Skocz do zawartości

Zablokowane Top3 Challenge


Do spodu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wychodzę z inicjatywą zmodernizowania konkursu top3 challenge. Zawsze gramy różne modyfikacje klasycznego dusta2 większości map nikt nie zna na żadną z nich nie głosuję. Jako, że nie mamy na naszej sieci servera ffa/4fun/tp czy cokolwiek innego z klasycznych trybów z innymi mapami to moja propozycja jest taka żeby zamiast tych przerobionych dustów dawać też klasyczne mapy csa na konkurs. Myślę, że to fajna odskocznia dla każdego byłaby na tą godzinkę. Dodatkowo fajnie byłoby urozmaicić ten konkurs tylko wiem, że z tym już jest więcej roboty i zrobić np. taki konkurs bez granatów albo bez samych flashy itp.

IMG_3039.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sensie pomysł z mapami niby spoko, ale flash dla mnie to część gry, która powinna być cały czas - tak samo inne granaty.

I jak już te mapy musiałby być choć trochę znane, żeby osoby nie uciekały z powodu mapy.

 

Teraz to nawet niewiadomo czy ktoś będzie w ogóle prowadził to :P.

Edytowane przez flusha33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, flusha33 napisał:

W sensie pomysł z mapami niby spoko, ale flash dla mnie to część gry, która powinna być cały czas - tak samo inne granaty.

I jak już te mapy musiałby być choć trochę znane, żeby osoby nie uciekały z powodu mapy.

Chodziło mi o klasyczne mapy typu nuke, aztec inferno itp. przecież każdy taką mapę zna. A flashe itp. to przecież nie zawsze chodziło mi po prostu o różne warianty rozgrywki, a nie za każdym razem to samo mapa dust jakaś przerobiona i top3, a raz w miesiącu only hs. Swego czasu były też scouty więc to nie problem, a urozmaiciłoby rozgrywkę każdemu. Wiadomo, że każdemu nie dogodzisz i zawsze część ludzi nie będzie to pasowało, ale teraz też narzekają, że po co ten konkurs itp., a i tak grają :P

IMG_3039.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200score tak się zaczynało na zwyczajnych mapach z tego co pamiętam i i tak był problem z tym że ludzie uciekali więc dla mnie nie jest to dobrym pomysłem, granaty etc nie wiem ale dla mnie bardziej granaty cały czas włączone a blokowanie broni na konkurs i przykładowo granie samych pistolow innym razem same pm np. To w tą stronę myślę że coś ciekawego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, `dR. napisał:

200score tak się zaczynało na zwyczajnych mapach z tego co pamiętam i i tak był problem z tym że ludzie uciekali więc dla mnie nie jest to dobrym pomysłem, granaty etc nie wiem ale dla mnie bardziej granaty cały czas włączone a blokowanie broni na konkurs i przykładowo granie samych pistolow innym razem same pm np. To w tą stronę myślę że coś ciekawego 

Wariantów może być sporo, ale pomyśl jak śmiesznie by się grało jakby nie było he grenade na jedną mapę albo flashy przecież to chodzi o to żeby urozmaicić rozgrywkę. Inne mapy już były w nocy zmieniane (ciebie akurat wtedy nie było byku) i normalnie ludzie grali jeszcze się śmiali, że gdzie tu się idzie itp. :D

IMG_3039.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • moose` zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie