Skocz do zawartości

Zablokowane prośba o ub dla randomów


kolaj8

Rekomendowane odpowiedzi

moje pytanie na temat banów które poszły dzisiaj tzn "obraze admina" nie lecieli po rodzicach ani nic w tym rodzaju ale po prostu chyba zwyzywali mistrza z tego co pamiętam imo jak dla mnie bany są do skrócenia bo:

  • obrażanie admina/grożenie - [Ban 1 godzina - Ban 1 dzień]

image.png.ad1332d75d53edfe864886d72eb8c10e.png

to jest imo przesada, żeby nie było ze to któryś raz czy coś to bans tego nie potwierdza.

image.png.5a3a6ec2cb764b00938a364e28bef3f8.png

image.png.975cb9b36a4504001307afd508cb739c.png 

image.png.dcb828c5d0454dc17f3c9313ffb32bd3.png

Na wstępie chce ci pogratulwać mequsto - od mojej skargi naprawdę się poprawiłeś.

 

 

Ale

 

Skoro piszesz takie rzeczy to czemu nie reagujesz? pamiętajmy że nasze grono strasznie maleje cs 1.6 to nie jest pierwszej młodości gra :D

 

 

 

 

ps. sam nie jestem święty ale tydzien przesada dla mnie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten jedyny mądry o ile się nie mylę nie dostał pierwszego takiego bana a pierwsze co zrobił jak wszedł na serwer to zaczął jechać. 

Ten drugi dostał tego bana w sumie z du*y i już na serwerze chwilę po fakcie była mowa żeby mu @ KIKskrócił bana do 3h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny mądry po wejściu sadził się do mnie a ja miałem w du**e jego zaczepki bo zjadam takich na śniadanie. Mistrz od początku sam zaczął zwracać mu uwagę po czym gdy gracz napisał do niego, że jest pi*dą to z buta dostał bana na tydzień HAHAH. Niezrozumiałe jest dla mnie podejście administracji do takich spraw - nieraz sami podpuszczali do robienia dymów i cisnęli bekę a teraz nagle zaciekle walczą o kulturę podczas gdy sami potrafią walić obelgami na lewo i prawo. Nie jestem przeciwnikiem patologii ale odrobina honoru w tym wypadku by się przydała :)

Edytowane przez paplo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, El Mafioso napisał:

Ten jedyny mądry o ile się nie mylę nie dostał pierwszego takiego bana a pierwsze co zrobił jak wszedł na serwer to zaczął jechać. 

Ten drugi dostał tego bana w sumie z du*y i już na serwerze chwilę po fakcie była mowa żeby mu @ KIKskrócił bana do 3h.

Nie wiem nie znalazłem innych banów w bansie chyba że pod innym nickiem :/

Ale still ban na tydzień? To nie są czasy 2k10-15 gdzie mogłeś permować za głupotę a na jego miejsce pojawiało się 10 innych ns

 

2 godziny temu, paplo napisał:

Niezrozumiałe jest dla mnie podejście administracji do takich spraw - nieraz sami podpuszczali do robienia dymów i cisnęli bekę a teraz nagle zaciekle walczą o kulturę podczas gdy sami potrafią walić obelgami na lewo i prawo. Nie jestem przeciwnikiem patologii ale odrobina honoru w tym wypadku by się przydała :)

Trochę ta czekam na decyzję @ KIK @ZoFB3RB.png snuffy i @ MeQustooo

 

Edytowane przez kolaj8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, paplo napisał:

Jedyny mądry po wejściu sadził się do mnie a ja miałem w du**e jego zaczepki bo zjadam takich na śniadanie. Mistrz od początku sam zaczął zwracać mu uwagę po czym gdy gracz napisał do niego, że jest pi*dą to z buta dostał bana na tydzień HAHAH. Niezrozumiałe jest dla mnie podejście administracji do takich spraw - nieraz sami podpuszczali do robienia dymów i cisnęli bekę a teraz nagle zaciekle walczą o kulturę podczas gdy sami potrafią walić obelgami na lewo i prawo. Nie jestem przeciwnikiem patologii ale odrobina honoru w tym wypadku by się przydała :)

Znajdź gdzieś demko albo screeny jakieś czy coś gdzie podpuszczam/wyzywam graczy na chacie/mikrofonie to wtedy ustosunkuję się do twojej wybitnej odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim tempie banowania serwer zaraz bedzie stał pusty, polecam sie wstrzymac z rozdawaniem banow na prawo i lewo szczegolnie tych na tydzien :---] jezeli kogos az tak rażą wyzwiska w internecie to polecam wylaczyc komputer i wyjsc na zewnątrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, MistrZu1 napisał:

Znajdź gdzieś demko albo screeny jakieś czy coś gdzie podpuszczam/wyzywam graczy na chacie/mikrofonie to wtedy ustosunkuję się do twojej wybitnej odpowiedzi.

 

Nie jestem detektywem żeby szukać demek, do tego wystarczy resztka godności bo nie wszyscy z waszej strony są święci. Między innymi akcje kierata, rzulfia i reszta gdzie była jechanka, kto miał widzieć to widział a uciekanie od tego nic nie zmieni. Twoje ustosunkowanie jest zbędne bo nie odpowiesz mi niczego nowego, nicków nie użyłem. Zbanowałeś gracza na tydzień bo napisał do Ciebie jedno zdanie - do tego sobie odpowiedz. KIK doskonale wie, że czysty nie jestem ale przynajmniej zawsze atakuje tych, z którymi można sobie na to pozwolić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra teraz się zdenerwowałem nie wiem kto skracał te bany ale czy możecie się zastosować do taryfikatorów w waszym regulaminie ok ok? przypominam do jasnej anielki ze graczy cs 1.6 ubywa nie przybywa zresztą sam snufy mowil zeby za czity typu flat nie banować pernamętnie - ja banowalem na dzien POZA TYM kur*a MAC PO COŚ WESZLA TA JEBANA BLOKADA NA CZAT CHYBA CO NIE? - moge dostać nawet i perma po tych slowach ale kur*a @KIK ogarnij sie prosze 

image.png.2bac12cf0d82dd0840c85d20ed31bcb8.png

to nie złe skrócenie bana z tygodnia na 3 dni :)

 

Lecimy dalej

image.png.867c3471dd6815ee7382ed993f116109.png

szymon co prawda nie idealny gracz ALE ban na 7 dni?

 

 

@ZoFB3RB.png TheProShizer zbanowany na 3 dni? nie wiem banujecie najbardziej aktywnych graczy zeby zostaly wam same afki?

 

 

 

image.png.fea3d326f8f832cbaf4719c066086949.png

Tu po częsci rozumiem ale still 1 tydzien ?

 

 

 

 

 

PS dowiedzialem sie o jakiejś nowej taryfikacji banów niewidocznych dla graczy bez rangi.  Wiec zacytuje regulamin KTÓRY JEST DOSTEPNY DLA NAS

 " 

**Zastrzegam sobie prawo do zmiany regulaminu i jego aktualizacji w dowolnym momencie.

***Nowe zasady i aktualizacje wprowadzone do regulaminu wchodzą w życie od zaraz, a gracze i admini będą mieli tydzień na oswojenie się z nimi.

 

 

 

    GDZIE TE ZMIANY?

Edytowane przez kolaj8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banowani są gracze którzy robią nic innego jak tylko syf na serwerze. Normalny gracz który się nie wyzywa z innym może już spokojnie grać. Po za tym ile można banować na dzień jak to nic nie daję w tych przypadkach.

Edytowane przez KIK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie