Skocz do zawartości

Zablokowane podanie na admina/strażnika


dziwak

Rekomendowane odpowiedzi

nick na serwerze: kierat335.

imię : bartek.

wiek: 11 lat.

dlaczego ty masz zostać adminem /śtraznikiem: ponieważ gram już w ta grę już od dłuszego czasu i myśle ze nadaje sie na admina albo strażnika.

doświadczenie: minimum 2 ,5 roku.

znajomość AMXX (skali 1-10 ) to 4.

ile spędzasz na serwerze : na serwerze spędzam jak najdłużej.

 

jak długo jesteś z nami: z  wami jesteś jakoś od  1,5 roku.

link do tsarvar'a : niestety nie wiem  co to jest  bo mam tylko 11 lat : ( .

posiadasz steam tak/nie : tak posiadam steam .

posiadasz mikrofon tak/nie: tak posiadam mikrofon.

dofinansowałeś serwer tak/nie: tak dofinansowałeś serwer.

Edytowane przez KIK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na tak

 

+ wiek

+ podanie

+ kontakt telefoniczny 

+ szybki kontakt

+ kierat

+ staz

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na miejscu administracji serwera nie zastanawiałbym się brałbym jak świeże bułeczki.

+ Ogarnięty 

+ Kulturalny 

+ Chętny do prowadzenia w policaj

+ Kasiora (bogaty chłop)

 

cry2.png.feb365024a384e477dc8167bd7e9441e.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Jak te coś będzie  w administracji to poziom jeszcze bardziej spadnie pozdrawiam serdecznie XD

Przez Gangsta,

Wypowiedź w podaniu bez podania 3 argumentów.//Ostrzeżenie słowne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Przez Gangsta,

Wypowiedź w podaniu bez podania 3 argumentów. //+1

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z najwyższą estymą i głębokim przekonaniem rekomenduję kierat335 na stanowisko administratora. Ten młody człowiek, mimo swej młodej metryki, wykazał się niezwykłą dojrzałością, profesjonalizmem i zaangażowaniem w sprawy serwera. Posiada wszelkie niezbędne atrybuty, aby zostać doskonałym administratorem i przyczynić się do dalszego rozwoju i sukcesu naszej społeczności.

Kierat335 posiada erudycję na temat funkcjonowania serwera i jego różnorodnych komponentów. Jest biegły w znajdowaniu i rozwiązywaniu problemów, a także w identyfikowaniu i naprawianiu usterek. Ponadto, kierat335 posiada doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, co pozwala mu na efektywne współdziałanie z innymi użytkownikami i administratorami.

Co więcej, kierat335 wykazał się niezwykłą odpowiedzialnością i poświęceniem dla serwera. Zawsze jest chętny do pomocy innym użytkownikom i nigdy nie waha się poświęcić swojego czasu, aby rozwiązać problem lub odpowiedzieć na pytanie. Jest również bardzo aktywny w organizowaniu wydarzeń i inicjatyw na serwerze, co przyczynia się do jego rozwoju i wzrostu.

Jeżeli kierat335 jest w CT, bezwzględnie przestrzega regulaminu. Jest świadomy swojej odpowiedzialności i zawsze działa w najlepszym interesie serwera.

Mając na uwadze powyższe, jestem przekonany, że kierat335 będzie nieocenionym uzupełnieniem zespołu administracyjnego. Jego wiedza, umiejętności i zaangażowanie pozwolą mu na efektywne wykonywanie obowiązków administratora i przyczynią się do dalszego rozwoju i sukcesu serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak

 

Przerasta pół administracji inteligencją, ogarnia co się dzieje na jb i jest aktywny. Nie boi się hejterów którzy mu zazdroszczą i ma mocniejszą psychikę od większości starszych graczy.  Oczywiście 2,5 letnie doświadczenie również na plus dla jego kandydatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jestem na NIE , dlaczego?

1. Wiek - wiek to tylko liczba ale 11 lat to zdecydowanie za mało

2. Dojrzałość - brak dojrzałości przede wszystkim emocjonalnej mogło by doprowadzić w niektórych sytuacjach do nieładu na serwerze ,

3. Kultura - mimo że kierat e dużym stopniu jest prowokowany to sam nie raz prowokuje lub nawet bez prowokacji potrafi obrazić kogoś od tak, owszem większość adminów na serwerze nie ma nienagannej kultury więc kolejny nam taki nie potrzebny ;)

4. AMX- on podaje 4 ale nasuwa się pytanie jak, skoro on nie ogarnia jak wkleić link do tsarvar'a????

 

 

PS. Admini którzy wypowiadają się na tak pod jego podaniem powinno dostać -1 za celowe działanie na szkodę serwera. Doprowadzając do tego by kierat miał admina szkodzą tylko serwerowi i pokazuje poziom podejścia do admina czyli " Mam admina dla beki i zabawy , a nie do celów do którego admin został stworzony".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie