Skocz do zawartości

Zablokowane Zachowanie


Stróz Prawa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,chciałym poruszyć temat który się dzieje na serwerze. Mianowicie wiekszość serwera obraza jednego gracza który nazywa się Kierat. Naprawdę to wam sprawia taka frajdę ?  Ze musicie co chwile jechać po nim ? Jeszcze rozumiem raz na dzień sobie z niego posmieszkować ale notorycznie ? Nie znudzi sie wam to ? Byliscie gnębieni w szkole ze przez internet znalezliście sobie ofiare i go wyzywacie i osmieszacie ? Ja przychodzę sobie pograc w spokoju na JB i nie chce mi sie słuchać ciągłego obrażania. Tolerowałem duzo,naprawde dużo ale sytuacja która miała miejsce dzisiaj na mapie Jail_facebook przelała juz szalę goryczy. Po krótce  rozpisze demko z tej mapy i zaistniałej sytuacji

 

Mapa Jail_Facebook

CT rozpoczyna zabawe w sąd  i wiadomo podaje sie powod za ktory "siedzisz"

 

11:09 - Gracz Grednol został poprszony i wezwany na sad, CTek zapytał sie za co siedzisz a on ze za niewinosc bo wyr***em matke kierata.

 

11:40 kolejny gracz i ta sama sytuacja.. obrazanie po matce..

 

12:00 gracz Kogucik za co siedzisz?  za zgwłacenie ojca kiertata... 

 

 

http://863122.node33.pukawka.pl/hltv-2312281626-jail_facebook-1703777160-1703779080.zip

 

Dalej mi sie nie chce rozpisywać administracje prosze o ogladniecie tej sytuacji bo naprawde jest ona bardzo przykra ze takie bydło jeszcze ma prawo głosu na serwerze. Gracz CT Kacper_ulany tez powinien zostac pociagniety do odpowiedzialności poniewaz to on wymyslił ta zabawe a nie zareagował na to ze ludzie wymyslili sobie powod za który siedza.

 

Oczywiscie Kierat też swoim zachowaniem pokazuje sie z bardzo złej strony i widać brak kultury ale wezcie pod uwage wiek kiarata a wasz wiek,jednym słowem wstyd i tyle. O co prosze ? Prosze aby wkoncu zostały podjęte kroki przez administracje JB aby zazegnać raz na zawsze to głupie przyzwyjaczenie ze duża cześć osob obraza kierata i to co napisałem  również działa w dwie strony ze kierat tez obraza innych. Mam nadzieje ze podjęte kroki przez administracje beda bardzo surowe za obrazanie rodziny jak w zaistniałej sytuacji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy ale jak mają być pociągnięte jakiekolwiek konsekwencje jak admini sami jadą po kieracie jak nie powiem po czym? Sami mają się banować nawzajem? Raczej nie możliwe! +1 za to że napisałeś skargę ale moim zdaniem nic z tym się nie stanie, jedynie co to możesz próbować go bronić na serwerze i "spamować" u@ w razie nadużyć słownych lub pisemnych w stronę kierata ale to raczej też nic nie pomoże ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich tu zebranych chętnie wypowiem się na temat dzieciaka " Kierat". Zacznijmy od prostych aspektów tej sytuacji

OBRAZANIE INNYCH GRACZY:

Pragnę poruszyć kwestię wyzywania kierata w CT innych graczy, sytuacji jest wiele i każdy kto gra reguralnie może potwierdzić owe sytuację mianowicie gdy kierat jest w CT zaczyna innych obrazac tutaj cyt. " Gleba cwelu:" " Pocwicz" " Zamknij pizde" " Ulany fra**r spierdala" " Ale fra**r".

Można tutaj przytoczyć wiele innych cyt. dotyczących wyzywania przez kierata innych graczy, oczywiscie mówimy tutaj tez o wyzywaniu rodziny. Nic dziwnego potem, że sam jadę kierata jak mnie rano zaczyna wyzywać ( dzisaj rano) to potem sie dziwi, że go cisnę.

PCHANIE SIĘ DO CT:

Kierat pcha się do CT, wręcz przepycha się łokciami tylko po to aby być w CT i za trzy rundy mówić cyt. " admin pomóż" " naczelny chyba do ct". Kierat nie jest mile widziany w CT przez swoje zachowanie i prowadzenie ( tzn. lj, wieza, laserki, kz i to cały czas przez jego prowadzenie na każdej mapie). Warto zaznaczyć piskliwy i wręcz wkurwiający głos który mnie osobiscie irytuje gdy za bardzo sie poczuje.

ZACZYNANIE KŁOTNII ORAZ OBRAZANIA:

Dzieciak najpierw wyzywa, potem zaczyna płakać gdy gracze go wyzywają, administracja na to nie reaguje gdyż wiadomo, że to on zaczyna, a gdy już naprawdę sytuacja była napięta to przecież były bany i muty to nie rozumiem o co chodzi, dzieciak sam sie pcha w dyskusje tylko po to aby potem " ADMIN REAGUJ" " JBC ADMINISTRACJE" " NIEZLA REAKCJA" nie rozumiem, skarga na zachowanie na mapie facebook gdzie osobiście byłem w CT i wiem, że Kierat wepchał się do CT co się nie spodobało  graczom więc zaczeły się wyzwiska w jego stronę. Wystarczy spojrzeć na jego zachowanie przez ostatnie kilka dni.

PODSUMOWANIE:

Podsumowując, sytuacja z graczem o pseudonimie "Kierat" wydaje się być problematyczna z kilku powodów. Po pierwsze, często obraża innych graczy w trakcie rozgrywki, używając wulgaryzmów i wyzwisk. To negatywnie wpływa na atmosferę w grze i może prowadzić do konfliktów między graczami.

Po drugie, Kierat notorycznie pcha się do obszaru CT, co jest uznawane przez innych graczy za irytujące i niemile widziane zachowanie. Jego styl gry, obejmujący różnego rodzaju akcje.

Dodatkowo, Kierat wydaje się być impulsywny i skłonny do rozpoczynania kłótni, choć sam potrafi być oburzony, gdy ktoś podczas  gry odpowie  mu w podobny sposób. W sytuacjach konfliktowych często woła o interwencję administracji, co jednak nie zawsze jest rozwiązaniem problemu.

Na Temat Kierata można dłuzej się rozpisać i szukać demek ale nie ma sensu  skoro. Jest skarga bo on to taki biedny :(( Pozdrawiam serdecznie 

 

 

 

 

@ Stróz Prawaty chyba jesteś jakiś... Oczywiście, że mam ubaw w trzy du*y jak chłop co mnie rano nawyzywał zaczyna coś do mnie mówić i pchać się do CT wspominałem o tym. Sam Kierat ciśnie po rodzinie więc chyba jesteś jakiś przygłupi pisząc takie kocopoły. Co ma sytuacja " ojoj 10 osób Cię obraza co zrobisz??" Na takie wyzwiska trzeba sobie zasłużyć.

Edytowane przez Kacper_ulany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kacper_ulany napisał:

Witam wszystkich tu zebranych chętnie wypowiem się na temat dzieciaka " Kierat". Zacznijmy od prostych aspektów tej sytuacji

OBRAZANIE INNYCH GRACZY:

Pragnę poruszyć kwestię wyzywania kierata w CT innych graczy, sytuacji jest wiele i każdy kto gra reguralnie może potwierdzić owe sytuację mianowicie gdy kierat jest w CT zaczyna innych obrazac tutaj cyt. " Gleba cwelu:" " Pocwicz" " Zamknij pizde" " Ulany fra**r spierdala" " Ale fra**r".

Można tutaj przytoczyć wiele innych cyt. dotyczących wyzywania przez kierata innych graczy, oczywiscie mówimy tutaj tez o wyzywaniu rodziny. Nic dziwnego potem, że sam jadę kierata jak mnie rano zaczyna wyzywać ( dzisaj rano) to potem sie dziwi, że go cisnę.

PCHANIE SIĘ DO CT:

Kierat pcha się do CT, wręcz przepycha się łokciami tylko po to aby być w CT i za trzy rundy mówić cyt. " admin pomóż" " naczelny chyba do ct". Kierat nie jest mile widziany w CT przez swoje zachowanie i prowadzenie ( tzn. lj, wieza, laserki, kz i to cały czas przez jego prowadzenie na każdej mapie). Warto zaznaczyć piskliwy i wręcz wkurwiający głos który mnie osobiscie irytuje gdy za bardzo sie poczuje.

ZACZYNANIE KŁOTNII ORAZ OBRAZANIA:

Dzieciak najpierw wyzywa, potem zaczyna płakać gdy gracze go wyzywają, administracja na to nie reaguje gdyż wiadomo, że to on zaczyna, a gdy już naprawdę sytuacja była napięta to przecież były bany i muty to nie rozumiem o co chodzi, dzieciak sam sie pcha w dyskusje tylko po to aby potem " ADMIN REAGUJ" " JBC ADMINISTRACJE" " NIEZLA REAKCJA" nie rozumiem, skarga na zachowanie na mapie facebook gdzie osobiście byłem w CT i wiem, że Kierat wepchał się do CT co się nie spodobało  graczom więc zaczeły się wyzwiska w jego stronę. Wystarczy spojrzeć na jego zachowanie przez ostatnie kilka dni.

PODSUMOWANIE:

Podsumowując, sytuacja z graczem o pseudonimie "Kierat" wydaje się być problematyczna z kilku powodów. Po pierwsze, często obraża innych graczy w trakcie rozgrywki, używając wulgaryzmów i wyzwisk. To negatywnie wpływa na atmosferę w grze i może prowadzić do konfliktów między graczami.

Po drugie, Kierat notorycznie pcha się do obszaru CT, co jest uznawane przez innych graczy za irytujące i niemile widziane zachowanie. Jego styl gry, obejmujący różnego rodzaju akcje.

Dodatkowo, Kierat wydaje się być impulsywny i skłonny do rozpoczynania kłótni, choć sam potrafi być oburzony, gdy ktoś podczas  gry odpowie  mu w podobny sposób. W sytuacjach konfliktowych często woła o interwencję administracji, co jednak nie zawsze jest rozwiązaniem problemu.

Na Temat Kierata można dłuzej się rozpisać i szukać demek ale nie ma sensu  skoro. Jest skarga bo on to taki biedny :(( Pozdrawiam serdecznie 

Napisałem ze skarga tyczy się tak samo do kierata jak do innych osób. Nie napisałem też ze kierat jest biedny ale postaw sie w sytuacji gdy obraża Cie 10 osób a Ty jestes sam? A uwierz mi że nakręcacie kierata do takiego zachowania ale no przecież nie wpadniesz na to .. bo po co.  Skarga napisana dlatego ze było jechana po ojcu i matce a Ty miałeś z tego ubaw po pachy, moze nawet juz portki mokre bo smiechom nie było konca,nie ? A jako CT powinieneś zareagowac bo chyba nie tak powinna wygladac gra w SAD, ale administracjia sama oceni po ogladnieciu demka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, 1_BETONIARZ_1 napisał:

Sam nie jestem swiety ale to co robia czasem admini z kieratem , a przede wszystkim XMRL to jakieś żarty. Admin powinien być przykładem a nie prowokowac i nakręceć serwer na kierata

28.12.2023 rok godzina 17:52 sam kierat przyznał że nigdy go nie zwyzywałem/nakręcałem nikogo na niego daj przynajmniej 1 demko, w którym obrażałem lub namawiałem kogoś żeby go wyzywał jestem zawsze tym który go broni kiedy wy go wyzywacie jak prowadzi ZA POMÓWIENIA W KRYMINALE JEST CZŁONEK DO ODBYTU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobisice jestem na nie

 

za kazdym razem jak wchodzisz do ct to sa srogie bunty i ludize sie buntuja 

a poza tym nie masz mikrofonu jak prowadzisz

:)

 

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam przy tej sytuacji i to była zabawa gdyby kieratowi to przeszkadzalo mógłby zgłosić to na u@, nie zgłosił więc mu to najwyraźniej nie przeszkadzało grał sobie dalej, gracze sie bawili, tak teraz patrzeć rzeczywiście przesadzili ale wtedy sie tak na to nie patrzalylo, gracz mlody papito jak juz przesadzil dostal muta na mikrofon a inni dostali upomnienie napisane przeze mnie na czacie żeby juz przestali, nie chcialam ich banować bo było mało graczy na serwie kończyło sie zazwyczaj mutem, podczas tej zabawy przez chwile byłam afk to tez wszystkiego nie widzialam/słyszałam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też gram, wiem jaka jest sytuacja, nie bójcie się skarg jak się ban komuś należy to go dajcie. Co do kierata to faktycznie przy mnie nikogo nie zwyzywał prawie cały dzień był prowokowany. Proszę o zwrócenie uwagi na kulturę na serwerze, już nie wiem który raz. Jak grochem o ściane co do niektórych. 

Zrobię temat w dziale admina, temat kultury zostanie poruszony.

Edytowane przez KIK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie