Skocz do zawartości

Zablokowane [#3] Starcie światów- .Czika. & DIAMY


Rekomendowane odpowiedzi

 

image.png

Witam w nowym odcinku "Starcia światów"

Poznamy tu poglądy na różne tematy z perspektywy kobiety oraz mężczyzny.

Moi goście: .Czika. oraz 24ZlRj5.pngDIAMY

 

 

 

Co najbardziej irytuje Cię w kobietach/mężczyznach?

.Czika.Najbardziej irytuję mnie to:

- jak myśli, że jest zabawny a tak na prawdę jest wręcz przeciwnie

- gdy myśli, że zawsze ma rację 

- gdy gada głupie teksty w Twoim kierunku, bajeruje i myśli, że zaimponuję xd 

24ZlRj5.pngDIAMY Odpowiem na podstawie doświadczeń z moją kobietą bo ile ludzi tyle przypadków. Z pewnością jedną z mocniejszych irytacji to takie bujanie w obłokach. Ja staram się sprowadzać wszystko do faktów, więc nie przepadam jak ktoś żyję wyłącznie uczuciami/emocjami. Pamiętliwość to też ciężka sprawa jak dziewczyna potrafi wypomnieć Ci coś co się stało 15 lat temu o godzinie 15:32 w czwartek (ja zapominam czy przed chwila piłem wodę). Kobiety z reguły są łatwowierne i dają szybko sobą zmanipulować przez inne kobiety, bądź opinie tłumu. Z autopsji zauważyłem, że nie mają takiego dystansu jak faceci i zwracać uwagę na słowa. Oczywiście na końcu najważniejsze - nie mają :pogplant:

 

Przyjaźń damsko-męskiej? Istnieje?

.Czika. Znam przypadki gdzie taka przyjaźń damsko-męska istnieje. Ale wtedy ta płeć męska jest innej orientacji. Jeśli chodzi tak normalnie to wydaję mi się, że nie ma. Prędzej czy później któraś strona coś poczuję więcej niż tylko przyjaźń. 

24ZlRj5.pngDIAMY Tak i nie... Ja osobiście wierzę co nie oznacza, że faktycznie istnieje bo definicja przyjaźni dla wielu osób może być różna. Miałem przyjaciółki, ale wydaje mi się, że w pewnym etapem znajomości jedna strona oczekuję więcej niż druga. 

 

Uważacie się za osoby tolerancyjne? 

.Czika. Uważam, że jestem osobą tolerancyjną. Nie przeszkadzają mi osoby które mają inną orientację bądź nawet mają inny kolor skóry. To też są ludzie i również jak każdy z nas zasługują na szczęście. 

24ZlRj5.pngDIAMYJa osobiście uważam się, że jestem tolerancyjny. Mam swoje skrajne poglądy, ale one nie przeszkadzają w tym.

 

Czy zgadzasz się z zakazem palenia w miejscach publicznych?

.Czika. Nie zgadzam się.  Sama osobiście palę i moim zdaniem powinno być to dozwolone, ale nie koniecznie wszędzie, również powinny być do tego odpowiednie kosze gdzie można też wyrzucać końcówki papierosa by nie zaśmiecać.  Jeśli chodzi np. o plac zabawach tam stanowczo powinien być zakaz. Jest do tego wyznaczony punkt po za terenem i tyle. 

24ZlRj5.pngDIAMYTak. Trucie siebie i wszystkich wokół. Powinni zdelegalizować palenie.

 

 

 

Dziękuje i zapraszam chętnych <3 

sygna.jpg.113fc4cb2bf798e7b046ef76ef5a2ffd.jpg

Oboje wiemy, że mogłabym rozerwać Cię na kawałki

jednocześnie malując paznokcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, moose&#x60; napisał:

24ZlRj5.pngDIAMYTak. Trucie siebie i wszystkich wokół. Powinni zdelegalizować palenie.

:gigachad:

ringo.png
xd.jpg.0bb1eabc3eaf7fded24fb10f1ed1584a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • moose` zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie