacji*: przed poleceniami w celi robiłem sobie sgsy, po czym admin dino powiedział że jeszcze raz użyje skryptu dostane bana, na nastepnej mapie w wolnym czasie robiłem sgsy i admin dino powiedział żebym zrobił do tyłu (do tyłu nie zawsze wychodzi). Uznał że mam tylko skrypt do przodu i mnie cofa XD. 

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na serwerze, dino powiedział Ci żebyś zrobił gała do tyłu po czym dostałeś bana. Gdy się go zapytałem dlaczego dostałeś bana powiedział, że gdy robiłeś tą do tyłu wypychało Cię do przodu co jest jedno znaczne z autogs. Gdy rzuciłem okiem na Ciebie faktycznie było to lekko podejrzane. Niestety nie ja Cię banowałem, musisz czekać aż administrator Dino rozpisze demko i ubteam to rozpatrzy.

Byłem na serwerze, dino powiedział Ci żebyś zrobił gała do tyłu po czym dostałeś bana. Gdy się go zapytałem dlaczego dostałeś bana powiedział, że gdy robiłeś tą do tyłu wypychało Cię do przodu co jest jedno znaczne z autogs. Gdy rzuciłem okiem na Ciebie faktycznie było to lekko podejrzane. Niestety nie ja Cię banowałem, musisz czekać aż administrator Dino rozpisze demko i ubteam to rozpatrzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsza mapa

http://863122.node33.pukawka.pl/hltv-2401261345-jb_station5-1706273100-1706275140.zip

16:30 - robi gs'y bez zadnego problemu sie rozpedza

19:00 - to samo bez zadnego problemu gs'uje sobie

21:50 - wychodza gs'y po celi ze go nic nie blokuje, zwrocilem mu uwage 

23:00 - do buntu tak samo kazdy duck wychodzi

23:40 - w celi bezproblemowe gsy

 

2 mapa

http://863122.node33.pukawka.pl/hltv-2401261420-jail_kebab_rollo-1706275200-1706277060.zip

3:40 -  nagłe blokady w gsowaniu po upomnieniu z mapy wczesniej 

5:25 - robi gs'y ale nie wychodza tak jak na poprzedniej mapie

16:50 - powiedzialem zeby zrobil gs'y do tylu, nagle po chwili zaczyna go pchac do przodu 

 

po krotce, na 1 mapie gs'y wychodzily na zawolanie jak robil, po tym jak go upomnialem , nagle na drugiej mapie juz te gsy tak gladko nie wychodzily + patrzenie sie w dol na drugiej mapie, z racji prob robienia gs'ow samodzielnie, a na 1 mapie ekran skierowany tak, ze widzi co sie dzieje na mapie, i nie mialem zadnych watpliwosci, jak mial zrobic gs'y do tylu i nagle dziwnie go zaczelo pchac do przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie