Skocz do zawartości

Zablokowane powrót kimona na adminka xp


Kimono

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Kimono
Wiek: 24
Doświadczenie (w byciu adminem): 100%
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 10.5
Staż w CS-sie: 6000h+
Steam (link do profilu na https://steamid.uk/): https://steamid.uk/profile/76561197963627702
Dlaczego Ty:  Może kulturą nie grzeszę, ale nadrabiam rozpoznawaniem oszustów w gierce zwanej cs 1.6
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: pare godzinek sie znajdzie
Kontakt: email steam tiktok discord 
Link do profilu serwera na Tsarvar.com: https://tsarvar.com/player410596-Kimono
Dofinansowanie serwera 11,07zł sms [tak/nie]: tak przelew

Edytowane przez Kimono
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kimono zmienił tytuł na powrót kimona na adminka xp

+ Był już wcześniej adminem ma doświadczenie w cs 1.6

+ Dodatkowo wiek

+ Dużo rozmawia na serwerze z graczami, czyli duża część społeczności serwera dobrze go zna i lubi.

+ Nigdy nie zauważyłem, żeby wchodził z kimś w konflikt na serwerze

Jest odpowiednią osobą żeby pełnić funkcję admina 

Jestem na Tak :okejka:

 giphy (1).gifgiphy (1).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w sumie na tak bo potrzebne są dodatkowe osoby do "pracy". Mam tylko nadzieję, że tym razem nie będziesz trollował/baitował i śpiewał przez mikrofon. No i fajnie by było jakby twoje ziomeczki nie latały odjebane, ale z tym to raczej ciężko.
+gt
+znany na serverze
+ogarnia adminowanie i gierkę
+wiek

IMG_3039.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak powody są podane wyżej więc mogę je skopiować ale nie będę tego robił B) Ogólnie znany gracz oraz nie było z nim nigdy problemów jak miał funkcję wcześniej. Mam tylko malutkie "ale" abyś znów nie rezygnował bo Ci się znudzi bycie adminem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.12.2023 o 00:47, `klaudia. napisał:

Bardzo kulturalna osoba, wszystkie problemy załatwia pokojowo. 

Nie wiem czy to zdanie jest ironicznie napisane czy po prostu troll. Ja kilkukrotnie widziałem prowokacje na serwerze i obrażanie/prowokacje na chatbox.

 

W dniu 8.12.2023 o 11:42, Do spodu napisał:

Ja jestem w sumie na tak bo potrzebne są dodatkowe osoby do "pracy". Mam tylko nadzieję, że tym razem nie będziesz trollował/baitował i śpiewał przez mikrofon. No i fajnie by było jakby twoje ziomeczki nie latały odjebane, ale z tym to raczej ciężko.

Myślę podobnie :okejka:

 

W dniu 7.12.2023 o 22:48, Kimono napisał:

Może kulturą nie grzeszę, ale nadrabiam rozpoznawaniem oszustów w gierce zwanej cs 1.6

Zgadzam się jak najbardziej :D 

 

[+] Ogarniasz adminowanie.

[+] Wyłapujesz cheaterów. Również takich których ciężko wykryć.

[-] Sporadycznie prokowałeś adminów i graczy na serwerze.

[-] Pod koniec twojego adminowania i niedługo po rezygnacji widziałem jak wielokrotnie na chatbox hejtowałeś resztę adminów serwera DD2. Teksty typu: "admini do wyjebania", "nikt nie ogarnia z dd2" itp.. Moim zdaniem to słabo wyglądało, trochę jak sranie do własnego gniazda. Sam wtedy miałem zastrzeżenia do postępowań niektórych adminów, ale nie robiłem z tego publicznej szopki.

[+] Gdy adminowałeś to miałeś bardzo dobrą aktywność.

[+] Pomagasz w trzymaniu porządku na serwerze.

 

Dla mnie zalety przewyższają twoje wady. Jestem na (małe) TAK.

 

PS. Jeśli Właściciele mają jakieś wątpliwości, to  zawsze można dać okres próbny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ steam

+ wiek

+ amxx

+ aktywność

+ doświadczenie w wyłapywaniu cziterów

- cziter

 

AcademicMeekLeopardseal-size_restricted.gif

SAMCRO.gif

𝕹𝖔 𝖕𝖆𝖎𝖓, 𝖓𝖔 𝖌𝖆𝖎𝖓.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak

 

+Dobry chłopak się wydaję. Widać, że dzień dobry na klatce mówi.

+Doświadczenie.

+Aktywny.

+Zna się na rzeczy i może będzie reagował na u@, a nie jak niektórzy z adminów xD.

-Czasami za dobrze strzela.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak powody są podane wyżej więc mogę je skopiować ale nie będę tego robił B) Ogólnie znany gracz oraz nie było z nim nigdy problemów jak miał funkcję wcześniej. Mam tylko malutkie "ale" abyś znów nie rezygnował bo Ci się znudzi bycie adminem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony duże doświadczenie i spora wiedza w "adminowaniu", z drugiej to co koledzy wyżej wspomnieli.

W dniu 8.12.2023 o 11:42, Do spodu napisał:

Mam tylko nadzieję, że tym razem nie będziesz trollował/baitował i śpiewał przez mikrofon.

 

W dniu 9.12.2023 o 21:28, visi0nEer napisał:

[-] Sporadycznie prokowałeś adminów i graczy na serwerze.

[-] Pod koniec twojego adminowania i niedługo po rezygnacji widziałem jak wielokrotnie na chatbox hejtowałeś resztę adminów serwera DD2. Teksty typu: "admini do wyjebania", "nikt nie ogarnia z dd2" itp.. Moim zdaniem to słabo wyglądało, trochę jak sranie do własnego gniazda. Sam wtedy miałem zastrzeżenia do postępowań niektórych adminów, ale nie robiłem z tego publicznej szopki.

Nie ukrywam, że właśnie z tego powodu miałem trochę mieszane uczucia. Też dobrze wiesz, że niektórym osobom z ekipy przez to podpadłeś i stałeś się dla nich osobą nieco "kontrowersyjną". Mam tylko nadzieję, że mając znów admina, nie dopuścisz do tego, by takie sytuacje się powtarzały. Będziemy mieli na Ciebie oko. ;) 

 

Przyjmuję, dwa tygodnie okresu próbnego. Jako że cały czas widniejesz w users.ini, od razu Ci dopisze flagi.

00e008a4108d88e2a78cc05e08567b46_podanie

 

"When my time comes, forget the wrong that I’ve done. Help me leave behind some reasons to be missed."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie