Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na administracje JB Skargą ma się zająć snuffy.


1_BETONIARZ_1

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: 1_BETONIARZ_1 


Nick oskarżonego:    bonesi  DG420   Dino   

xmrl  
IP/SID oskarżonego:

Nie znam 
Data i godzina zdarzenia: 19:32-20.06


Dowody: Opis sytuacji: Data i godzina zdarzenia: 19:32 - 20.06
Dowody: http://863122.node33.pukawka.pl/hltv-2312151932-jailbreak_perineum-1702665120-1702667160.ziwięc tak...nawet nie wiem od czego zacząć więc zacznę od początku:  1. Gdy załadowała się mapa nikt nie chciał iść do CT, jak widać na załączonym demku adminów na serwerze było 7 ( czy to nie wszyscy? Brakuje "Sajanina" ale on też był na początku) i nikt nie chciał iść do CT mimo iż chyba w ich interesie powinno być by gracze nie opuszczali serwera gdy nie ma CT , prawda? 2. Patologia na mikro jak i na say. Jeden admin obraża drugiego ...wiec jak gracze mieli siebie tez nie obrazać, kur*ować , puszczać bindy muzyczne itp skoko admini robili sami popelinę ... 3. Gdy weszli jakies randomy by owalic Mass FK to tylko osia zareagowała , a reszta miałą z tego tylko beke co najwyzej....powinna byc o wiele szybsza reakcja .. 4. Gdy im dalej po dlugim czasie nie chciało sie prowadzic i utrzymac graczy to zaczeli jeden z drugim na zmiane zatrzymywac serwer i miec dalej smieszki z tej sytuacji.... na prawde? ZATRZYMYWAC SERWER?!!?! To jest utrzymanie graczy?! Wiekszosc myslala ze ma lagi i tym podobnym ... wielkie brawa za dojrzała posturę osób odpowiednich za porzadek na serwerze ...5. Admini zaczeli wyrzucać sie nawzajem z serwera przykład xmrl np. wyrzycił na zbity pysk bonesiego.... fajnie tak miec wladze ale jeszcze trzeba umiec z niej korzystac 6. Gdy juz ludzie mówili zeby poszli do CT to włączyli zabawe i dla beki ozywiali sobie wszystkich kto zginał i na serwerze byl jeden wielki burdel, co sprawialo ze ludzie sie czuli jak na ... nie wiem na jakim serwerze bo na pewno nie na JB  7. Jeszcze  kilka pewnie rzeczy ale za duzo tu bylo rzeczy ktore nie powinno miec miejsca, jesli nie zostaną wyciagniete konsekwencje to tylko pokazywac bedzie poziom serwera bo jak cos jest zle to wszystko jest zamiatane pod dywan ... 8. PS. Jak juz admini z łaski swojej poszli do CT to na zmiane mówili ze ida zw i dawali sobie nawzajem prowadzenie po czym dawali zabawe ... bardzo kreatywne i bardzo odpowiednie zachowanie dla adminów! Jedynie najlepiej z tych wszystkich "pseudoadminów" wykazała sie OSIA ktora prowadziala przez chwile i dała bany ziomka co daly mass FK 


 

Edytowane przez 1_BETONIARZ_1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypisuje sie z skargi nic z tych rzeczy opisanych nie zrobilam dzięki, a gracze zostali zbanowani na ct jak i normalnie ale ten drugi chyba nie dostał bo zbugowane bylo i na szaro się wyświetlał XD jak pamiętam chyba później szliśmy normalnie do ct wiec prosze nie płakać tutaj nawet właściciel raz zatrzymał serwer to czemu go nie ma tutaj w skardze a od kiedy psi wentyl jest adminem ciekawe betoniarz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dochodze do fundamentalnej konkluzji, że internet i ten serwer nie jest dla ciebie pozdrawiam

Przez moose` ,

Post nic nie wnoszący do tematu skargi. Ostrzeżenie słowne.

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ja rozumiem, że "Admin do CT" ale uwierz, że nie kiedy nie ma się weny. Nigdy nie byłeś w ct to nie wiesz jak to jest. Szczególnie, że byliśmy lekko podpici 

2. Z tym akurat muszę się zgodzić. Niestety administracja nie wykazała się profesjonalizmem. Jest mi wstyd i obiecuję poprawę lecz nie przypominam sobie żebym ja osobiście kogoś wyzywał.

3. Gdy jeden Admin reaguje to co my mamy zrobić? Z tego co pamiętam reakcja była natychmiastowa. 

4. To fakt zatrzymałem serwer z reszta jak dwoch innych adminów. Ale nawet WŁAŚCICIEL wszedł na konsoli i to zrobił.

Ja ma czacie widziałem, że ludzie się z tego śmiali, tylko Tobie to przeszkadzało.

5. Naprawdę nie wiem w czym to Ci przeszkodziło. Bonesi sam się z tego śmiał. Poprostu ladministracja ma dobry vibe między sobą. Wiem źle to wygląda z strony gracza ale nikt nie działa w taki sposób na szkodę serwera.

6. Ktoś z administracji włączył zabawę poczym w komendzie /debug włączył autorespawn właśnie po to aby ludzi zostali na serwerze.

 

Też z tego co pamiętam później Osia poszła do CT nawet chyba ja z nią chyba, że mi się mapy pomyliły.

 

Jest mi wstyd za takie zachowanie i chciałbym przeprosić jeśli poczułeś się urażony w jakikolwiek sposób. Obiecuję że sytuacja już nie będzie miała miejsca. #STOP DOBREJ ZABAWIE NA SERWERZE!!

 

Nie pozdrawiam.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, 1_BETONIARZ_1 napisał:

ięc tak...nawet nie wiem od czego zacząć więc zacznę od początku:

bardzo dobrze zrobiles

 

15 minut temu, xmrl napisał:

2 typów co robiło mass fk dostało instant bana na ct ode mnie, 2x kick bonesi  bo włączał ciągle zabawy i autorespawn dzięki 

Ja wlaczalem zabawy? Pochwal sie co ty robiles a nie wal z ucha na dobrych chlopakow 

Wlaczalem zabawy z racji iz nie bylo zadnych chetnych graczy do CT a zazwyczaj tak sie robi i nikt do tego nie ma problemu

xmrl proszony wiele razy o wejscie do ct wypieral sie do graczy ktorzy no nie moga sprawdzic amx_who

Ze "On nie ma admina i takiego obowiazku"

i mial racje bo administratorzy nie maja je*****o obowiazku wchodzenia do ct. 

7 minut temu, DG420 napisał:

Też z tego co pamiętam później Osia poszła do CT nawet chyba ja z nią chyba, że mi się mapy pomyliły.

a ja razem z nia XD

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie