Skocz do zawartości

Zablokowane podanie na admina/strażnika


dziwak

Rekomendowane odpowiedzi

nick na serwerze: kierat335.

imię: bartek.

wiek: 11lat.

dlaczego ty masz zostać strażnikiem/adminem: ponieważ g ram w ta gre już troche czasu tak mlodego wieku i myśle ze mugł bym nadawać  się na admina/strażnika.

doświadczenie: 2,5  roku.

znajomość AMXX (w skali od 1-10) :   5-10 .

ile czasu spędzasz na serwerze  :  na serwerze spędzam jak najdłużej  jak tylko mogę.

jak długo jesteś z nami: na jb jestem jakoś 1,5 roku.

link do tsarvar'a  :  poprostu niewiem jak tam sie zaogowac bo tam wszystko dobrze wpisuje a nie działa wiec nie dam wam tego linka.

posiadasz steam tak/nie: tak.

posiadasz mikrofon tak/nie : tak.

kontakt :  nazwa na discord  to kiera5txd.

dofinsowanie serwera tak/nie tak.

i na koniec chciał bym napisać nie wiem dlaczego odrzucili mi podanie ale  sądze że to nie od wieku jak mi mówił opiekun jb ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak.

Też nie rozumiem dlaczego poprzednie podanie zostało odrzucone. Miałeś same na TAK z jednym albo dwoma wyjątkami które pośród tak licznej grupie popleczników nie powinny mieć żadnego znaczenia.

Prawdopodobnie @ MeQustooozazdrości Ci pozycji na serwerze i uważa, że mógłbyś wygryźć go z posady opiekuna za sprawą sprawowanej przez ciebie władzy. 

Tym razem się uda @ dziwak

Przypomnę że shizer w czasie posiadania admina też nie spełniał norm wiekowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, dziwak napisał:

nick na serwerze: kierat335.

imię: bartek.

wiek: 11lat.

dlaczego ty masz zostać strażnikiem/adminem: ponieważ g ram w ta gre już troche czasu tak mlodego wieku i myśle ze mugł bym nadawać  się na admina/strażnika.

doświadczenie: 2,5  roku.

znajomość AMXX (w skali od 1-10) :   5-10 .

ile czasu spędzasz na serwerze  :  na serwerze spędzam jak najdłużej  jak tylko mogę.

jak długo jesteś z nami: na jb jestem jakoś 1,5 roku.

link do tsarvar'a  https://tsarvar.com/player368336-kierat335

posiadasz steam tak/nie: tak.

posiadasz mikrofon tak/nie : tak.

kontakt :  nazwa na discord  to kiera5txd.

dofinsowanie serwera tak/nie tak.

i na koniec chciał bym napisać nie wiem dlaczego odrzucili mi podanie ale  sądze że to nie od wieku jak mi mówił opiekun jb ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no kierat żarty żartami. Rozumiem, że chcesz się pośmiać i popatrzeć jak te trollem Ci dają na TAK. Nie pisz już więcej podań bo nie spełniasz normy wiekowej a intelektualnie zachowujesz się gorzej niż betoniarz, Szymon ł czy Nowakowsky. Jesteś w stanie zwyzywać rodzinę tak o bo Cię zdenerwował. Nie żałujesz sobie słów gdy to robisz. Nie zaśmiecaj więcej forum i poprostu graj na JB. Jakbyś dostał flagi to byś zbanował każdego logo nie lubisz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie