Skocz do zawartości

Zablokowane Tibia 50 lvl w 100 dni


ProEloKasztan

Rekomendowane odpowiedzi

Poradnik Napisał rav111

 

Poradnik opisuje jak szybko expic na bocie żeby wbic 50 lvl w miesiąc troszke poskilowac i 100lvl wbic w 20 dni. Czyli 100lvl prawie w 50 dni

Więc zaczynamy 
1.Rokgard 
→zaczynającz z 2 lvl i mając 2 meaty w bp udajemy się do minohel po zbroje i bron najlepiej udac sie z grupką, lecz samemu terz damy rade, oczywiscie nieatakujemy potforów bo niezadamy im najmniejszego ciosu. Sprawdzamy kazdego potfora czy niema w nim zadnej tarczy czy zbroi gdy mamy juz eq wbijamy na forum ngbot.pl i szukamy wtp na raty i puszczamy tam bota dopuki niewbije nam 8 lvl i niebędzie posiadał 1k w plecaku 
mnie to zajmuje jakies 5-8h 

2.Początki 
Dobra jesteśmy na mainie oczywiście w Thais mamy szajską zbroje i 1k w plecaku 
kupujesz 2 poty w sklepie reszte odkładaj do depo i udaj się na trole w thais naskilowac 25 skila polecamaxa zajmnie ci to jakies 10-15min gdy mamy juz 25+ skila udajmey się do ab' na największe respowisko troli na facu i znowu odwiedzamy nasze forum w poszukiwaniach wtp na trole w ab' bocimy tam do 15-20lvl bocąc tam powinienies nazbierac ponad 5k zaco kupisz podstawową zbroje czyli dwarven shieldjakies 200gp plate legi 700gp bras armor zostaw dobry jest na poczatek. 

3.Super expowisko 
→Więc mamy juz zbroje i broń którą dostaliśmy na począdku kupujemy 5 potów, 3 bp na kase i udajemy się na fibulę pamiętajcie zeby wziąśc 800gp na klucz, szukamy wtp z rotwormami na fibuli i bocimy tam do 35lvl bocąc tu wylocisz z jakies 2-4 cc więc to troszkę duzo kasy, gdy wbijesz 35lvl kup knight armor, dragon shield, pirate botsy, knoght axe, p legi zostaw, i zrób DT questa na crown helemt a noble armor sprzedasz jakiemus nobkowi. 

4.Ghule w thais 
→Mając juz zbroje udajemy się na expowisko na którym będziemy siedziec juz do 100lvl 
znajduje się one na północ od thais "Mount sternum" jest tam praktycznie wszystko ;) 
na forum ngbot.pl niema jeszcze wtp na ghule więc robimy sami ale tylko na poziomie -2 i -3 tam lajtowo bocimy do 50 lvl ja tam nazbierałem ponad 10cc . 

5.Skilowanie 
→Co do skilowanie to zalezy czy świat pvp czy non-pvp 
na pvp skilowanie tylko na monku, lecz gdy gramy na non-pvp to musimy się zadowolic slimami na forum jest skrypta "slime treiner" która atakuje przywołane slimy a natke pozostawia przy zyciu, skilowac nietrzeba zaduzo wystaczry 75+ 

6.Przygotowywanie się do expienia 
→Mamy 50lvl skile 75+ Teraz czas na dobre eq masz ogromnie duzo kasy więc mozesz pozwolic sobie na Royal helmet, DSM, G legi, Demon shield, buty zostaw bo masz dobre, broń tezr zostaw dopiero po 60 lvl kup Heroic Axe 
po zakupie eq sprzedaj stare bo troszke mało kasy masz przynajmniej umnie tak było. 

7.Cyklopy only 
→Teraz mając super eq dobe skile udajemy się znowu do "Mount sternum" ustwaniamy bota tylko na poziomie -1 i bocimy tam do 100 lvl exp poleci bardzo szybko kasa jeszcze szybciej ja gp za eq odrobiłem w 7 dni ;) ZYCZE POWDZENIA 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

67196739254252100282.png

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

 

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie