Skocz do zawartości

Zablokowane Maciuś na admina


el_autisto

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Maciuś z onkologii

Wiek: Prawdziwy: 27 Cosplay Maciusia: 12

Doświadczenie (w byciu adminem): Pomagałem przy założeniu sieci już nieistniejącej GanjaSkill.eu / były admin na cs-puchatek i pochylnia

Znajomość AMXX (W skali 1-10): Obecnie 8/10 ale jak sobie przypomnę kilka rzeczy to 10/10

Staż w CS-sie: Ok. 15 lat

Steam (link do profilu na https://steamid.uk/): https://steamid.uk/profile/76561198000275092

Dlaczego Ty: Wiekszość ludzi na serwerze mnie lubi, szybko wyłapuje "talenciaków" na wspomagaczach, nie mam kija w du**e, ogólnie przyjazny dla środowiska

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Od 1 do 3 godzin nie ma reguły, często jestem na serwerze kiedy nie ma żadnego admina

Kontakt: steam/discord

Link do profilu serwera na Tsarvar.com: https://tsarvar.com/player410596-Maciuś+z+onkologii

Dofinansowanie serwera 11,07zł sms [tak/nie]: Tak, przelew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[+] Jesteś skillowy, ogólnie ogarniasz grę

[+] Jesteś bardzo aktywny na serwie

[-] Na serwie jesteś nieszkodliwy swoim zachowaniem. Taki pozytywny świrek serwerowy. Niestety nie miałem okazji Ciebie poznać na prawdę, bo na serwie prawie cały czas trollujesz i nie wiem czego się po Tobie spodziewać.  Wątpię że się nadasz na admina.

[-] Zero aktywności na forum

 

Jeśli dasz się poznać to może coś z tego będzie. Na tę chwilę: jestem na NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również na Nie 

- brak aktywności na forum 

- tak jak wspomniał kolega wyżej trollujesz na serwerze, co jest widoczne za każdym razem 

- Twoja gra wzbudza kontrowersje odnośnie jej czystości 

- nie wiem jak to robisz ale czasem jak grasz to gracze wychodzą.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 15.12.2023 o 23:17, visi0nEer napisał:

[+] Jesteś skillowy, ogólnie ogarniasz grę

[+] Jesteś bardzo aktywny na serwie

[-] Na serwie jesteś nieszkodliwy swoim zachowaniem. Taki pozytywny świrek serwerowy. Niestety nie miałem okazji Ciebie poznać na prawdę, bo na serwie prawie cały czas trollujesz i nie wiem czego się po Tobie spodziewać.  Wątpię że się nadasz na admina.

[-] Zero aktywności na forum

 

Jeśli dasz się poznać to może coś z tego będzie. Na tę chwilę: jestem na NIE.

To wszystko jak visioner napisał z tym, że ostatnio zauważyłem, że trochę zmieniłeś swoje podejście nie wiem czy tylko po to żeby dostać admina czy na stałe, ale przez to jestem za okresem próbnym.

IMG_3039.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to z tobą trochę ciężka sprawa. Jesteś na serwerze kojarzony z trollowaniem, niekiedy wyzywaniem, co też widziałem czytając w logach pisane przez ciebie wiadomości na czacie. Na swoim głównym nicku masz nawet perm mute. Dlatego też rozpatruję twoje podanie dopiero po prawie dwóch tygodniach od jego napisania, gdyż chciałem się przyjrzeć twojemu zachowaniu i sprawdzić czy się trochę ogarnąłeś.

image.png

image.png

Sporo twoich wiadomości to pisanie głupot, które często nie wiadomo czy są pisane poważnie, czy ironicznie.

 

Doceniam doświadczenie i znajomość czitów, bo wiedzę w tej kwestii masz jednak dobrą. Jednak powinieneś się trochę ogarnąć i przestać ciągle gadać głupoty na serwerze. Prawda też taka, że gdybyś został adminem, to mało kto by cię traktował poważnie. Na razie odrzucam.

00e008a4108d88e2a78cc05e08567b46_podanie

"When my time comes, forget the wrong that I’ve done. Help me leave behind some reasons to be missed."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie