Skocz do zawartości

Zablokowane Utrudnianie gry hardpenis.exe


playdoh

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podejrzanego: hardpenis.exe
Serwer: DD2
IP podejrzanego (komenda amx_ip / status / /ip): STEAM_0:0:20004682
Link do demka: http://872014.hltv2.pukawka.pl/hltv-2401022215-de_dust2_snow-1704230100-1704231540.zip
Podejrzane momenty:

5:43 rzuca smoke na resp tt i biegnie w stronę anarchii
6:57 smokuje resp tt i biegnie na trupa
9:04 rzuca smoke na resp tt i biegnie w stronę anarchii
10:11 rzuca smoke na resp tt i biegnie w stronę anarchii
Opis sytuacji: 
Smokuje resp tt/ciemnię tt by utrudnić grę, musiałem poświęcić czas na napisanie tej skargi więc proszę o dłuższego bana dla toksycznego kolegi:
[ Unranked ] |VIP| *DEAD* hardpenis.exe :  przepocone raczkki mam to mi wypada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Graczu o nicku playdoh najlepszy sniperze na serwerze na kolejne święta kupie ci i wyśle wiaderko żebyś mogł wylewać swoje łzy przez to że ktoś ci smokuje cztery razy respa i nie możesz sobie strzelać z awupki w 25 letniej gierce. Twój pot rozlał mi się na dłonie i jakoś tak wypadły mi te smoki.

 

Smokuje resp tt/ciemnię tt by utrudnić grę, musiałem poświęcić czas na napisanie tej skargi więc proszę o dłuższego bana dla toksycznego kolegi

Mam rozumieć, że twój czas jest cenniejszy od czasu innych graczy ?

 

Tym stwierdzeniem przejawiasz cech narcystycznego i zarozumiałemgo kretyna który whodząć na ffa myśli, że gra eliminacje do EPSa 2009

Na dodatek dodam, że niepokoją mnie twoje przejawy mizoginizmu gdyż któregoś tam dnia zacząłeś denerwować moją dobrą ciocię @ Natalciaa:*** kierując wobec niej chamskie komentarze co do jej wyglądu i głosu gdzie sam nie chcesz pokazać jak wyglądasz chwaląc sie przy tym swoim superhiper mikrofonem pojemnościowym z bassboostem. Na dodatek irytujesz nadmiernym słowotokiem przez mikrofon który owocuje tym iż moja wrażliwa błona bębenkowa się psuje słuchając ciebie.

Polecam się udać do dobrego psychologa albo wyjąć przysłowiowego kija z du*y gdyż dawno nie widziałem tak egocentrycznego człowieka na serwerze.

Dziękuję i pozdrawiam cieplutko Maciuś z onkologii lat 12

 

PS. Zły dział i czytanie ze zrozumieniem się kłania :serce.niebieskie:

Edytowane przez el_autisto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, el_autisto napisał:

Mam rozumieć, że twój czas jest cenniejszy od czasu innych graczy ?

Moja prośba o nałożenie dłuższego bana nie wynika z przekonania, że mój czas jest cenniejszy niż czas innych, nie jesteś "innymi graczami" nawet uwzględniajac Twoje zaburzenie dysocjacyjne tożsamości.
Wynika ona z natury przewinienia, które uniemożliwia adminowi sprawne zareagowanie i danie bana w trakcie rozgrywki zmuszając gracza (czyli mnie w tym przypadku), do poświęcenia czasu w celu rozpisania demka i zaspokojenia potrzeby pozbycia się toksycznego osobnika z rozgrywki. Może o tym nie pomyślałeś, ale nie smokowałeś tylko mi, ale każdemu innemu graczowi z AWP na respie tt. 

Z mikrofonem nie trafiłeś, bo to Samson Q2U, czyli daleko mu do pojemnościowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, el_autisto napisał:

Hej Graczu o nicku playdoh najlepszy sniperze na serwerze na kolejne święta kupie ci i wyśle wiaderko żebyś mogł wylewać swoje łzy przez to że ktoś ci smokuje cztery razy respa i nie możesz sobie strzelać z awupki w 25 letniej gierce. Twój pot rozlał mi się na dłonie i jakoś tak wypadły mi te smoki.

 

Smokuje resp tt/ciemnię tt by utrudnić grę, musiałem poświęcić czas na napisanie tej skargi więc proszę o dłuższego bana dla toksycznego kolegi

Mam rozumieć, że twój czas jest cenniejszy od czasu innych graczy ?

 

Tym stwierdzeniem przejawiasz cech narcystycznego i zarozumiałemgo kretyna który whodząć na ffa myśli, że gra eliminacje do EPSa 2009

Dodam iż niepokoją mnie twoje przejawy mizoginizmu gdyż któregoś tam dnia zacząłeś denerwować moją dobrą ciocię @ Natalciaa:*** kierując wobec niej chamskie komentarze co do jej wyglądu i głosu gdzie sam nie chcesz pokazać jak wyglądasz chwaląc sie przy tym swoim superhiper mikrofonem pojemnościowym z bassboostem. Na dodatek irytujesz nadmiernym słowotokiem przez mikrofon który owocuje tym iż moja wrażliwa błona bębenkowa się psuje słuchając ciebie.

Polecam się udać do dobrego psychologa albo wyjąć przysłowiowego kija z du*y gdyż dawno nie widziałem tak egocentrycznego człowieka na serwerze.

Dziękuję i pozdrawiam cieplutko Maciuś z onkologii lat 12

 

PS. Zły dział i czytanie ze zrozumieniem się kłania :serce.niebieskie:

PS.2 Są promocje w castoramie na wiaderka. Idż sobie kup żeby wylewać w nie łzy i nie zapomnij o chusteczkach kociaku 

Edytowane przez el_autisto
Gracz potrzebuje wiaderka na łzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem przy tej sytuacji. Playdoh zgłaszał mi na u@, że hardpenis.exe utrudnia grę smokami. Widziałem, że coś kombinuje na respie TT ze smoke. Poszedłem na spect i hardpenis.exe akurat miał zbugowany nick na liście nicków specta, nie mogłem go bezpośrednio wybrać. Nie byłem w stanie podejrzeć z pierwszej osoby co robi na początku rundy. Przeklikać PPM/LPM przy pełnym serwie na danego gracza to kwestia kilku sekund- czyli za długo przy mp_freezetime „2”

 

Na free looku podejrzałem kilka początków rund z rzędu. Hardpenis.exe rzucał smoke w ciemnie i rushował mida od razu. Za to nie mogłem mieć zastrzeżeń, dlatego nie kickowałem/banowałem. Za niedługo hardpenis.exe wyszedł z serwa i koniec dramy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, visi0nEer napisał:

Byłem przy tej sytuacji. Playdoh zgłaszał mi na u@, że hardpenis.exe utrudnia grę smokami. Widziałem, że coś kombinuje na respie TT ze smoke. Poszedłem na spect i hardpenis.exe akurat miał zbugowany nick na liście nicków specta, nie mogłem go bezpośrednio wybrać. Nie byłem w stanie podejrzeć z pierwszej osoby co robi na początku rundy. Przeklikać PPM/LPM przy pełnym serwie na danego gracza to kwestia kilku sekund- czyli za długo przy mp_freezetime „2”

 

Na free looku podejrzałem kilka początków rund z rzędu. Hardpenis.exe rzucał smoke w ciemnie i rushował mida od razu. Za to nie mogłem mieć zastrzeżeń, dlatego nie kickowałem/banowałem. Za niedługo hardpenis.exe wyszedł z serwa i koniec dramy.

Dlatego przydałby się plugin mówiący kto smokuje, jak hardpenis.exe biegł ciemnią to już ktoś inny rzucił smoke, te 4 czasówki co dałem rzucał perfidnie by utrudnić widok na środek i biegł gdzie indziej.

 

Cytat

PS.2 Są promocje w castoramie na wiaderka. Idż sobie kup żeby wylewać w nie łzy i nie zapomnij o chusteczkach kociaku 

Podczas otwarcia rozdawali wiaderka za darmo. Skąd w Tobie tyle negatywnych emocji związanych z faktem, że ktoś krytykuje Twoje zachowanie jako toksycznego gracza? Pragnąłeś nawet zostać administratorem na tym serwerze, ale radkovsky słusznie zdecydował o odrzuceniu Twojego wniosku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.5 Przeszkadzania innym w grze jest zabronione.

3.3 Przeszkadzanie innym graczom - BAN 30 MIN

 

 

"visi0nEer :   Prosze przestac trollowac smoke ciemnia TT-utrudnianie gry"

Było ostrzeżenie od admina także daję większego bana.

 

https://csowicze.pl/playerpanel/amxbans/bans/1542/

 

 

image.png

 

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie