Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na Kierata v12.


1_BETONIARZ_1

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: 1_betoniarz_1


Nick oskarżonego:  kierat335


IP/SID oskarżonego: STEAM_0:0:702759487


Data i godzina zdarzenia: od 18:05-18:16 


Dowody: Opis sytuacji:  Witam!
Nie chce się powtarzać ale niestety muszę. A mianowicie dotyczy to Kierata. Kierat nie dość, że mnie prowokuje to jeszcze jawnie obraża jak chce i kiedy chce. Admini nie reaguja na jego zaczepki mimo iz pisze o tym glośno i wyraźnie. Oczywiscie mi puszczaja nerwy i to ja dostaje bany mimo i ze on mnie prokowuje/obraza/wyzywa. Brak szacunku i kultury ze strony gracza jest tak rażący, że łamie każdy punkt regulaminu dotyczący kultury. Obraził też mnie , że jestem gejem a mnie to bardzo uraziło i proszę o bana dla niego na minimum 1 dzien. Ponizej wysylam dowody.                                                                                  

obraz_2023-12-28_185925680.png

image.png

image 5.png

image 4.png

obraz_2023-12-28_190139348.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twoje skargi są tyle warte co zeszłoroczny śnieg. dałeś ssy wyjęte z du*y,  wrzuć też ssa z consoli co pisałeś wcześniej na kierata i innych xd

na pierwszym ss w 5 linijce parapet zadał ci ważne pytanie więc proponuje żebyś odpowiedział twierdząco i się do tego zastosował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie, to betoniarz dziala na szkode serwera i trzeba go zutylizowac, sami prowokujecie kierata, a pozniej wylew na forum, a ty sam kazdego prowokujesz i pozniej placzesz ze cie banujemy, w sumie twoja historia banow mowi sama za siebie 

betoniarz.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jesteś pierwszy do prowokowania innych, jak czytam co piszesz to czuje jakbym cofał się w rozwoju ale po prostu staram się to ignorować ale w momencie kiedy ty prowokujesz i potem w dodatku piszesz skargę ( nawet na twoich nic nieznaczących ssach mozna wywnioskować że taka akcja miała miejsce bo parapet ci zwracał uwage ) to już jest przesada. Zacznij sam od siebie przestań tworzyć gó**o burze na serwerze i przestań zachowywać się gorzej od 11 letniego kierata. Kik sam przyznał w poprzedniej skardze że był świadkiem prowokacji kierata przez pół dnia a potem wielkie oburzenie że on wam odpowiada.

00e008a4108d88e2a78cc05e08567b46_skarga_

439395672_nowasyg.jpg.6ec306e5c294d73d9f3beddd7b4380cc.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie