Skocz do zawartości

Zablokowane [JB] Odwołanie F3


nem0n3F

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: F3n0men
IP / Steam ID*: STEAM_0 : 1 : 108006398
Admin banujący: zekSaiyajiN
Data i godzina otrzymania bana*: 13 Dec 2023 - 18:49:54
Runda: xd
Serwer*: JB
Powód: AB
Link do demka*: -
Wycinek z konsoli*:

[AMXBans] ===============================================

Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole.

[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze!

[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie.

[AMXBans] Zbanowany Nick : F3n0men

[AMXBans] Powod : ' AB '

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ http://CSowicze.pl

[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 108006398 '

[AMXBans] Twoje IP : ' '

[AMXBans] ===============================================

Krótki opis sytuacji*: No co mogę powiedzieć, ciekawa sytuacja. Próbuję wejść na serwer a tutaj ban za "AB". Jednak nawet patrząc po bansie nie mam żadnego innego aktywnego bana.

Wniosek? Adminek się spłakał więc proszę o ub i pozdrawiam wszystkich dobrych chłopaków zza krat.

 

 

obraz_2023-12-16_171619406.png.9c99f850a09f3ab7043f229076e24acb.png

 

 

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłeś na aktywnym banie i jest to potwierdzone także więc już nie wejdziesz. Jesteś toksyczny i nie umiesz się zachować. Nie widzę sensu żebyś zrozumiał dlatego ub nie powinieneś dostać. Nawet kontakty ci nie pomogą no chyba że dostaniesz to wtedy wiadomo co myśleć. Jak inni dostają bana za wejście na serwer na aktywnym banie to i ty dostaniesz powinieneś o tym wiedzieć. Odwołanie bez sensu, nawet nie zrozumiałeś swojego błędu i mówisz że się "spłakałem" ogarnij się.

234.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że w Polsce mamy prawo domniemania niewinności proszę o przedstawienie jakichkolwiek dowodów, że przebywałem na serwerze podczas aktywnej blokady. Ponadto prosiłbym o przedstawienie dowodów na te wszystkie pomówienia o które mnie posądzasz, ta twoja tzw. toksyczność i brak taktu. Nie pozdrawiam płaczka, pozdrawiam wszystkich dobrych chłopaków oglądających świat zza krat.

 

 

+ dodajmy do tego sprawę nowakowskiego, skoro dostał ub za granie na steam to w moim wypadku też wystarczy odpalić innego steam czyż nie? Bo jeśli nie, to będzie jawny przejaw hipokryzji z waszej strony

Edytowane przez nem0n3F
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem płaczkiem to jesteś ty w tym momencie i nie nazywaj mnie tak, bo bez przyczyny bana nie wyrwałeś, a jeśli nie jestem pewny to bym w to nie brnął, po prostu nie potrafisz zaakceptować tego i zrozumieć że popełniłeś błąd. Dowody były miałem Cię banować od razu w tym samym dniu a że wypadło na dzisiaj, to zbanowany zostałeś że powtórze dzisiaj. Nie będę się tutaj rozpisywał więcej można zamknąć bezsensowny temat. Użytkownik nie zrozumiał i wie dobrze co zrobił, udaję i teraz domaga się dowodów po czasie. Jeśli ja źle zrobiłem i jest to mój błąd, nie byłeś ty wtedy na multi koncie w dniu dostania bana dobrze wiesz na jakiej mapie czyli na mapie warm jeszcze że ci podam to podaj ty dowody na to że to nie wszedłeś ty po dostaniu bana i wejściu na aktywnym póki narazie zostaje tak jak jest :kawa: Jesteśmy w Polsce ale na serwerze Jailbreak przypominam w grze na sewerze społecznościowy a obecnie na stronie internetowej ;)

 

//edit 

Sprawa z Nowakiem jest zdecydowanie inna naprawdę nie pogrążaj się. Temat zakończony.

234.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przedstawisz te mistyczne dowody czy dalej sobie będziesz pisał rzeczy wyssane z palca?

Człowieku sam sobie zaprzeczasz, najpierw piszesz, że zbanowałeś mnie dzisiaj, a zdanie później, że domagam się dowodów po czasie. To ile miałem czasu na odwołanie 3 minuty?

 

Ogólnie to ciężko odpowiadać na twoje wypociny. Naprawdę piszesz w taki sposób, że zgubiłem wątek już piąty raz.

Także podsumowując, proszę o przedstawienie jakichkolwiek dowodów, które nie są pustymi słowami, albo odbanowanie mojej osoby.

Nie pozdrawiam płaczka, pozdrawiam wszystkich dobrych chłopaków oglądających świat zza krat.

 

//EDIT

Dowody.

^^^^^^^

Edytowane przez nem0n3F
odpowiedź do płaczka niżej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś jeszcze ? Temat zamknięty. To ty piszesz ub, wiesz kiedy dostałeś bana i za co, przedstaw że tak nie jest/było.

234.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje odwołanie od bana totalnie do wywalenia. Dobrze wiesz co zrobiłeś. Jesteś graczem z długim stażem i dobrze wiesz, że wchodzenie na AB jest zabronione. Robisz teraz z siebie ofiare. Dziwnym sposobem nagle po Twoim banie wszedł gracz który ma dokładnie taki sam nick jak ty na forum XD. Proszę przestańcie się wywyższać, ponieważ znaczycie dla tej społeczności tyle co każdy." Także znajcie swoje miejsce w szeregu". Do świąt odpocznij bo każdy dobrze wie, że będzie ub dla każdego. Do tego czasu zastanów się nad tym co prezentujesz swoją postawą na serwerze. Może ten ban coś zmieni w twoim zachowaniu. 

 

Edit

Nie dość, że gracz z takim samym nickiem to jeszcze z takim samym awatarem XD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie