Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na gracza


Pixo 74

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: PIXO 74


Nick oskarżonego:  luk din fisse


IP/SID oskarżonego: 


Data i godzina zdarzenia: 20 29 okolo 13.12.2023


Dowody: Opis sytuacji: jest zabawa robilem strefy nawet nie powiedzial nikt zebym szedl na wg podczas zabawy dostalem bana za autosrefy skad ty kur*a frajerzyno zajebana wiesz ze mam strefy prawie wszyscy na tym modzie jailbreak sa zjebani ludzie fk robia admini maja wy****ne dopiero gdy ktos ich zwyzywa lub na nich cos powie dadza bana autostref nie posiadam wiec za co ban jak nie mogl nikt tego sprawdzic bo duzo osob jest na jailbreak kto umie strefy i lata jak po*****y np meduza orzel 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 grzeczniej

Po 2 grasz na aktywnym banie

Po 3 kiedy admin @ DG420 zapytal cie ostatnio o zrobienie wargoda uciekłeś z serwera i napisałeś mu na priv że latasz na strafe helperze czy innym syfie

123.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie oto mi chodzi ze maja autostrefy tylko za co ja bana dostalem jak duzo osb na serwie jest co umia strefy a  luk din fisse nie ma pewnoscci ze mam te autostrefy 

 

 

 

 

 

xmrl dostalem unbana od wlasciciela spytaj sie go nawet

 

xmrl nie ucikelem tylko wyszlem na csa bo nie wiedzialem co ode mnie chce pisalem mu "?" a on nie odpisywal napisal mi na steam jak juz weszlem na csa a poza tym nie pisalem mu nic takiego tylko napisalem mu dla beki ze wyszedl by czerwony a poza tym jak chcesz to moge ci w kazdej chwili pliiki pokazac jak bede na serwie albo ekran na dc jak bede w grze ze nie mam nic

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlop co 14 razy w ciagu tygodnia byl banowany wchodzil odpalony na serwer jb sklada skarge, smieszne

39 minut temu, Pixo 74 napisał:

xmrl dostalem unbana od wlasciciela spytaj sie go nawet

na jakiej podstawie?image.png

image.png

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gangsta zmienił tytuł na Skarga na gracza

no to fakt akurat ale co to ma teraz wspolnego z ta skarga a poza tym nie wbijalem odpalony a to ze wiekszasc administratorow ma w du**e wszystko tylko jak ich ktos zwyzywa to dadza bana opierdala cie sie i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starałem się, naprawdę się starałem ale nie dałem rady przeczytać tego będąc w pełni władz umysłowych. Piszesz skargę z której nic nie wyniknie zamiast napisać odwołanie i wtedy osoba która cię zbanowała ma obowiązek dostarczyć dowody w ciągu 24h, tutaj możesz i tydzień czekać a i tak nic z tego nie wyniknie (inne skargi dla porównania).

Admini zaczęli się bawić w wargody to wpiszcie to do regulaminu, ustalcie żelazne zasady jak ma to działać.

Swoją drogą już dawno proponowałem żeby zamiast HLTV lub dodatkowo był wgrany auto demo recorder który rozwiązałby 9/10 problemów. Zanim ktoś napisze, że laguje to proponuję zajrzeć w kalendarz i sprawdzić który mamy rok.

@ Pixo 74jak chcesz szybkie UB to pisz odwołanie a nie skargę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ta skarga powinna być odrzucona wyzwiska w podaniu na cały serwer oraz na administracje jailbreak’a grasz na aktywnym banie to i tak nic tobie nie da ta skarga. Też nie rozumiem tego dlaczego te autostrefy nie zostały sprawdzone przez banującego admina może ma rentgena na cheaty lub skrypty w cs’ie, ale jak pisałem wcześniej i tak ci to nic nie da bo grasz na aktywnym banie :b

Edytowane przez Assassinxd

bloggif_657a54eeb1db7.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak jak parapet napisał, pisz odwołanie od bana a nie skargę - obowiązkiem admina będzie przedstawienie dowodów i ub team podejmie odpowiednią decyzje, jeśli w odwołaniu wyjdzie wynik niekorzystny dla admina wtedy zostaną wyciągnięte konsekwencje.

00e008a4108d88e2a78cc05e08567b46_skarga_

439395672_nowasyg.jpg.6ec306e5c294d73d9f3beddd7b4380cc.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie