Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na gracza youknowswho


Stróz Prawa

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:  Chce pozostac anonimowy


Nick oskarżonego: youknowswho


IP/SID oskarżonego: nie posiadam


Data i godzina zdarzenia: 23.12.2023 17:40


Dowody: Opis sytuacji: Kiedy na serwerze rozpoczął sie killday to gracz CT straznik o nicku youknowswho, utrudniał grę 20 paru terrorystom. Poprzez na poczatku killday specjlanie zamknał cele a pozniej specjlanie wlaczył lawe i zabij jednego z TT,było to ewidetne i zamierzone działanie gdyż na demku widac jak sie bawi guzikami od terarium i celi. Przykre jest to wydarzyło sie to przy admnie JB oraz opiekunie JB ale no moze nie widzieli. Ponizej rozpisane demko.

 

Mapa Jail Galaxy

23:15- specjlanie zamkan cele oraz bawi sie guziakami 

23:25- wiezniowe otorzyli sobie sami cale oraz terarium strzelajac w guziki on ponownie zamyka i utrudnia zabawe ! 

24:14 ponownie zamyka terarium uniemozliwiając wyjscie TT

24:24 specjlanie wyłacza podloge w terarium zabijac TT i uciekając jak gdyby nigdy nic. 

 

link do demka : http://863122.node33.pukawka.pl/hltv-2312231714-jail_galaxy-1703348040-1703349720.zip

 

Prosze o zbanowanie tego gracza na CT ponieważ takie utrudnianie gry na zabawie która sie nalezy TT jest niesmaczne i niefajne myślę ze większość osób sie ze mna zgodzi.

Jezeli napisałem post w złym dziale prosze mnie pokierowac gdzie mam go wstawić jeszcze raz w poprawnym dziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracz o pseudonimie "smietnik" zgłosił skargę, a także zalecam sprawdzenie czasu, jaki spędził w celi, ponieważ znacząco przekroczył on dopuszczalny czas 20 sekund kampienia. Poza tym, chciałbym zauważyć, że mogę zamykać terrarium podczas zabaw.

Dziękuję za uwagę.

Dzisiejszy cytat:

Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23:15:48 - pierwszy raz zamknałes terarium 

23:28:26 ponownie zamknąłes cele oraz terarium 

Z tego wniosek jest prosty ze uniemozliwiłeś wyjscie graczowi z celi. Ponieważ miał on jeszcze czas 20 sekudnowy od rozpoczecia zabawy aby cele opuścić. 

Nie marnuj mojego czasu skoro nie masz prawdziwych argumetów,dziekuje.

 

Druga sprawa odniosłes sie tylko do polowy zarzutów a słucham dlaczego zabiles wieznia poprzez FK wlaczając mu lawe? słucham argumetów tylko prosze aby były one przemyślane a nie jak wyzej.

6 minut temu, bomba997 napisał:

ch**a prawda nie bylo tak jak ten noname pisze 

 

szymon to powazny gracz na JB

Z tego co widze to nie było cie wtedy na serwerze wieć prosze zamlicz lub wlacz sobie demko.

Edytowane przez Stróz Prawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin Strażników

50.  Zakaz przeszkadzania więźniom podczas zabaw typu KillDay.

Poza oczywistym faktem, że youknowswho jest klaunem nic z tej skargi nie wyniknie bo dostanie upomnienie a max bana na 30 minut. Posiłkowałbym się banem na CT ale jutro magicznie zniknie więc bijesz głową w mur @ Stróz Prawa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, El Mafioso napisał:

Regulamin Strażników

50.  Zakaz przeszkadzania więźniom podczas zabaw typu KillDay.

Poza oczywistym faktem, że youknowswho jest klaunem nic z tej skargi nie wyniknie bo dostanie upomnienie a max bana na 30 minut. Posiłkowałbym się banem na CT ale jutro magicznie zniknie więc bijesz głową w mur @ Stróz Prawa

 

Przykre jest to ze są równi i równiejsi i jeszcze otwarcie mówi że pisz skarge,pisz skarge. Troche to nie smaczne skoro jestem nowym graczem i widze takie zachowania CT jak tutaj. Cały serwer jest naprawde bardzo fajny ale niestety ta jedna jednostka czująca sie bezkarnie psuje cały vibe serwera zwanym classic.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie